Wyniki FAME Friday Arena #1: Alberto vs Kubańczyk – wyniki gali

Filipka kojarzę. Kiedyś stojąc w ochronie nie chciałem go wpuścić na koncert bo nie miał biletu. Tyle że on był "gwiazdą" wieczoru tego koncertu :D
Mam lepszą historię :waldeklaugh: Stoimy na bramce w sobotnią noc, stoję z kolegą z Arrachionu (z ponad 10 lat stażu treningowego) akurat w Olsztyńskich Berserkerach Marcin Held dawał seminarium i z chłopakami przyszedł do klubu. Akurat nie stałem na biletach idę stronę w drzwi a koleżka do Helda, "co kupiło się bluzę manto po miesiącu treningu i wyszło się na miasto, co?" :juanlaugh: i zaczyna mu tam cisnąć jak jakiemuś małolatowi z osiedla, podbiegam i mówię jebniety jesteś to przecież Held z chłopakami z bjj przyszedł, a koleżka mina jak strachu w pitbullu. "Paweł ja na bramkę to soczewki zdejmuje, nie poznałem go" :mjsmile:
 
Nie wiem, nie mam IG, nie śledzę ich, patrzę na buzię i ucho xD
Te fotki co po TT latały jak się na jakichś stronkach obnażała nie świadczyły o serdelach zamiast nóg :fjedzia:
Filtry, dobre ujęcia, światło. Ale widziałem takie, że szkoda strzępić ryja. Całościowa to jest w miarę ok ale od niej lepsza to już nawet Kokocińska
 
Mam lepszą historię :waldeklaugh: Stoimy na bramce w sobotnią noc, stoję z kolegą z Arrachionu (z ponad 10 lat stażu treningowego) akurat w Olsztyńskich Berserkerach Marcin Held dawał seminarium i z chłopakami przyszedł do klubu. Akurat nie stałem na biletach idę stronę w drzwi a koleżka do Helda, "co kupiło się bluzę manto po miesiącu treningu i wyszło się na miasto, co?" :juanlaugh: i zaczyna mu tam cisnąć jak jakiemuś małolatowi z osiedla, podbiegam i mówię jebniety jesteś to przecież Held z chłopakami z bjj przyszedł, a koleżka mina jak strachu w pitbullu. "Paweł ja na bramkę to soczewki zdejmuje, nie poznałem go" :mjsmile:
Held chyba też o tym opowiadał kiedyś w jakimś wywiadzie. Coś mi się kojarzy haha Dobre dobre!
 
Jak ta mimoza filipkowa powinna się bić z jakimś przedszkolakiem taki ma zasięg. Na chuj oni to robili w k1, przecież w mma by było ciekawsze.
 
NATSU DUMNA
284928332_1083788845825650_8872494725064453572_n.jpg
 
Filipek ze swoimi warunkami fizycznymi to może być zagrożeniem jedynie dla uposlodzenige lwa ...
 
Back
Top