Fame mma 10

Wiewiór w boksie z Normanem by nie wytrzymał rundy.

Kolejny raz mityczna szczęka. Ferrari ma siłę ciosu Lawlera, pewnie dlatego go skończył
:lol:.

Bo ten typ to strata kasy.
P.S. 3.21 bez podatku jest, więc grając po tych kursach tymbardziej słabo.

No zdecydowanie, poszedł do buka i obstawił 100k, że wygra decyzją. Sprawdź tylko, ile można postawić na FAME MMA - gwarantuję Ci, że cały chuj - wiem bo sprawdzałem i to zarówno w PL jak i zagranicą. No ale Ty pewnie wiesz lepiej. Prawda jest taka, że ten alkoholik miałby problem ubić muchę w kiblu.
Strata kasy a stawiales 3 tysiące z tego co pamiętam na niesprawdzoną Loske po kursie 1.25 ? xD
Kasjo po takim kursie to czyste value, w dodatku walka jest w jego płaszczyźnie.
 
Strata kasy a stawiales 3 tysiące z tego co pamiętam na niesprawdzoną Loske po kursie 1.25 ? xD
Kasjo po takim kursie to czyste value, w dodatku walka jest w jego płaszczyźnie.
"W jego płaszczyźnie" - w jego szczękę to sęki wkładał nawet jakiś przygłup z siłowni nigdy nie trenujący sportów walki. Nie wiem jak można być tak ślepym, żeby tego nie widzieć.

Co ma do tego Loska? Ona była niesprawdzona w MMA i to był właśnie czynnik ryzyka, Don Kasia pokazał, że boksersko daleko mu do zawodowców, walcząc z kompletnymi amatorami.
 
"W jego płaszczyźnie" - w jego szczękę to sęki wkładał nawet jakiś przygłup z siłowni nigdy nie trenujący sportów walki. Nie wiem jak można być tak ślepym, żeby tego nie widzieć.

Co ma do tego Loska? Ona była niesprawdzona w MMA i to był właśnie czynnik ryzyka, Don Kasia pokazał, że boksersko daleko mu do zawodowców, walcząc z kompletnymi amatorami.
Na niesprawdzona laske stawiasz 3 koła a śmiejesz się ze ludzie stawiają króla fame mma.
xD
 
Bardzo wątpliwe.
20210511_162611.jpg


Patrz jaką ma żyłe, forma życia.
 
View attachment 20694

Patrz jaką ma żyłe, forma życia.
Ja już nic więcej do dodania nie mam, poczekamy do gali, zobaczymy.

Przypominam potencjalnie zainteresowanym, że chętnie założę się z każdym kto widzi wygraną Kasjo o symboliczną 100-kę, co do rozstrzygnięcia tej walki - kasa na cele charytatywne. Żeby nie było, że tylko "szczekanie" :)
 
Ja już nic więcej do dodania nie mam, poczekamy do gali, zobaczymy.

Przypominam potencjalnie zainteresowanym, że chętnie założę się z każdym kto widzi wygraną Kasjo o symboliczną 100-kę, co do rozstrzygnięcia tej walki - kasa na cele charytatywne. Żeby nie było, że tylko "szczekanie" :)
Ja już miesiąc temu założyłem się z Karwantesem, jak wygra Don Kasjo to on daje mi 1k i usuwa konto, jak wygra Parke to zmieniam nick, ciekawe czy się wywiąże xd
 
Ja już miesiąc temu założyłem się z Karwantesem, jak wygra Don Kasjo to on daje mi 1k i usuwa konto, jak wygra Parke to zmieniam nick, ciekawe czy się wywiąże xd
Nie zapominaj że to będzie 1 k w pesos w takiej samej walucie jak zagrany jest kupon :mamed:
 
Malczyński, Kamiszka przed czasem, Arab, Tańcula przed czasem, Parke @6,04.

Zastanawiam się nad Arabem, może zwycięstwo przed czasem? Chłop coś tam w parterze umie, ale nie ukrywam że nie oglądałem tego wcześniej, a jego rywala kojarzę tylko z nawalanki na plaskacze. Szpilkowa raczej powinna poddać obciągacza, Tańcula raz miał z Adkiem kłopoty, ale jakieś ziomy przybiegły i obiły młodego Murana :crazy: tam jednak Adek zaatakował z partyzanta, więc się nie liczy.

O Kasjo-Parke napisano już chyba wszystko, nie zdziwi mnie nic, ale jednak liczę, że Irol podejdzie do tego poważnie.

E: kurs na Tańculę przed czasem spada, nie wiem czy to ma sens.
 
Malczyński, Kamiszka przed czasem, Arab, Tańcula przed czasem, Parke @6,04.

Zastanawiam się nad Arabem, może zwycięstwo przed czasem? Chłop coś tam w parterze umie, ale nie ukrywam że nie oglądałem tego wcześniej, a jego rywala kojarzę tylko z nawalanki na plaskacze. Szpilkowa raczej powinna poddać obciągacza, Tańcula raz miał z Adkiem kłopoty, ale jakieś ziomy przybiegły i obiły młodego Murana :crazy: tam jednak Adek zaatakował z partyzanta, więc się nie liczy.

O Kasjo-Parke napisano już chyba wszystko, nie zdziwi mnie nic, ale jednak liczę, że Irol podejdzie do tego poważnie.

E: kurs na Tańculę przed czasem spada, nie wiem czy to ma sens.
Araba nie warto wrzucać na kupon po takich marnych kursach. Lupa ma kowadło w łapach, jak raz trafi to go zabije. Lupa jest też silniejszy i Arab może mieć problemy żeby sprowadzić czy trzymać walkę w parterze, a on tylko zapasami może to ugrać im dłużej na nogach tym gorzej dla niego. Tyburski dawał się wywracać jak pizda za każdym razem, tam chyba 5 sekund każdej rundy i już mieliśmy parter, myślę, że Lupa nie popełni takich błędów i lepiej się przygotuje. Warto zagrać.

Lupa @3.30
 
Araba nie warto wrzucać na kupon po takich marnych kursach. Lupa ma kowadło w łapach, jak raz trafi to go zabije. Lupa jest też silniejszy i Arab może mieć problemy żeby sprowadzić czy trzymać walkę w parterze, a on tylko zapasami może to ugrać im dłużej na nogach tym gorzej dla niego. Tyburski dawał się wywracać jak pizda za każdym razem, tam chyba 5 sekund każdej rundy i już mieliśmy parter, myślę, że Lupa nie popełni takich błędów i lepiej się przygotuje. Warto zagrać.

Lupa @3.30
+ Arab ma jakąś kontuzje, przez tydzień walka była niepewna. Lupa na pewno jest silniejszy i poprawił zapasy z Karakanem, więc może być niespodziewanka.

Co do walki Kasjo vs Parke, to nie jestem już tak pewny wygranej Normana. Widać, że menel przyłożył się konkretnie do treningów i wagę zrobił na kilka dni przed ważeniem.
 
Ja gram tak:

Arab jak na tę cyrkową federację wyróżnia się umiejętnościami. Czytam teraz tutaj o jakiejś kontuzji, ale gdyby była poważna to pewnie walka by się nie odbyła. Rywal cepiarz żeby wygrać musi trafić czysto, a o to nie będzie łatwo. Parterowo Arab inna liga, a myślę że i w stójce jest lepiej poukładany.

Pająk przegrał z Alanikeim w K1, ale raz że Pająk znacznie lepiej czuje się w formule MMA, a dwa że ich poprzednia walka kompletnie się nie ułożyła Piotrowi. Alan cały czas lapał się za klejnoty, sędzia odjął punkt, w końcówce Alan już pływał ze zmeczenia. Liczę na udany rewanż.

Szpilkowa bardziej eksplozywna, lepiej technicznie wyprowadza ciosy. Jest silniejsza fizycznie, a jak walka trafi na glebę to powinno być z górki.

Pozdro
20210511_205151.jpg
 
Kurwa, tak patrzę i patrzę, co on ma dziurawe rękawice? Kciuk mu wylazł?
Forma życia to i nawet kciuki z rękawic wypadają!
Tak napierdala mocno ze juz rękawice nie wytrzymały

To są zwykłe rękawice przyrządowe mastersa. Występują w wersji z otwartym kciukiem, ale te mogą być faktycznie dziurawe. Bo to jest jak mnie pamięć nie myli stary model. Pewnie nawet nie są jego tylko należą do klubu i boksowało już w nich milion osób. Taki urok małych, słabo finansowanych przez miasto klubów.

Za to pokazuje to pewien inny fakt, jak Don Kasjo poważnie podchodzi do przygotowań. Trenując do walki swojego życia o sztaby złota nawet nie pokusił się o zakup porządnego sprzętu. Na sparingpartnerach pewnie też nie oszczędzał:redford:
 
Ja gram tak:

Arab jak na tę cyrkową federację wyróżnia się umiejętnościami. Czytam teraz tutaj o jakiejś kontuzji, ale gdyby była poważna to pewnie walka by się nie odbyła. Rywal cepiarz żeby wygrać musi trafić czysto, a o to nie będzie łatwo. Parterowo Arab inna liga, a myślę że i w stójce jest lepiej poukładany.

Pająk przegrał z Alanikeim w K1, ale raz że Pająk znacznie lepiej czuje się w formule MMA, a dwa że ich poprzednia walka kompletnie się nie ułożyła Piotrowi. Alan cały czas lapał się za klejnoty, sędzia odjął punkt, w końcówce Alan już pływał ze zmeczenia. Liczę na udany rewanż.

Szpilkowa bardziej eksplozywna, lepiej technicznie wyprowadza ciosy. Jest silniejsza fizycznie, a jak walka trafi na glebę to powinno być z górki.

PozdrView attachment 20714
Noo i to jest gość który wie co robi, rzeczowa analiza i porządna stawka. Powodzenia.
 
Robiłem co mogłem ale widzę, że i tak nie wyleczyłem ludzi z "Parke pewka" no cóż, chciałem dobrze.
Cześć i czołem.
 
Siemka.
Ja gram Pająka, Kamiszkę i Ferrariego, jednak zastanawiam się jeszcze nad dwiema walkami, tj. Dawid Malczyński vs Adrian Polak oraz Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel.
Co myślicie o tych walkach?
Ja sam w 1 walce myślę o zagraniu Dawida Malczyńskiego lub że walka dojdzie do decyzji. a w drugiej przemawia do mnie Cezary Nykiel po kursie @1.65. Dubiel ponoć ciągle leczy kontuzję ręki (sam mówił coś takiego, że trenuje głównie jedną ręką, bo drugą oszczędza na walkę). Dodatkowo Czarek trenował kick boxing przez ok. 2 lata.
Boje się jedynie, że Czarka może zjeść stres na walce, jednak Dubiel jest kilka lat starszy i ma już za sobą występ w klatce.
 
Siemka.
Ja gram Pająka, Kamiszkę i Ferrariego, jednak zastanawiam się jeszcze nad dwiema walkami, tj. Dawid Malczyński vs Adrian Polak oraz Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel.
Co myślicie o tych walkach?
Ja sam w 1 walce myślę o zagraniu Dawida Malczyńskiego lub że walka dojdzie do decyzji. a w drugiej przemawia do mnie Cezary Nykiel po kursie @1.65. Dubiel ponoć ciągle leczy kontuzję ręki (sam mówił coś takiego, że trenuje głównie jedną ręką, bo drugą oszczędza na walkę). Dodatkowo Czarek trenował kick boxing przez ok. 2 lata.
Boje się jedynie, że Czarka może zjeść stres na walce, jednak Dubiel jest kilka lat starszy i ma już za sobą występ w klatce.
Malczynski powinien to wygrać, jest lepszy od Polaka w każdej płaszczyźnie.
Nawet warunki fizyczne są po jego stronie.

Panowie czy ktoś się wypowie na temat nowego przeciwnika Ambra ?
Piotr Szczurek aka miejski drwal
 
Malczynski powinien to wygrać, jest lepszy od Polaka w każdej płaszczyźnie.
Nawet warunki fizyczne są po jego stronie.

Panowie czy ktoś się wypowie na temat nowego przeciwnika Ambra ?
Piotr Szczurek aka miejski drwal
Trenował kiedyś judo i muay thai xD

1620805926089.png
 
Back
Top