Na żywo FAME 18 – wyniki gali

Ale tak ogólnie to wam powiem, że wkurwia mnie, że coraz więcej słabych zawodowców jest na frikowych galach. Nie o to chodzi żeby jakieś lamusy za słabe na zawodowców przychodziły tu i biły frików. Frik ma być frikiem, ma być śmiesznie, a nie pseudo profesjalizacja. Idzie to w złą stronę.
Mi się akurat podoba jak zawodnicy weryfikują takich matołów jak Szeliga. Fajnie się ogląda znęcanie nad nimi, to taka karma za kozaczenie do słabszych fizycznie ze strony Szeligi. A co do Pasternaka to chłop kilka lat temu był czołówką Polski w swojej wadze. Chłop ma dzisiaj 40 lat na karku, także to ostatnie jego podrygi w oktagonie
 
Żeś się wczas zorientował, warto czytać ten temat dla takiego oświecenia. :mjsmile:
Od dawna mam takie zdanie, po prostu im więcej takich Gromadzkich czy Pasternaków tym bardziej mnie wkurwia. I trochę szacunku mordo, to ja pierwszy na tym forum wiedziałem jaki jest potencjał we frikach. Wtedy jeszcze redakcja udawała, że friki nie istnieją, a ja im radziłem żeby w to weszli, im szybciej tym lepiej, bo w końcu i tak będą musieli to zrobić, bo to się klika.
 
Od dawna mam takie zdanie, po prostu im więcej takich Gromadzkich czy Pasternaków tym bardziej mnie wkurwia. I trochę szacunku mordo, to ja pierwszy na tym forum wiedziałem jaki jest potencjał we frikach. Wtedy jeszcze redakcja udawała, że friki nie istnieją, a ja im radziłem żeby w to weszli, im szybciej tym lepiej, bo w końcu i tak będą musieli to zrobić, bo to się klika.

Ale Ja to pamiętam, wyluzuj. :mamed:
 
Narazie spoczko natan ,Szeliga odwaleni został tańczyła i tych dwóch przygłupów z main eventu jedziesz Ferrari łaaaaaa
 
Back
Top