FAME MMA 13

Pasut na treningach to spory wpierdol zbiera, ciekawe czy tak ostro trenuje, czy po prostu taka pizda? Jeszcze nie widziałem, żeby ktoś w tym Fame codziennie miał jakieś limo albo siniaki na twarzy. Wrzucę chyba to @2.10 na jakiś kupon, pogromca Bonusa jakoś mnie nie przekonuję w roli faworyta.
 
Pasut na treningach to spory wpierdol zbiera, ciekawe czy tak ostro trenuje, czy po prostu taka pizda? Jeszcze nie widziałem, żeby ktoś w tym Fame codziennie miał jakieś limo albo siniaki na twarzy. Wrzucę chyba to @2.10 na jakiś kupon, pogromca Bonusa jakoś mnie nie przekonuję w roli faworyta.
To zobacz jak wyglądał Dubiel na Konfach przed pierwszą walką z Błońskim. Tam w tym Uniqu chyba normalne jest, że osoby ze słabszymi umiejętnościami zbierają wpierdziel. Możliwe, że ma charakter do walk i ze zmęczenia czy po jakichś wątpilwych ciosach się nie podda i nie zrobi żółwia, jednak Dubiel, który także był obijany pokazywał się w tych walkach z dobrej strony, mimo słabych umiejętności to przyjąć potrafił i walczył do końca.
 
Na jakich zasadach w koncu jest walka polaka z amadem
71027AA1-7793-48B0-A607-4C0A9BD8267D.jpeg
 
Back
Top