Fallout 4

Stwierdziłem, ze zabiore sie za to dopiero jak wyjda wszystkie patche i dodatki. W sumie to robie tak ze wszystkim wiekszym RPG od kiedy zapoznalem sie z Mass Effectem.

A ogolnie jak ? serio tak chujowo ? Recenzje wygladaja jakby im ktos za to zaplacil, bo zwykli gracze zupelnie inne oceny daja.
 
@Comber

Ty złościliwcu, widziałem ten temat w gamezonie :D

Nie ważne jak chujowa będzie ta gra i tak dostanie tytuł gry roku, bo już przed premierą było to wiadome, taki hype na nią nakręcono..
 
@Comber

Ty złościliwcu, widziałem ten temat w gamezonie :D

Nie ważne jak chujowa będzie ta gra i tak dostanie tytuł gry roku, bo już przed premierą było to wiadome, taki hype na nią nakręcono..
Hehe. Ja tam nie wiem. I tak nie zagram, bo nie mam czasu :/
 
@Comber

Ty złościliwcu, widziałem ten temat w gamezonie :D

Nie ważne jak chujowa będzie ta gra i tak dostanie tytuł gry roku, bo już przed premierą było to wiadome, taki hype na nią nakręcono..

Wiedzmin wygra nie ma chuja

geralt-v-deathclaw-3-POSTER-1024x663.jpg
 
ktoś poza mną jest tak strasznie wciągnięty w tę grę? 16h na koncie, a ledwo co zrobiłem. tzn. może do 12h to z fabułą nie ruszałem w ogóle, teraz trochę przyśpieszyłem, bo nie widziałem innych atrakcyjnych misji pobocznych. to jest póki co dla mnie wada z misjami pobocznymi, że przynajmniej te co znalazłem nie były zbyt ekscytujące, może to się zmieni, ale nie chce przelecieć fabuły od razu w takiej grze jak Fallout.
w dodatku jestem nowy w tej serii, trójkę znam tak tylko, żeby nie było wstydu, że nie znam, ale pierwszy raz przysiadłem i dużo rzeczy jeszcze nie ogarniam.
 
Jak tam sysytem VATS jakieś nowe combo ? I broń biała ? Fallout od 3 nie miał nigdy super grafiki ale zawsze super świat i fabułe.
 
Jak tam sysytem VATS jakieś nowe combo ? I broń biała ? Fallout od 3 nie miał nigdy super grafiki ale zawsze super świat i fabułe.
Co znaczy "nowe combo"? Zmiany sa takie, ze nawet w VATS przeciwnicy sa w ruchu i moga zaatakowac (zwalnia sie czas tylko), no i krytyczny strzal uruchamiamy recznie. Bron biala np elektryzujaca palka, chyba tego wczesniej nie bylo. Swiat zawsze super, ale fabule? Not. Chociaz w 4 sie to troche poprawilo i poki co glowny watek mnie wciagnal.
 
Czy jest tak zwane odcinanie kończyn" ręka noga mózg na ścianie " , czy jest ten Pan w kapeluszu i płaszczu z Magnum ( anioł stróż) ?
 
Już gram xD No i tu małe pytanko, czy po wyjściu z krypty można jeszcze zmienić atrybuty? Czy podczas awansów dostajemy punkty do rozdania na atrybuty postaci?
Dałem sobie 10 do inteligencji, żeby chociaż w wirtualu nie mieć kompleksów, ale 3 do percepcji i musiałem zabierać bo przeczytałem, że trzeba mieć 4 żeby otwierać zamki.
 
Już gram xD No i tu małe pytanko, czy po wyjściu z krypty można jeszcze zmienić atrybuty? Czy podczas awansów dostajemy punkty do rozdania na atrybuty postaci?
Dałem sobie 10 do inteligencji, żeby chociaż w wirtualu nie mieć kompleksów, ale 3 do percepcji i musiałem zabierać bo przeczytałem, że trzeba mieć 4 żeby otwierać zamki.
Nie mozna. Przed ostatecznym wyjsciem gra pyta czy chcesz cos zmienic. Ej, zaraz, zeby otwierac zamki to zwinnosc/zrecznosc jest chyba potrzebna, a nie percepcja? :D
 
Nie mozna. Przed ostatecznym wyjsciem gra pyta czy chcesz cos zmienic. Ej, zaraz, zeby otwierac zamki to zwinnosc/zrecznosc jest chyba potrzebna, a nie percepcja? :D

Jak sobie wszedłem w profity i jest tam "Ślusarz" gdzie rangi pozwalają otwierać trudne zamki.
 
Jak sobie wszedłem w profity i jest tam "Ślusarz" gdzie rangi pozwalają otwierać trudne zamki.
to popieprzyli troche
ja to tam maksuje wytrzymalosc, sile i charyzme, jak kogos nie przekonam to zajebie :lol:
 
Nigdy nie chcialem tego powiedziec, ale to piekna, rozbudowana, pelna detali... Nudna gra z plaskimi postaciami i praktycznie bez wiekszych mozliwosci wyboru. Do New Vegas po ok 20h sie nie umywa i czuje sie poki co mocno zawiedziony, bo gra nie daje mi zadnej wiekszej motywacji do eksploracji i jest to doslownie Fallout 3... i pół. Nie wiem czy trafil mi sie inny quest poza glowna fabula niz "idz ich zabij i cos tam przynies". Nowy sysyem rozwoju bazowany na perkach jakos do mnie nie przemawia. Jak tak dalej pojdzie to gre za 260zl sprzedam w tydzien po premierze. Poki co 7/10 i to glownie za wklad pracy. I pomyslec ze dla tego tytulu kupilem PS4... Dzieki bogu za MGSV.
 
ale przecież można dodawać punkty do charyzmy, siły, wytrzymałości itp. tam gdzie się perki daje. jak dostajesz punkt z levelu to możesz sobie dodać do jednego z tych punktów S.P.E.C.I.A.L.
 
ale przecież można dodawać punkty do charyzmy, siły, wytrzymałości itp. tam gdzie się perki daje. jak dostajesz punkt z levelu to możesz sobie dodać do jednego z tych punktów S.P.E.C.I.A.L.
No można, ale pytanie było o kompletny reset.
 
ale przecież można dodawać punkty do charyzmy, siły, wytrzymałości itp. tam gdzie się perki daje. jak dostajesz punkt z levelu to możesz sobie dodać do jednego z tych punktów S.P.E.C.I.A.L.
Co z tego jak wymaksowana charyzma daje zaledwie jedna czy dwie opcje dialogowe wiecej, ktore czesto nic do tematu nie wnosza i dalej w rozmowie i tak uzywac trzeba odpowiedzi na zielono? Dali dupy...
 
W agencji detektywistcznej sa inne rodzaje pobocznych questow. Ale fakt, reszta to sianie rozpierdolu bez celu.
Gdzie wstąpiłeś do tej agencji?
Mnie póki co udało się jedynie trafić na Bractwo Stali.
 
Gdzie wstąpiłeś do tej agencji?
Mnie póki co udało się jedynie trafić na Bractwo Stali.
W diamond city. Polecam kolejnosc taka:
1. Dla bractwa zrobic te jedna misje, zeby zaproponowal Danse dolaczenie do nich
2. Pojscie do Diamond City (tam masz akcje z detektywem)
3. Wykonanie tam 2 misji zwiazanych z glowna osia fabuly.
 
W diamond city. Polecam kolejnosc taka:
1. Dla bractwa zrobic te jedna misje, zeby zaproponowal Danse dolaczenie do nich
2. Pojscie do Diamond City (tam masz akcje z detektywem)
3. Wykonanie tam 2 misji zwiazanych z glowna osia fabuly.
Dzięki za podpowiedź.
Patrząc na całokształt, to pozycja Wieśka jako najlepszego RPG 2015 jest niezagrożona.
 
Gdzie znajdę jakieś nasiona czy cuś do zasiania? Chodzi o rozbudowę osady, a nie chce mi się teraz myśleć i szukać ... inteligencja 10 wcale nie pomaga :lol:
 
Gdzie znajdę jakieś nasiona czy cuś do zasiania? Chodzi o rozbudowę osady, a nie chce mi się teraz myśleć i szukać ... inteligencja 10 wcale nie pomaga :lol:
Za jednym z domów powinieneś mieć kilka melonów do zebrania (domek jest obok tego, w którym znajduje się warsztat i inne stacje do craftowania)
 
Gdzie znajdę jakieś nasiona czy cuś do zasiania? Chodzi o rozbudowę osady, a nie chce mi się teraz myśleć i szukać ... inteligencja 10 wcale nie pomaga :lol:

Owoce ogarniesz u tej babki, do której kazał Ci iść ten murzyn w kapeluszu na początku gry
 
Back
Top