Wyniki FAME 17: Łaszczyk vs Ferrari – wyniki gali

Po tym co zobaczyłem wiem, że trzeba być asem ale w negatywnym znaczeniu by za to płacić, strumyk z darciem papy dziadka, to jest uczciwa cena:kis:
A co cie obchodzi na co pieniądze wydaje
 
2FF919DC-6E5C-46AB-AB51-10B8D1CED555.gif
 
Obyśmy nie musieli już być świadkami sędziowania jarosza w Fame gdyby ten pojedynek sędziował normalny sędzia to Amadeusz dzisiaj wygrałby
I 8 sekund, "sport" wygrał:siara:

 
Dobre KO z piszczela i tyle zapamietam z tego arcygówna.Nawet nikt nie zdechł w oktagonie.Gruby Boxdel to inwalida, Józwiak to fajny chlop zeby przyjebac z nim kreske i pobujac sie po Sopocie, ale walczyc to moze w Mortal Kombat Trilogy jakims Kabalem czy cos ewentualnie jak ogarnia pada.
Serwus i czekamy na Starego Fraglesa w marcu
 
Nie wiem jak Jóźwiak mógł się zgodzić na rumuńską klatkę, ale z drugiej strony nie wiem jakim cudem Jarosz się na to zgodził, musiał ćwiczyć prace nóg żeby samemu nie wyłapać, gdyby zawodnicy byli szybsi to byłoby KO sędziego :suchykarol:

Zwłaszcza w wieku prawie 50 lat się zgodzić na zmodyfikowane MMA...
borcio chyba zna dobrze tych ludzi, więc powinien przypilnować tematu. Bo było o krok od kompromitacji.

Tutaj przecież trzeba było katować dwie rzeczy -- obrona przed obaleniem i wstawanie. ten drugi debil, polonez, przecież ma tylko te swoje cepy. nic więcej. co zresztą wyszło w praniu.
w sumie racja: Boras i Wasielewski opowiadali o legendarnych oszczędnościach Adamka i Gołoty w przygotowaniach i jak się zawodników i trenerów nie przypilnuje to będzie maksymalne cięcie kosztów po całości...
 
Back
Top