Wyniki FAME Friday Arena #1: Alberto vs Kubańczyk – wyniki gali

WALEK-DREWNIANY-DO-CIASTA-STALY-NIERUCHOMY-38-cm.jpg
 
to była walka wieczoru czy jeszcze jakieś paralityczne dziwolągi będą się bić... czy tam macać.
??
 
Z kimś takim.... Ja to się cieszę jak tacy jak ty określają nas, mnie, czymś takim :śmiech:
Poczułem się urażony, a ja sam staram się szanować rozmówców, ty nie, powinna spotkać cię kara.

To tylko świadczy o twoim podejściu do tekstu pisanego na forum internetowym. Personalnie nie ma wjazdu bo takowego kontaktu nigdy nie będzie. Rzucaj co chcesz, mało wiesz, na zaczepki w wolnej chwili odpowiem jak lubisz uderzać w ścianę
 
Widzowie dziękuję, że byliście dziś ze mną, zostawcie komentarz, łapkę w górę i suba. Do następnej gali, kocham was :heart:
 
Wygrałem i chuj.
A Turski ciepluch co za autorytet ma typa zdradzającego swoją żonę w Tajlandii z lejdiboyami, kurwa na poważnie podchodzi do tych wywiadów... jakby prowadził wywiady na UFC. Chociaż wiadomo: gówno>ddreporter>hipokryta Turski.
 
Bujałby się dalej z Sentino to by kupili sędziów.
Malik gołochujec, bo to nie jest rap



MÓÓÓÓÓW MI WITALIIIIIJ
 
To tylko świadczy o twoim podejściu do tekstu pisanego na forum internetowym. Personalnie nie ma wjazdu bo takowego kontaktu nigdy nie będzie. Rzucaj co chcesz, mało wiesz, na zaczepki w wolnej chwili odpowiem jak lubisz uderzać w ścianę
Kuba luzuj, wiadomo, że jesteście starą gwardią i props dla was za ciągniecie tego całego Cohones w formie zlotów, spotkań etc, bo to de facto istnieje w formie forumka dalej głównie dzięki wam.
Nie ma co się byku spinać, to jest tylko pierdololo w internecie
 
Kuba luzuj, wiadomo, że jesteście starą gwardią i props dla was za ciągniecie tego całego Cohones w formie zlotów, spotkań etc, bo to de facto istnieje w formie forumka dalej głównie dzięki wam.
Nie ma co się byku spinać, to jest tylko pierdololo w internecie

Po takim czasie obecności w tej społeczności zmieniającej się na przestrzeni czasu odbiór i podejście jest myślę niezmienne, bardziej luźne mimo tego co próbuje się wyciągnąć. Język przekazu odbierany może być dwuznacznie z czym nie mam problemu, niejednokrotnie się tym bawię parafrazując do Twojej końcowej wypowiedzi
 


Masz, pomyśl czasem patusie umysłowy.

Jan Śpiewaka od "karteli alkoholowych" przemówił xd
Tak ale jest masa osób żyjących na socjalu. Mniej niż na Zachodzie ale jest.
Oczywiście że da się wyżyć z socjalu.Mocniej: niektórzy dostają większy socjalu niż pracownicy socjalni pensje.
Sytuacja klasyczna:
Jest małżeństwo z dziećmi,
Bierze fikcyjny rozwód,
Mieszkają nadal razem w mieszkaniu komunalnym/socjalnym ze śmiesznie małym czynszem,
Kobieta otrzymuje różne dodatki dzięki byciu samotną matką, jeszcze fundusz alimentacyjny ale w sądzie nikogo nie ściga
Do tego 500 plus i parę innych dodatków bo przecież nie ma dochodów, ale nawet nie musi płacić śmiesznego czynszu bo gdzie ją miasto eksmisje a na alimenty i 500 plus komornik nie wejdzie? Zresztą ściąganie nie ściągał ego długu jest drogie więc gmina odpuszcza bo jeszcze przyjdzie Śpiewak i ten ruski onunca Ikononowicz (kurqa jakim zjebem trzeba być aby jechać do Chaveza I udzielić wywiady dla Sputnika)i zrobią kwik "samotna matka dręczona przez system"
Mąż sobie spokojnie pracuje na czarno albo zagranicą.
A wy co cieniasy? Kredyt spłacacie? Nadgodziny bierzecie? Nawet mi was nie żal :korwinlaugh:

Były osoby w sprawie dla reportera, które przyznawały, że z samych dodatków mają 10 k.

Nie będę wiecej podpowiadał jak to zrobić
 
Towarzysze: bardzo ładna gala.
Po północy elegancka obejrzałem prawie wszystkie walki na tik toku. Pewnie nadal są. Polecam
Pasternak dziwne że nie skończył ale za dużo k1. Jak już powinnien być boks birmański albo mma. Kładą się ciągle na ziemię bez liczenia "bo nie po ciosie" który dostaliby jeśliby się nie położyli
Tybursk przegrał już na ważeniu a walka to była tylko formalność, mocny ma łeb.
Walka Medusy to jest coś czego nie powinno być. Jeszcze gorsze niż walka Kobieta vs mężczyzna. Jak w ogóle sędziowie mają to liczyć?
 
Ta gala pokazała, jak ważna jest legenda, którą budujemy na swój temat.

Zapłaciłem 4 dyszki, żeby zobaczyć freakfightera, który podobno jest już zawodowcem i wszystkie rundy wygrał z nim chłop bez ręki.

Zasnąłem na walce Dubiela, o którym powtarzają, że jest przekozakiem, który trenuje od lat i całe życie temu poświęca, oraz ogromne zasoby. I co? I tak średnio bym powiedział.

Fame ma lepszy marketing niż KSW, bo KSW powtarza te swoje frazesy o najsilniejszym człowieku świata, ale już nawet Janusze w to nie wierzą. A mit Księżniczki jako zawodnika na poziomie KSW to powiela pół forum.

Dlatego pamiętajcie panowie i panie, mówcie o sobie i swoich znajomych tylko w superlatywach. Świetny, genialny, niezwykły - budujcie legendy, bo ludzie dookoła w to uwierzą i mało kto to sprawdzi.

Szkoda tych czterech dych, ale chociaż nie było koncertów.
 
Last edited:
A były na forum linki do PPV za 0zł, bo gratis to uczciwa cena żeby obejrzeć friki na FAME i friki na KSW, w towarzystwie kolegów z cohones. 40zł to nie jest warte ale 0zł tak, Pan po prostu nie umiałeś oszacować wartości kontentu, przepłaciłeś i jesteś zniesmaczony, a my jesteśmy zadowolenie. Czuwaj!
 
Wygrałem i chuj.
A Turski ciepluch co za autorytet ma typa zdradzającego swoją żonę w Tajlandii z lejdiboyami, kurwa na poważnie podchodzi do tych wywiadów... jakby prowadził wywiady na UFC. Chociaż wiadomo: gówno>ddreporter>hipokryta Turski.
Na UFC nie poprowadzi... to chociaż na FAME :boss: :bye:
 
@Siedem już najebany? Cały temat nadrobiłem, aktywny był, a od +/- godziny cisza jak makiem zasiał :beczka:
Wiesz co, jak odpaliłem to już nie chciałem kombinować żeby nie zepsuć sobie transmisji, i przyznam się szczerze że przed dwiema ostatnimi walkami poszedłem poprostu spać bo mnie mało interesowały, no i jak widać dobrze zrobiłem bo 2 decyzję, a znając ich produkcję to by mi półtora godziny z życia ukradli na tych 2 walkach po 10 minut jedna.
 
To tylko świadczy o twoim podejściu do tekstu pisanego na forum internetowym. Personalnie nie ma wjazdu bo takowego kontaktu nigdy nie będzie. Rzucaj co chcesz, mało wiesz, na zaczepki w wolnej chwili odpowiem jak lubisz uderzać w ścianę
Gala się podobała? Mogę mało wiedzieć, przyznam ci rację, jednak to co wiem wystarczy by wyrobić sobie zdanie na dany temat, albo na temat tego jakim ktoś jest człowiekiem, za kim chodzą krzywe akcję, kto nie do końca w pewnych sytuacjach zachowuje się tak jak powinien, kto nie trzyma ciśnienia, itp itd ksw
 
Back
Top