Fame MMA gala youtuberów

Przecież w sportach walki zdarzały się zgony i jakoś nadal są. Aczkolwiek gdyby nie daj Boze zmarł, to Punch nie będzie miał dobrej prasy.


SW a freaki to co innego. Nagonka będzie od gór po morze.


Dlatego jestem ciekaw losu pounchdowna , bo w Polsce mają 1 mln razy mniejszy hejt od freak mma. Ogólnie zbytnio #nikogo te liście.
 
Last edited:
Panowie takie liscie wbrew pozorom są dość groźne bo można sobie dokładnie wymierzyć punkt w który można walić.
 
Panowie takie liscie wbrew pozorom są dość groźne bo można sobie dokładnie wymierzyć punkt w który można walić.


Ja przyznam szczerze że nie doceniłem tych liści.

Czyli taki Zaleś wyjdzie na miasto , da liścia i może zabić typa.
 
Last edited:
Chuj a nie dramat, każdy świadomie biorący udział w czymś takim musi się liczyć z potencjalnymi konsekwencjami, śmieszą mnie te komentarze i afery wokół takich sytuacji, w każdym sporcie jest ryzyko zawału lub kontuzji a już szczególnie w sportach walki i takich durnych wynalazkach jak punchdown. Idąc takim tokiem rozumowania to równie dobrze nikt nie powinien prowadzić pojazdów bo poważne wypadki zdarzają się codziennie i nawet przy poprawnym prowadzeniu pojazdu jest się narażonym na utratę zdrowia lub życia. Życzę Walusiowi zdrowia ale dorosły chłop wiedział na co się pisał.
 
Chuj a nie dramat, każdy świadomie biorący udział w czymś takim musi się liczyć z potencjalnymi konsekwencjami, śmieszą mnie te komentarze i afery wokół takich sytuacji, w każdym sporcie jest ryzyko zawału lub kontuzji a już szczególnie w sportach walki i takich durnych wynalazkach jak punchdown. Idąc takim tokiem rozumowania to równie dobrze nikt nie powinien prowadzić pojazdów bo poważne wypadki zdarzają się codziennie i nawet przy poprawnym prowadzeniu pojazdu jest się narażonym na utratę zdrowia lub życia. Życzę Walusiowi zdrowia ale dorosły chłop wiedział na co się pisał.
Trochę za ostro pojechałeś, mało kto się spodziewał takich konsekwencji po liściach.
Sam jestem zaskoczony ze chłop dostał az wylewu..
Jak dla mnie to jest dramat ze karetka nie była podstawiona na miejscu..
 
Punchdown bedzie mial sie dobrze i niedlugo rusza robic zagraniczne gale, jest jeden gosc na yt ktory robi miliony wyswietlen na samym ogladaniu walk punchdown. To jest cos nowego na rynku i bedzie to mega popularne tylko trzeba dobrze to poprowadzic.
 
Trochę za ostro pojechałeś, mało kto się spodziewał takich konsekwencji po liściach.
Sam jestem zaskoczony ze chłop dostał az wylewu..
Jak dla mnie to jest dramat ze karetka nie była podstawiona na miejscu..
On nie wciskal brody w szyje jak większość robi. Zmaksymalizowal tym ryzyko czystego ciosu. Pierwszy liść od Zalesia potężny juz narobił gnoju. Drugi taki tost w podobne miejsce raptem po kilku minutach wysłał go na zielona polane. Wezmy tez pod uwage ze w calym turnieju tez pare tych strzałów przyjal.
 
Trochę za ostro pojechałeś, mało kto się spodziewał takich konsekwencji po liściach.
Sam jestem zaskoczony ze chłop dostał az wylewu..
Jak dla mnie to jest dramat ze karetka nie była podstawiona na miejscu..

Niby z czym? Ludzie z mocnym ciosem potrafią nokautować liściem to co dopiero może się przydarzyć w formule gdzie nie można się przed tym uderzeniem bronić?
 
Nie mogę już edytować postu więc tylko jeszcze się odniosę do powyższego, tak, z tym że nie było pomocy medycznej przygotowanej przed galą ( o ile to prawda) to zgadzam się, dramatyczny brak odpowiedzialności ze strony organizatorów.
 

Dobra, organizator do dupy, że za grosze nie wynajął karetki (200 zł za 1 h), Bonus nie jest normalny, ale patrze na jego instagram. Tragedia, tregedią, ale szybko cyknąć relacje na insta trzeba.

A PunchDown straci sponsorów jeśli Walusiowi się coś poważniejszego stanie, Don Mirosław kiedyś stracił sponsorów po wpadce dopingowej Nastuli...
 
Dobra, organizator do dupy, że za grosze nie wynajął karetki (200 zł za 1 h), Bonus nie jest normalny, ale patrze na jego instagram. Tragedia, tregedią, ale szybko cyknąć relacje na insta trzeba.

A PunchDown straci sponsorów jeśli Walusiowi się coś poważniejszego stanie, Don Mirosław kiedyś stracił sponsorów po wpadce dopingowej Nastuli...
Przecież jeżeli Bonus mówi prawdę, to Walus albo będzie warzywem albo trup.
Karetka na miejscu :pudziaonicbyniedao:
Chłop ma 46 lat to nie czas by zaczynać bawić się w takie tematy.
 
Nowy konflikt w świecie Fame

1635105581600.png


 
Blondas jest zdania że w freak fightach powinno walczyć się 2-3 razy maks , bo później dana postać się przejada.


Nie wiem czy maszyna produkcyjna wyrobiła by z freakami jakby tak było ;)

 
Back
Top