Fame MMA gala youtuberów


Przecież ten gość o niczym nie ma pojęcia a te wszystkie liczby są na zasadzie ,,wydaję mi się". Kiedyś pierdolił że Kutasjo to debil bo podpisał kontrakt od razu na 5 walk i oczywiście nie miał racji bo nic takiego nie podpisał. Pierdoli te swoje mądrości dla naiwnych i wydaje mu się że jest nie wiadomo kim a tak naprawdę gdyby nie Nitro to nikt by nie wiedział o jego istnieniu.
 
71BB475C-34E0-4D58-98EE-070C39488AC7.jpeg

niech fame to zorganizuje
 
Po tym co pokazał bombardier to wątpię by go ktoś zatrudnił.
Tragiczny debiut w PL
Z kimś słabszym od Pudziana, jak ochroniarz Fame, Bombardier ma szansę dać fajną tarzankę i slugest. Tylko musi popracować nad boksem.

I obniżyć pensję, bo to co pokazał to żart xD
 
Uważaj na słowa, przed tym pierwszym plackiem Pudzian musiał ratować się klatką przy asyście Bosackiego. :juanlaugh:
Ja pierdole, stary i właśnie przez takie głupie posty ten Nikola zdobył atencję.
Nic w tej walce nie zrobił a dużo ludzi pierdoli ze powinien dostać rewanż itp
:boystop:
mam nadzieje ze pisałeś to w żartach
:awesome:
 
Ja pierdole, stary i właśnie przez takie głupie posty ten Nikola zdobył atencję.
Nic w tej walce nie zrobił a dużo ludzi pierdoli ze powinien dostać rewanż itp
:boystop:
mam nadzieje ze pisałeś to w żartach
:awesome:

Bo? Ja mam wyjebane na rewanż, fakt jest taki że Pudzian zrobił ewidentny faul wtedy i tyle. Nie twierdzę że by przegrał gdyby nie to, ale na 100% już się nie dowiemy. :awesome:
 
Przecież ten gość o niczym nie ma pojęcia a te wszystkie liczby są na zasadzie ,,wydaję mi się". Kiedyś pierdolił że Kutasjo to debil bo podpisał kontrakt od razu na 5 walk i oczywiście nie miał racji bo nic takiego nie podpisał. Pierdoli te swoje mądrości dla naiwnych i wydaje mu się że jest nie wiadomo kim a tak naprawdę gdyby nie Nitro to nikt by nie wiedział o jego istnieniu.
Ale trzeba przyznać, że chłopy z Lecha fajny interes robią na baranach. A te liczby to już w którymś Q&A Gwożdż wyśmiał.
 
Bo? Ja mam wyjebane na rewanż, fakt jest taki że Pudzian zrobił ewidentny faul wtedy i tyle. Nie twierdzę że by przegrał gdyby nie to, ale na 100% już się nie dowiemy. :awesome:
Bo to już strasznie irytujące te posty o tym Nikoli, ludzie pisza głupoty ze prawie wygrał z Pudzianem itp gdzie chłop chyba nawet ciosu nie oddał ;)
 
Bo to już strasznie irytujące te posty o tym Nikoli, ludzie pisza głupoty ze prawie wygrał z Pudzianem itp gdzie chłop chyba nawet ciosu nie oddał ;)

KSW szybko zrobiło walkę z Jurasem, żeby przykryć ten smród, więc akurat strzeliłeś kulą w płot. Pudzian skompromitował się z tym łapaniem klatki i koniec. Wszyscy o tym wiedzą.
 
Elite ostro zagrało walką Najman vs Murański FAme musi coś zrobić. Jedyne sensowne rozwiązanie to wypożyczenie Akopa z KSW do walki z Szeligą albo Bestią.
 
Elite ostro zagrało walką Najman vs Murański FAme musi coś zrobić. Jedyne sensowne rozwiązanie to wypożyczenie Akopa z KSW do walki z Szeligą albo Bestią.
Najman już zdementował, zresztą nie wiem dlaczego większość osób zaczęło gadać, że będzie walka Najman vs Murański, skoro Najman występuje tylko w tym zwiastunie na oku murańskiego xD
 
Back
Top