FAME MMA 12 (20-11-2021)

wiewior lepszy w kazdej plaszczyznie
Tak, wiewiór nadal faworyt, ale dla mnie jest zastanawiające jak u niego z formą. Długo nie trenował z tego co pamiętam przez rękę, natomiast Polak pod skrzydłami Anzora ciągle robi postępy.
 
U mnie:
Blonski
Tancula
Kamiszka przed czasem

Na kuponie który poległ miałem jeszcze Wiewiora ale im bliżej walki mam co raz większe obawy że to starcie będzie bardziej wyrównane niz wskazują kursy.
Andrzejewska wygra, kamiszka miala problemy z obaleniem linkiewicz, a andrzejewska to koń jest, w dodatku pracowita dziewczyna, ktora ciagle cwiczy te zapasy
 
Andrzejewska to jak chłop przy Szpilce.
Wydaje mi się ze gdyby trafiła Szpilkę na szczeke to by go znokautowala
Tancula vs Jacuś ponizej 1.5 rund, kurs 1.5 - Co myslita :star wars: Coś wydaje mi sie, ze to bedzie taka walka jak na hypemma, szybciutka, króciutka :werdum:
Mam to samo, według mnie promocja w chuj bo wątpię by ta walka potrwała dłużej niż runde.
 
Wydaje mi się ze gdyby trafiła Szpilkę na szczeke to by go znokautowala
Skąd takie przekonanie? Ogladajac ostatnio "walke" na mmavip Urszuli Siekacz (armwrestlerka) z jakimś anorektykiem tez przewidywano ze moze go znokautowac. Okazuje sie po raz kolejny, ze w tych żeńskich ciosach nie ma kompletnie mocy, a po minucie wiatrakow zaczyna sie głaskanie.
 
Skąd takie przekonanie? Ogladajac ostatnio "walke" na mmavip Urszuli Siekacz (armwrestlerka) z jakimś anorektykiem tez przewidywano ze moze go znokautowac. Okazuje sie po raz kolejny, ze w tych żeńskich ciosach nie ma kompletnie mocy, a po minucie wiatrakow zaczyna sie głaskanie.
Tak ale Szpilka jest na strzała, wydaje mi się ze baba jakby go trafiła to by go tez skończyła.
Smutny koniec kariery.
 
Kasjo jako drugi Muranski, 2 walki jednej gali?
Screenshot_20211118-232833_Facebook.jpg
 
Może mi ktoś wyjaśnić historię walki Casio-Boxdel? Nie siedzę w tym, ale Box jest chyba jednym z tych ważniejszych ludzi w tej federacji, a Kasjo jest zwykłym pupilkiem. Ktoś coś?
 
Może mi ktoś wyjaśnić historię walki Casio-Boxdel? Nie siedzę w tym, ale Box jest chyba jednym z tych ważniejszych ludzi w tej federacji, a Kasjo jest zwykłym pupilkiem. Ktoś coś?


Dobra zakładam że nie jesteś śmiesznym krypto , jak wielu tutaj.

Ta walka jest dlatego , że Boxdel udostępnił na swoim kanale Wrzoska gdzie ciśnie Kasjo oraz wcześniej Don zarzucał mu też lizanie 4 liter Normanowi Parke.


Tu ten filmik




Ogólnie ta walka jest przez tych 2 Panów , od tej pory gryzą się na każdej konfie , choć jeden drugiego i tak się boi/ oczywiście Wąsacz dlatego że Boxdil to właściciel fedki/ Wasacz mu piony zbija a ten na Cage mu faka pokazał przed oczami i powiedział jeb... Cię.:lol:


 
Last edited:
Jednak nie stawiam na marti. Dlaczego Radzikowski, bestia jest lepszy.
Ten kupon to czysta rekreacja, żadnych analiz czy czegoś takiego. A co do Radzikowskiego to sądzę że jego siła pozwoli mu przewracać Piechowiaka i jest szansa że przeleży bądź ubije w parterze jakimś GNP.
 
Dobra zakładam że nie jesteś śmiesznym krypto , jak wielu tutaj.

Ta walka jest dlatego , że Boxdel udostępnił na swoim kanale Wrzoska gdzie ciśnie Kasjo oraz wcześniej Don zarzucał mu też lizanie 4 liter Normanowi Parke.


Tu ten filmik




Ogólnie ta walka jest przez tych 2 Panów , od tej pory gryzą się na każdej konfie , choć jeden drugiego i tak się boi/ oczywiście Wąsacz dlatego że Boxdil to właściciel fedki/ Wasacz mu piony zbija a ten na Cage mu faka pokazał przed oczami i powiedział jeb... Cię.:lol:



To mnie właśnie najbardziej intryguje. Ciężko się żyje mając konflikt ze swoim Szefem :lol:
 
To mnie właśnie najbardziej intryguje. Ciężko się żyje mając konflikt ze swoim Szefem :lol:
Chyba jednak gorzej ma grubas któremu jego pracownik ciśnie po rajtach przy każdej okazji a on nie może nic z tym zrobić bo Down Kasia jest tam największą gwiazdą. Przejebane życie grubego szefa :DC:
 
Chyba jednak gorzej ma grubas któremu jego pracownik ciśnie po rajtach przy każdej okazji a on nie może nic z tym zrobić bo Down Kasia jest tam największą gwiazdą. Przejebane życie grubego szefa :DC:
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby za chwilę wszystko się zmieniło. Nie siedzę w tym całym fame i nie znam większości youtuberów, ale nie wierzę że te całe sparingi kasjo w poduchach będą przyciągać tłumy. Dla mnie Kasjo to taki Pudzian... Był bum, ludzie płacili PPV, ale obecnie pewnie nawet najwięksi fani zaczynają się orientować co się dzieje. Chyba, że się mylę, to wtedy nie mam racji
 
Back
Top