Wyniki FAME 20: Don Kasjo vs Boxdel – wyniki gali

Kurwa czyli wszyscy tutaj kupili ppv? nie to ze narzekam, gratuluję poczciwości... ale kurwa, fame mma? Ma ktos linka?
Ja kupiłem bo i tak dzisiaj nie mam co robić a Fame poszedł ostatnio we współprace z jakąś firmą, która właśnie zajmuje sie profesjonalnie wykrywaniem i wyłączaniem nielegalnych strimów, więc ciężko teraz obejrzec gale całą bez problemów i ciągłego szukania innych nie-padających strimów
 
Ja kupiłem bo i tak dzisiaj nie mam co robić a Fame poszedł ostatnio we współprace z jakąś firmą, która właśnie zajmuje sie profesjonalnie wykrywaniem i wyłączaniem nielegalnych strimów, więc ciężko teraz obejrzec gale całą bez problemów i ciągłego szukania innych nie-padających strimów
no gituwa, zajebiscie. A masz strima mordo?
 
Wpadłem tylko tutaj zobaczyć ile debili jara się i ogląda te gówna frikowe,pluje wam na pysk hatfu jebane pizdy,nabijacie im tylko wyświetlenia a później narzekacie że polskie MMA jest w dupie
No tak, bo FAME istnieje tylko dlatego, że na Cohones ktoś o nich napisze. Do Polsatu też masz problem, że pokazują jakiegoś pirata drogowego co potrącił kogoś na pasach i że go promują?
 
Back
Top