Fame MMA gala youtuberów

Nie jest kwestia uprawianie seksu panie profesorze. Zjebany łeb trzeba mieć żeby pisać do takich osób. Jest wiele paragrafów w których nie ma seksu a można iść do więzienia.
Ale na chuj mi to piszesz z pretensjami jak ja się z tym zgadzam?
 
Czyli jednak cię przerosło to zadanie. Zapamiętam żeby więc nawet nie próbować dyskutować, bo nie ma sensu.
Spoczko mordeczko. Różni nas to, że nikt nigdy mi nie zarzuci gadania z 13, 14, 15, 16, 17. Chcesz to ciągnąć dalej to spoczko. Wyjdź że skorupki.
 
Nie ma racji sugerując, że zostaną potraktowani lepiej niż zwykle sebixy, bo jego zdaniem, są wpływowi i bogaci. Zostaną potraktowani gorzej, co już się stało, patrząc choćby na ilość wypowiedzi polityków w ich sprawie.
Widzę że nie znasz realiów, to że te youtuberowe brudy są medialni i majętni sprawi że będą traktowani na pewno grzeczniej niż tak zwane sebixy z ulicy z prostej przyczyn - jakość adwokatów, rozpoznawalność oraz znajomość prawa. Na komendach najgorsze rzeczy dzieją się jak nikt nie patrzy a nie gdy sprawę śledzi cała Polska.
 
13, 14 i niespełna 15. Częstowane alkoholem, twierdzą że im coś dosypano, nic nie pamiętają. Obudziły się w łóżkach z youtuberami o poranku.
A to tego co do Stu nie widziałem, tylko tej wypowiedź tej z hotelu. Ciekawe czy są jakieś dowody czy tylko słowo vs słowo, bo niestety może się z tego wywinąć.
 
@PanMac
Koledzy, ale o co spina - żaden z was chyba nie jest podejrzany o takie ciągoty, więc po co tu się napierdalać?
No spina, bo ma taki styl komunikacji, że odnoszę wrażenie, że uważa, że popieram pedoflię więc próbuje to wyjaśnić ale jego ograniczenia intelektualne niestety stoją na przeszkodzie żeby potwierdził czy dobrze uważam, że czy jednak źle wywnioskowałem.
 
@PanMac
Koledzy, ale o co spina - żaden z was chyba nie jest podejrzany o takie ciągoty, więc po co tu się napierdalać?
Trenowałem długo z jednym który po latach samobója strzelił. Rafał Moks. Kondony z tej aferki zaczną się pruć jak stary sweter w momencie jak ich zawiną
 
Widzę że nie znasz realiów, to że te youtuberowe brudy są medialni i majętni sprawi że będą traktowani na pewno grzeczniej niż tak zwane sebixy z ulicy z prostej przyczyn - jakość adwokatów oraz znajomość prawa. Na komendach najgorsze rzeczy dzieją się jak nikt nie patrzy a nie gdy sprawę śledzi cała Polska.
Chłopie, nie będę się z Tobą licytował czy znam realia, myśl co masz ochotę. Natomiast wypowiedź Bastka dotyczyła tego że nie spotka ich kara lub spotka mniejsza bo mają hajs, a nie co będzie się działo na komendzie. I do tego stwierdzenia się odniosłem, twierdząc, że conajwyzej gorzej na tym wyjdą niż sebixy, już to argumetowalem powyżej, jeśli się nie zgadzasz z ta teza i argumentami, zapraszam do dyskusji. Nie będę pisał siódmy raz tego samego, za to Ty napisz, w kontekście mojego uściślenia, dlaczego nie znam realiów, z argumentem jakimś najlepiej.
 
Chłopie, nie będę się z Tobą licytował czy znam realia, myśl co masz ochotę. Natomiast wypowiedź Bastka dotyczyła tego że nie spotka ich kara lub spotka mniejsza bo mają hajs, a nie co będzie się działo na komendzie. I do tego stwierdzenia się odniosłem, twierdząc, że conajwyzej gorzej na tym wyjdą niż sebixy, już to argumetowalem powyżej, jeśli się nie zgadzasz z ta teza i argumentami, zapraszam do dyskusji. Nie będę pisał siódmy raz tego samego, za to Ty napisz, w kontekście mojego uściślenia, dlaczego nie znam realiów, z argumentem jakimś najlepiej.
Sądziłem że masz na myśli potraktowanie podczas przesłuchania a nie potraktowanie "prawne". Tu nie ma o czym dyskutować, czas pokaże jak będzie ale znając nasz wymiar sprawiedliwości myślę że skończy się tu co najwyżej na zawiasach (boxdel, stuu, dubiel)
 
Powiedziała, że byli w hotelu, leżeli w łóżku ale jak ją zaczął dotykać to się nie zgodziła na to i przestał.
Seri tak gadasz? Chyba nie zdajesz sobie do końca jak "pedofilia" jest postrzegana przez polski kk. Poniżej 15 lat to przestępstwo. Ale. Ale. Nagabywanie przez neta też jest karalne
 
Seri tak gadasz? Chyba nie zdajesz sobie do końca jak "pedofilia" jest postrzegana przez polski kk. Poniżej 15 lat to przestępstwo. Ale. Ale. Nagabywanie przez neta też jest karalne
Ty kurwa naprawdę jesteś debilem, nie umiesz przeczytać że zrozumieniem dwóch krótkich wypowiedzi. Jeszcze wpierdoliles do tego kk nie wiadomo po co.
 
Back
Top