Wyniki FAME 17: Łaszczyk vs Ferrari – wyniki gali

No cóż, przyznam, że jest mi wstyd, że zainwestowałem w to czas i obejrzałem trzy ostatnie walki. Jednak co patożenada, to patożenada.

Nigdy więcej ;-) Muszę do siebie zachować resztki szacunku. Jednak to rozrywka zdecydowanie nie dla mnie. Pozostawię to żelaznorentowopodobnym osobnikom.

Słodkich snów życzę wszystkim.
 
Gdyby wąchacz jaj naprawdę chciałby mieć głośną walkę to wziąłby pojedynek w MMA w dowolnej wadze z Amadeuszem bo obaj i tak ważą tyle samo i miałby swoją "głośną walkę" ale tego nie zrobi bo Amadeusz robi go zapaśniczo i w stójce
Wziął sobie karła Volkanovskiego bez zapasów to jest taki tchórz co startuje tylko do mniejszych i słabszych Amadeusz poskakałby mu po głowie i ubił go jak kotleta mogę się założyć o wszystko w tej grze są poziomy tfu na ten wałek
Mogę być sędzią nie ma problemu nie przerwę walki jeśli fuckboy khabiba złapie się siatki i nie przywrócę jej na środek klatki obiecuję i nie będę przerywał dopóki czaszka Islama odbijająca się od maty nie odklepie 15 razy ja nie jarosz
 
Nie no szacun dla Jozwiaka tylko za to, ze chce mu się robic NIEfrikowe MMA czyli FEN. Chociaż nie wiem jak mu się to spina finansowo. Ale walki niech sobie odpuści, wystarczyło że pączek nie wywrocil się od podmuchu wiatru tak jak pizda Najman, a prezes już zwatpil psychicznie.
 
Gdyby wąchacz jaj naprawdę chciałby mieć głośną walkę to wziąłby pojedynek w MMA w dowolnej wadze z Amadeuszem bo obaj i tak ważą tyle samo i miałby swoją "głośną walkę" ale tego nie zrobi bo Amadeusz robi go zapaśniczo i w stójce
Wziął sobie karła Volkanovskiego bez zapasów to jest taki tchórz co startuje tylko do mniejszych i słabszych Amadeusz poskakałby mu po głowie i ubił go jak kotleta mogę się założyć o wszystko w tej grze są poziomy tfu na ten wałek
Mogę być sędzią nie ma problemu nie przerwę walki jeśli fuckboy khabiba złapie się siatki i nie przywrócę jej na środek klatki obiecuję i nie będę przerywał dopóki czaszka Islama odbijająca się od maty nie odklepie 15 razy ja nie jarosz
1 cep Ferrariego i po wąchaczu jaj
 
Amadeusz nawet w stójce był lepszy Łaszczyk wyprowadził w ogóle jakiś cios? Bał się kontry chyba
Wydaje mi się że nie chciał skończyć jak polak
 
8 sekund ludzie i powrót do stójki w kluczowym fragmencie walki zrozumcie to
 
:jjsmile: ja tam wierzę teorii wykopków
hqdefault.jpg
 
Łaszczyk wielki sportowiec, a menel pod monopolowym, by go obalił i nici z jego boksu
A tu kiedyś ludzie pisali że Cejudo nie mógłby pokonać na ulicy Tysona:DC:
Amadeusz udowodnił dzisiaj że bokserzy w walce ulicznej są na jedno obalenie
 
A tu kiedyś ludzie pisali że Cejudo nie mógłby pokonać na ulicy Tysona:DC:
Amadeusz udowodnił dzisiaj że bokserzy w walce ulicznej są na jedno obalenie
Łaszczyk jest nawet na kopa gdyby go otrzymał od Tyburskiego
 
Soirier ma czarny pas od spodni, ale jest klepaczem
Kiedyś się mówiło "klepał jak najman" ale odkąd rogacz zaczął walczyć ludzie zaczęli mówić "klepał jak soirier"
Gdyby Łaszczyk miał zawalczyć w MMA z wiewiórem to klepałby jak soirier
 
Nie no kurwa przerwać to jak na standardy przerwań w fame MMA to mógł w każdej dowolnej sekundzie przez 30 sekund wcześniej. Ferrari zbierał tak samo na jape. Ja to odebrałem właśnie że specjalnie zwlekał z przerwaniem
A jak Amadi lał go w dosiadzie grubo ponad minutę to jarosz jakoś nie przerwał walki
Podwójne standardy Borek zadowolony "sport wygrał"
 
@ziomeq @Bolesław

jesteście pierwszymi ignorami, które rozdaję na te forum - nie wiem, czy jesteście tak odklejeni i pokurwieni i myślicie tak na poważnie, czy to tylko baity, ale centralnie jebać was obu w łeb, zaśmiecacie swoją zjebaną obecnością forum, które lubię

adios
Baj baj:conorsalute:
 
Łaszczyk prosi Władcę Piekieł o rewanż, bo z nikim takiego fame'u i zarobku nie będzie miał
Dokładnie
Łaszczyk powinien dostać tylko jedną ofertę walki od Fame i powinna to być oferta na rewanż z Amadeuszem
 
Back
Top