Na żywo FAME 18 – wyniki gali

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
FAME18g.jpg


20 maja odbyła się gala FAME 18 w łódzkiej Atlas Arenie. Widzowie zobaczyli dziewięć pojedynków, w tym siedem na zasadach MMA i dwa na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Dwa pojedynki mógł stoczyć Amadeusz Roślik. Po walce z Kacprem Błońskim została podjęta przez lekarza decyzja, że „Ferrari” nie wyjdzie do starcia z Marcinem Dubielem ze względu na poniesione obrażenia.

W klatce zobaczyliśmy między innymi byłą mistrzynię świata WBO Ewę Brodnicką, pięściarza i uczestnika walk na gołe pięści w organizacji GROMDA Tomasza Gromadzkiego oraz byłego zawodnika organizacji ONE Championship Michała Pasternaka.

Wyniki gali:

Podwójna walka wieczoru:


81,0 kg: Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Marcin Dubiel - pojedynek odwołany ze względu na złamany nos i pęknięty oczodół Amadeusza Roślika (informacja przekazana przez Macieja Turskiego w klatce FAME)
81,0 kg: Amadeusz „Ferrari” Roślik pokonał Kacpra „Crushera” Błońskiego jednogłośną decyzją sędziów

Karta główna:

62,0 kg: Ewa „Kleo” Brodnicka pokonała Martę "Linkimaster" Linkiewicz jednogłośną decyzją sędziów
98,0 kg [K-1, małe rękawice]: Dawid „Dzinold” Rzeźnik pokonał Roberta "Sutonatora" Pasuta jednogłośną decyzją sędziów

Pojedynek o mistrzostwo FAME w kategorii średniej
83,9 kg: Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka pokonał Arkadiusza Tańculę niejednogłośną decyzją sędziów

83,9 kg: Tomasz „Zadyma” Gromadzki pokonał Alana Kwiecińskiego niejednogłośną decyzją sędziów
93,0 kg [K-1, małe rękawice]: Michał „Wampir” Pasternak pokonał Piotra "Szeliego" Szeligę przez techniczny nokaut (poddanie narożnika) w rundzie trzeciej
90,0 kg: Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk pokonał Natana „Pierzastego" Marconia jednogłośną decyzją sędziów

Karta wstępna:

58,0 kg: Dominika Rybak pokonała Elizabeth „Lizi” Anorue przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie drugiej
77,1 kg: Jakub „Paramaxil” Frączek pokonał Mateusza Spysińskiego jednogłośną decyzją sędziów

 
Last edited by a moderator:
Amadi amadi :lesnarhappy: ju gołing dałn, saturdej, sandej!

Spysinski
Rybak
Marcon
Pasternak(ale kurwa się boje ze jakiegoś pecha złapie, mam jakieś dziwne przeczucie kurwa i naprawdę nie chciałbym żeby Michał to przegrał)
Alan( podda zadymę duszeniem zza pleców, to jest jedyne rozsądne podejście do tego pojedynku, a wydaje mi się że ten ma większe pojęcie o parterze niż amadi i nie będzie powtórki scenariusza że bokser w ostatniej minucie wygra walkę, Alan jakieś pojęcie ma o stójce i nie powinien dać się znokautować w pierwszej minucie)
Wiewiór
Żinold
Linkiewicz
Błoński
Koniec gali.
 
Ty takiemu pato-leszczowi? :damjan:
No wiesz, kiedyś nasze 2 miasta miały być połączone w jedno :korwinlaugh: a na poważnie to ja mu nie kibicuje, ale ta nuta boxdela, ten przekaz, no siedzi mi to w głowie, nawet przy gotowaniu sobie podśpiewuje po cichu.
 
Back
Top