Fame MMA gala youtuberów

Szkoda że na 99 procent będzie Szeliga vs Fericze bo będzie stypa. Zabijają potencjał Szeligi, a moim zdaniem w głębi jest największym sebixem Fejmu z braku laku. Dobry wróg dla niego i lecimy.
:(
Piotruś prokurator Szeliga vs Jaca Muranski ehhh :antonio:
Wujaszek spoko gość, trudno go nie lubić. Ale potencjału do dymów nie ma żadnego.
 
1628960855343.png
 
Wstyd tam trochę wystąpić, dziwie się ze fame na to pozwolilo
Ale to byłaby historia jakby Krul się tam ożygał jak bonus u pakola i zakończył swoją karierę.
Ale swoją drogą pakol vs bonus na takiej gali, jak pakol nie pilby wody mogłoby być ciekawe haha
 
Ojwojtek kurwa mać , nie mieli kogo wymyśleć, przecież ten kanał wip Bros jest najsłabszy na yt. Skąd oni się wzięli wogóle?
 
Poczęła go matka i ojciec Ojwojtka

Nowy zawodnik



gościu chyba u mnie na dzielnicy mieszka XD trochę beka, a trochę szacun - kiedyś był mega ulańcem, był znany z tego, że ciągle rozsyłał zaproszenia do jakichś imprez w klubach, a potem z kolei wziął się za siebie i zaczął swoją działalność misyjną
 
Zaczęło się The War 2. Na razie 20 minut pierdolenia w studio.
Ale wkurwiajaca prezentacja zawodników, ja jebie… już mogli jedna nutkę puścić żeby leciała cały czas a tak to myślałem ze transmisja się zacięła
 
Młody Gleba na glebie. 30 sekund i koniec. Teraz sapie do sędziego :lol:

Jego rywal z taktyką Kangura, która okazała się skuteczna :damjan:
 
Xayoo miał 190k widzów na twitchu i to jest rekord Polski pobity o ponad 100k, jeżeli chodzi o twitch. U buka były zakłady o to, czy osiągnię maksymalnie 50k,60k,80k,100k, za 100k był kurs chyba 2,3 ehh, łatwa kasa by była xD
 
20 sekund i zostało 3 na 1. To jest problem. Tu są tak krótkie walki, że nie ma szans na jakieś emocje. Gość w kominiarce. Czyżby jakiś list gończy w obiegu? :lol:
 
Back
Top