FAME MMA 12 (20-11-2021)

Djuk94

Shark Fights
Heavyweight
Znacznie ciekawsza kursowo niż fame mma 11 wg mnie.
1634833669577.png
 
@HardyTC

Szykuj czekoladki na przeprosiny 21 listopada.


Nie wiem skąd ten mit Błońskiego na freak MMA.

Nie randkuję z chłopakami, nie moje klimaty. :fjedzia:

A co do walki to nigdzie nie napisałem że Błońsky wygra, nie widzę natomiast żadnych argumentów po stronie jego rywala, żeby głupoty o "pewniakach" pisać, o Brodnickiej też tak gadałeś a potem jak zwykle łeb w piasek schowałeś. Dla mnie no bet i nie zamierzam się wykłócać.
 
Jest coś wartego gry z Fame?
Zastanawiałem się nad Wiewiór, Bestia. Pierwszy powinien sprowadzić na ziemię albo wypunktować w związku z lepiej poukładanym boksem. Drugi ma większe doświadczenie od przeciwnika i wydaje mi się, że może mieć to przełożenie na kondycje.
 
Jest coś wartego gry z Fame?
Zastanawiałem się nad Wiewiór, Bestia. Pierwszy powinien sprowadzić na ziemię albo wypunktować w związku z lepiej poukładanym boksem. Drugi ma większe doświadczenie od przeciwnika i wydaje mi się, że może mieć to przełożenie na kondycje.

Tańcula i dredziarz to pieniądze leżące na ulicy.

Wiewiór easy ALE jeśli obali Polańskiego w stójce nic pewnego.
 
Kto stawia ten zna kursy, co do gali to według mnie jedynym pewniakiem to Tancula.
Nawet kurs 1.25 to według mnie promocja, nie wierze ze 53 letni Muran czymś tu zaskoczy.
W dodatku w każdym wywiadzie podkreśla ze bije się z jedna ręka, widać tu już wymówki pod przegrana.
 
Kto stawia ten zna kursy, co do gali to według mnie jedynym pewniakiem to Tancula.
Nawet kurs 1.25 to według mnie promocja, nie wierze ze 53 letni Muran czymś tu zaskoczy.
W dodatku w każdym wywiadzie podkreśla ze bije się z jedna ręka, widać tu już wymówki pod przegrana.
Nie wchodź do świata, którego nie znasz.
 
Nie wchodź do świata, którego nie znasz.
Znam ten świat lepiej niż Ty.
:roberteyeblinking:
A nawet jeżeli ktoś nie oglada fame to analizując sam aspekt walki
-Tancula ma większe doswiadczenie
-20 lat mlodszy
-Jaca z ta swoją krav maga nic nie zrobi w parterze.
-Tancula na konferencji powiedział ze będzie ,,Khabibib” wiec Jaca nie zdąży się rozkręcić w stójce bo będzie odrazu leżał.
-Na Jacy jest w chuj duża presja a już w każdym wywiadzie podkreśla ze wychodzi się bić z jedna ręka.
 
Ciekaw jestem na jakich zasadach to się rozegra? Czy można się trzymać klatki? Czy sedzia będzie w klatce? Tam może być mało miejsca by skutecznie obalić.
 
Ciekaw jestem na jakich zasadach to się rozegra? Czy można się trzymać klatki? Czy sedzia będzie w klatce? Tam może być mało miejsca by skutecznie obalić.
Może zawsze obalić z klinczu jakimś haczeniem, Tancula nawet coś wspominał o klinczowaniu.
Sędzia na pewno będzie w klatce.
 
Ciekaw jestem na jakich zasadach to się rozegra? Czy można się trzymać klatki? Czy sedzia będzie w klatce? Tam może być mało miejsca by skutecznie obalić.
przeciez jak jest mniej miejsca na ucieczke pod siatka czy tam klatka obalic jeszcze latwiej
 
Lepiej spróbować under rundowy 1,5 po kursie 1,50 ktoś tu wierzy ze ta walka potrwa dłużej niż max 1 rundę? choć myśle ze skończy się to w mniej niż minutę
 
U mnie:
Blonski
Tancula
Kamiszka przed czasem

Na kuponie który poległ miałem jeszcze Wiewiora ale im bliżej walki mam co raz większe obawy że to starcie będzie bardziej wyrównane niz wskazują kursy.
 
Back
Top