Fame MMA gala youtuberów

Gdyby Fame i HL zatrudniło uniwersum Gromdy i The War a nie żelki z YT konfy robiłyby 5 mln a nie 2 mln.
Nie do końca, zawodnicy którzy wchodzą do fame to maja już jakies zasięgi, a pewnie połowa takich chuliganów nie ma nawet Facebooka
 
Nie do końca, zawodnicy którzy wchodzą do fame to maja już jakies zasięgi, a pewnie połowa takich chuliganów nie ma nawet Facebooka
Nie do końca ? Kasjo to było medialne zero. Znali go ludzie co oglądali WS.

Ja w ogóle typa nie znałem. Teraz? Ma pół miliona na insta. Co go stworzyło ? Tylko i wyłącznie dymy na konfach.

2 przykład - Murany.


Ta cała 3 to było medialne ZERO.


Jak robisz dymy to jesteś gwiazda w parę miesięcy na poziomie żelków z YT.


Przypomnij sobie jaki mega hype złapał Bestia gdy wszedł wyzwać Najmana. Net huczał parę tygodni. A kto go wcześniej znał ? Praktycznie nikt.

Dlatego ja mam takie pytanie czemu Famę boi się stworzyć Kasjo 2.0.

Obsrane gacie, bo nad nim nie zapanują , tak stawiam.
 
Last edited:
Nie do końca ? Kasjo to było medialne zero. Znali go ludzie co oglądali WS.

Ja w ogóle typa nie znałem. Teraz? Ma pół miliona na insta. Co go stworzyło ? Tylko i wyłącznie dymy na konfach.

2 przykład - Murany.


Ta cała 3 to było medialne ZERO.


Jak robisz dymy to jesteś gwiazda w parę miesięcy na poziomie żelków z YT.


Przypomnij sobie jaki mega hype złapał Bestia gdy wszedł wyzwać Najmana. Net huczał parę tygodni. A kto go wcześniej znał ? Praktycznie nikt.

Dlatego ja mam takie pytanie czemu Famę boi się stworzyć Kasjo 2.0.

Obsrane gacie, bo nad nim nie zapanują , tak stawiam.
Stworzyło go ex na plazy i spina z Ambro w programie.
 
Kasjo to było medialne zero.
Już to kiedyś pisałem, że zanim Fame w ogóle powstało, to Kasja widziałem na Bilbordach w Wawie, ale rozumiem, że nie mieszkasz w stolicy, to możesz nie wiedzieć.
2 przykład - Murany.
On zdaje się jest gwiazdą serialu, który od trzech lat zdobywa telekamery za najpopularniejszy serial w Polsce. No fakt, nikt go pewnie nawet nie kojarzy. :mjsmile:
 
Xd takie programy jak ogląda 1 procent Polski to będzie dobrze. Kasjo został stworzony przez Fame. Pamiętam jeszcze jak miał 100 odsłon na swoim kanale na YT.
Pisałes o nim jak o totalnym No Name, a prawda jest taka ze ludzi zainteresował ten konflikt z programu dlatego tak szybko zrobił karierę w fame mma
 
Dziś powinien być trailer F11 skoro jutro konfa o 18 ale , jak do tej pory nie dali highlight Fame 10 to ciul ich wie czy będzie trailer...
 
Last edited:
Akurat ta wyżej wymieniona czwórka to zelkopizdy heh
Mam nadzieje ze Szpilka zadebiutuje w fame, to będzie rozpierdol.
Moim zdaniem za cicho na Szpilkę , nie ma szans.
Ciekawe co oni mają w tym ME.


Ciekawe kogo dostanie ten raperek Smolasty. Ciekawe też czy w tej 5 debiutantów nieodkrytych jest Red z KSW choć osobiście chyba wolę Lpro vs Cypis :)
 
Moim zdaniem za cicho na Szpilkę , nie ma szans.
Ciekawe co oni mają w tym ME.


Ciekawe kogo dostanie ten raperek Smolasty. Ciekawe też czy w tej 5 debiutantów nieodkrytych jest Red z KSW choć osobiście chyba wolę Lpro vs Cypis :)
Walka w fame to najlepsze co Szpilka mógłby zrobić bo:
-dobrze zarobi
-z Kasjem ma jakieś szanse wygrać
-easy money
 
Walka w fame to najlepsze co Szpilka mógłby zrobić bo:
-dobrze zarobi
-z Kasjem ma jakieś szanse wygrać
-easy money

Jeśli w ME będą żelki typu Dubiel vs Blonsky 2 to będzie tragedia. Aż tak zażelkuja ta galę ? Hmmm....


Dajcie coś dla prawdziwych facetów do ciula.
 
Last edited:
Dajcie mi Stasiek vs Robert ,, gdzie jest siekiera! " z uniwersum papa smerfika.

I Ewelina ,, on spiedala " vs Linkiewicz :)
Teraz zwróciłem uwagę ze to kanał zadymiarza smerfika :o trzeba przyznać ze jak jak na taki content to ma nawet wyświetlenia
 
Teraz zwróciłem uwagę ze to kanał zadymiarza smerfika :o trzeba przyznać ze jak jak na taki content to ma nawet wyświetlenia

Jego kanał będzie tak popularny jak jto Kurzatkowskiego. To już kwestia czasu. Chłop w 2 dni zrobił 20 k na ostatnim filmie przy 4 k subow. Ten serial to złoto :) Robert byłby zajebisty na konfy
 
Last edited:
To Mike tyson


Wiesz czemu nie będzie mega grubego ME , bo szanujmy się nikt w życiu nie zrobiłby co- ME Wardęga vs OjWojtek przy Szpila vs Kasjo XD

Jak zwykle Rozpara z Boxdelem gadali o mega karcie a g.... wyszło. Dlatego liczę przynajmniej na Lpro vs Cypis i Krycha vs Szewcu by rozruszać ta stypę trochę.
 
Wiesz czemu nie będzie mega grubego ME , bo szanujmy się nikt w życiu nie zrobiłby co- ME Wardęga vs OjWojtek przy Szpila vs Kasjo XD

Jak zwykle Rozpara z Boxdelem gadali o mega karcie a g.... wyszło. Dlatego liczę przynajmniej na Lpro vs Cypis i Krycha vs Szewcu by rozruszać ta stypę trochę.
Poczekajmy do jutra
 
Back
Top