Fallout 4

Ciul żadnych melonów nie znalazłem, tylko za warsztatem jakaś pinda coś tam uprawia.
Jak poszedłem do babki to musiałem ja nacpac i teraz prosi o fotel ... ale kurwa gdzie? łazi lampa w kółko, a jak wreszcie ja zagadalem czy ma coś na sprzedaż to puuuuuusto. Ech idę spać xD
 
Ogarnia ktoś z Was temat bobbleheadów ? Chodzi mi konkretnie o figurkę dodającą punkt do charyzmy.
Znajduje się w Parsons State Insane Asylum, ale żeby wejść do tego budynku, trzeba wykonać łańcuszek zadań (chyba 3).
Można to zrobić jakoś na samym początku gry ?
 
Ciul żadnych melonów nie znalazłem, tylko za warsztatem jakaś pinda coś tam uprawia.
Jak poszedłem do babki to musiałem ja nacpac i teraz prosi o fotel ... ale kurwa gdzie? łazi lampa w kółko, a jak wreszcie ja zagadalem czy ma coś na sprzedaż to puuuuuusto. Ech idę spać xD
musisz zebrać zbiory, tj. bierzesz takiego melona, mutowoc cokolwiek i wsadzasz go (R na klawiaturze jak podejdziesz) do warsztatu, wtedy z tego możesz robić plony
 
Gdzie znajdę jakieś nasiona czy cuś do zasiania? Chodzi o rozbudowę osady, a nie chce mi się teraz myśleć i szukać ... inteligencja 10 wcale nie pomaga :lol:
Jak wejdziesz w crafting i najedziesz na brakujace zarcie to masz tam opcje szukania. Nie testowalem ale chyba pomoze.
 
Jak wejdziesz w crafting i najedziesz na brakujace zarcie to masz tam opcje szukania. Nie testowalem ale chyba pomoze.
Ta opcja szukania powoduje, że jak patrysz na przedmiot, który zawiera poszukiwany przez Ciebie komponent, to pojawia się obok niego lupa.
 
nie wiem czy przypqdkiem opcja szukania tez nie sprawia, że Ochlap czyli nasz pies szuka przedmiotów z takimi komponentami jakie potrzebujemy.
 
po chuj Wam te osiedla? ja im dalem lozka i niech spierdalaja :D sam mam cieplutko u bractwa stali
 
db55b0c454d2faaaf1643f791e227cd7.png
 
Czy wiecie że:
Na początku gry, po wyjściu z bunkra w Sanctuarium, w pokoju Waszego syna (pod łóżeczkiem) znajduje się książka dodająca Wam jeden punkt do dowolnego atrybutu S.P.E.C.I.A.L. ?
Jeśli przeoczyliście ten fakt to nic straconego, gdyż można go zdobyć w dowolnym momencie gry.

 
Czy wiecie że:
Na początku gry, po wyjściu z bunkra w Sanctuarium, w pokoju Waszego syna (pod łóżeczkiem) znajduje się książka dodająca Wam jeden punkt do dowolnego atrybutu S.P.E.C.I.A.L. ?
Jeśli przeoczyliście ten fakt to nic straconego, gdyż można go zdobyć w dowolnym momencie gry.


To pierwszeco znalazlem poza krypta bo od razu tam polazlem ;) Teraz dwa dni urlopu od Fallouta. Moze kubki smakowe mi sie zresetuja bo scierply od ciaglego strzelania...
 
Czy wiecie że:
Na początku gry, po wyjściu z bunkra w Sanctuarium, w pokoju Waszego syna (pod łóżeczkiem) znajduje się książka dodająca Wam jeden punkt do dowolnego atrybutu S.P.E.C.I.A.L. ?
Jeśli przeoczyliście ten fakt to nic straconego, gdyż można go zdobyć w dowolnym momencie gry.


dzieki za info, bylem na chacie u siebie, ale do dziecinnego nie zagladalem
 
w 720p na niskich tez scina? dziwne troche
no ale jak masz ps4 to luzik, kupisz, po przejsciu sprzedaz za niewiele mniej
wszstko na niskich, rozdzielczosc 1280x760. moze jak dam w oknie a nie pelny ekran, ale narazie nie chce mi sie sprawdzac. juz sam poczatek mnie wkurwil jak zone zajebli
 
wszstko na niskich, rozdzielczosc 1280x760. moze jak dam w oknie a nie pelny ekran, ale narazie nie chce mi sie sprawdzac. juz sam poczatek mnie wkurwil jak zone zajebli
daj spoiler ;)
dziwne w sumie, moze ram odgrywa duza role
 
daj spoiler ;)
dziwne w sumie, moze ram odgrywa duza role
juz za pozno, ale to w sumie sam poczatek bez gry, wiec zaden spoiler. mozliwe z tymi ramami, bo karta graficzna by to pociagnela, kurwa bf hardline bez zadnej scinki dziala
 
juz za pozno, ale to w sumie sam poczatek bez gry, wiec zaden spoiler. mozliwe z tymi ramami, bo karta graficzna by to pociagnela, kurwa bf hardline bez zadnej scinki dziala
no bethesda jest tragiczna pod tym wzgledem :D grafa szkaradna, a wymagania w chuj :D
najbardziej mnie te loadingi wkurwiaja przy wchodzeniu w jakies lokacje, jednak co wiesiek to wiesiek
 
no bethesda jest tragiczna pod tym wzgledem :D grafa szkaradna, a wymagania w chuj :D
najbardziej mnie te loadingi wkurwiaja przy wchodzeniu w jakies lokacje, jednak co wiesiek to wiesiek
no wlasnie nie ogarniam tego, nv ma taka sama grafike, a dziala mi na ultra...
 
no wlasnie nie ogarniam tego, nv ma taka sama grafike, a dziala mi na ultra...
no bethesda jest tragiczna pod tym wzgledem :D grafa szkaradna, a wymagania w chuj :D
najbardziej mnie te loadingi wkurwiaja przy wchodzeniu w jakies lokacje, jednak co wiesiek to wiesiek
Przerzućcie się na konsolę, te problemy znikną. Sam byłem zagorzałym PC-towcem, ale z racji tego, że gram coraz mniej i nie mam zamiaru ładować fury pieniędzy w komputer, to postanowiłem kupować sobie raz na kilka lat konsolę.
 
Przerzućcie się na konsolę, te problemy znikną. Sam byłem zagorzałym PC-towcem, ale z racji tego, że gram coraz mniej i nie mam zamiaru ładować fury pieniędzy w komputer, to postanowiłem kupować sobie raz na kilka lat konsolę.
ja jestem konsolowcem :)
 
Szkoda, ze się nie da zaznaczać punktów na mapie. Gdzie ja będę później pamiętał, że w konkretnie tym miejscu był b. trudny zamek.
Co mogę zrobić z tymi tonami śmieci które zbieram? Da się je jakoś rozkładać?
 
Szkoda, ze się nie da zaznaczać punktów na mapie. Gdzie ja będę później pamiętał, że w konkretnie tym miejscu był b. trudny zamek.
Co mogę zrobić z tymi tonami śmieci które zbieram? Da się je jakoś rozkładać?
Nie mozna? Wydawalo mi sie, ze mozna.
 
Ja tam tułam się bez ładu i składu, zaglądam pod każdy kamień, wątku głównego w ogóle nie robię. Zbieram wszystko co się da i wrzucam do "magazynu", nic nie sprzedaję.
Teraz bawię się w Simsy i rozbudowuję osadę.
 
Pierdolę F4. Powaznie. Bylem zmeczony gra już w piątek i odłożyłem ją do dzisiaj. Ogólnie jak chwycilem ponownie pada to postanowilem zakonczyc ten nonsens i pocisnac watek glowny do konca, bo mialem dosyc tej bezbarwnej gry. Zapowiadało się, lub może ludziłem się, że zrealizowanie go będzie trwało dłużej i jakoś przedstawione zostana motywy Instytutu, z ramienia którego ostatecznie postanowiłem wówczas dzialać. Miałem nadzieje, że choc w tym wypadku misje nie będa opierały się na masowym zabijaniu, ale myliłem się potrojnie. Poza tym, że Instytut chce miec swiety spokoj pod ziemia i wykorzystuje do tego androidy jako maszyny uzytkowe nie dowiedzialem sie kompletnie niczego o ich większej misji, bądź o ich motywach. Motywy pozostalych frakcji były jeszcze głupsze, malostkowe lub/i niezbyt zdefiniowane, wiec bylo mi zupełnie obojętne po której stronie stanę, bo wszystkim im życzyłem smierci. Koncowka dobila mnie juz totalnie, gdzie po pseudoepickim starciu Twój stary syn odwala kitę a Ty komentujesz to slowami w rodzaju: "spodziewałem się iż ułoże sobie życie bardziej sielsko". No kurwa, to mialo byc zakonczenie? Umarl na raka i możesz już robic co chcesz? W sumie to nawet dla przecietnego mieszkanca okolic nie ma znaczenia to co wlasnie zrobiles, wiec wszystkich wali co bedziesz robił. Jeszcze dodam, że poza misja glowna najbardziej wkurwialo mnie to, że system dialogowy nie daje zadnego poczucia swobody i wplywu na kreowanie zastanych sytuacji/wlasnej postaci, a mapa jest tak bardzo napakowana płytką zawartoscia i nieczytelna w swoim rozkladzie, szczególnie w terenach miejskich, ze nie chce się jej eksplorować. Nie miałem żadnego poczucia, że toczy się tam prawdziwe zycie, ani ze spotykałem na swojej drodze prawdziwych ludzi. Czarnego humoru również nie uświadczyłem. Gdyby nie przywiazanie do detali w tej grze i sama skala upchanej zawartosci dalbym jej 5,5/10, ale bede laskawy i z sentymentu ma 6,5-7/10. Jako wielki fan fallouta z Vault Boyem na szafce RTV jestem maksymalnie zawiedziony i liczę, że Obsidian zrobi nastepcę New Vegas, które do dziś miażdży czwórkę pod każdym z wymienionych względów. Pozbywam się jutro gry i strasznie żaluje, że z powodu takiej pięknej ale pustej wydmuszki kupiłem PS4.
 
Jezu jak ja się cieszę, że nie kupiłem tej gry. Dzisiaj w nią zagrałem i jest strasznie poniżej oczekiwań. Wiedźmin przerósł moje oczekiwania i teraz niestety boję się, że każda gra będzie za słaba. Masakracja.
 
Ja zrobilem dzis drugie podejscie i ta gra obrzydza mnie nuda, mdlawymi kolorami, slaba grafike (na dodatek zero optymalizaacji na PC). Na prawde Wiedzmin3 tak podniosl poprzeczke, ze pewnie jedyna gra ktora dorowna poziomem prawdziego RPG bedzie Cyberpunk od CD Projekt.
 
Ja chcialem dzis dac druga szanse grze, poszukac ciekawych misji pobocznych i w dwoch misjach pod rzad pojawil sie bug, ktory uniemozliwial ich skonczenie. Dałem sobie spokoj i jestem strasznie zawiedziony.
 
Back
Top