{Fałszywy} Wywiad z Jonem Jonesem

Ja nadal propsuję wywiad Kaczki, bo pokazuje swoją kreatywność w zabawnej formie. "Texts from last Fight - Cohones edition"! :-)
 
Zapomnialem zapytac, czemu nie wsiadl na byka na tym rodeo w sumie. Z checia bym filmik zobaczyl ;-)
Ps. Ciekawe o jakim serwisie Dr. Jekyll prawisz..?
 
Proponuje go zbanować i powrócimy do krainy mlekim i modem płynącej bez debilizmu, podwójnych kont, udawania innych i ściemnianych wywiadów w których się robi laske dla Dżona. Taka moja propozycja!
 
kaczka w domu wszyscy zdrowi? Tylko ty masz takie "problem z głową" czy to rodzinne, przechodzi z pokolenia na pokolenia?
 
Za to co odwalał powinien mieć dożywotniego, ale spoko to moje zdanie.



Co robi kaczka? Pojawia się, prowokuje, a potem siedzi cicho. Ile razy już tak było.. Przypadek że większość nie trawi typa?



Piękne były czasy kiedy go nie było.
 
Ma rozmach sku....



Najpierw oferta pracy w konkurencyjnym portalu, a teraz to !



Nie wiem co mam powiedzieć....



fe04285a8b25d.gif
 
Kaczka wiedz że masz na tym forum swojego FANA (mnie). Z niecierpliwością czekam na kolejny wywiad tym razem z Polakiem
 
Jak ja tęsknie za czasami, gdy dołączyłem do tego forum. Wtedy było ono pięknie ogarnięte. Teraz coraz to nowi użytkownicy skutecznie zaniżają poziom.
 
@Def, trochę zrozumienia. Skoro Kaczor wrzuca (już któryś raz) publicznie zdjecia swoje i swojej rodziny, to albo celowo chce zwracać na siebie uwagę, ma wyjebane na wszystko, albo lubi jak ludzie po nim cisną. Wstawiając takie coś, ciężko obyć się chociaż bez jednego negatywnego komentarza. Typowy prowokator.



Druga sprawa. Kaczor, chcesz dowody na to, że ta rozmowa to fejk? Moze najpierw dowody od Ciebie, ze to prawdziwy wywiad?
 
Naprawdę nie rozumiem czemu wrzucenie zdjęcia ma się temu równać. Nie bądźmy po prostu chujami dla innych ludzi w tej i innych sytuacjach i wszystko będzie w porządku :) To moja dewiza życiowa :D
 
Nie mówię tutaj o wjazdach na rodzinę (szczególnie przez neta) bo dla mnie to żenujące, ale o tym co wyprawia Kaczor. Chyba nie tylko ja to widzę, ale dobra, kończe ten temat, bo i tak nic z tego nie bedzie.
 
Problemu wrzucania zdjęć rodziny ,nie rozumiem , akurat to wydaję mi się miłe , że ktoś szanuje innych użytkowników i czuje się tu na tyle dobrze , że dzieli się z innymi swoim szczęściem i nie boi się pokazać swoje rodziny to szacunek i zaufanie .



Kaczka na swój sposób jest wartościowym użytkownikiem i ma swój potencjał , jednak jego zachowanie jest prowokujące i często denerwujące . To fanatyk , mnie akurat denerwują jego prowokacje i bezsenwony spam , gdyż wiem że mógłby i potrafi się zająć czymś sensownym .



Na w.y.j.e.b.a.n.i.e nie zasługuje ,na lanie witką po tyłku OWSZEM :-)
 
@ Jekyll: dzieki za mile slowo. A tak btw, nie wiem czemu, ale wydajesz sie znajomy. Byl tu kiedys kolo, co podobnie pisal.
 
Co tu się kurwa dzieje? :-) Myślałem ze to temat o wywiadzie z Jonesem.,

Jak ja tęsknie za czasami, gdy dołączyłem do tego forum. Wtedy było ono pięknie ogarnięte. Teraz coraz to nowi użytkownicy skutecznie zaniżają poziom.


Wprawdzie jesteś na tym forum rok dlużej niż ja ale ja pamiętam że kiedy się zarejestrowałem, na forum i przede wszystkim czacie było kilka razy więcej trolli czy prowokatorów niż obecnie.
 
no tak mój wpis usunięty. Ach ta cenzura. Co wolno kaczce tego nie wolno reszcie userów.
 
Pamiętam czas kiedy kaczy był dość długo zbanowany więc wasze pisanie o nietykalności nie jest prawdą ;) Jeśli tak was razi to co wrzuca #41 to może po prostu próbujcie to ignorować.







Wiem, że będzie ciężko z taką mentalnością.
 
Ilość oburzonych userów miarą sukcesu Kaczki. Rozumiem, że na żywo prowokatorzy mogą być denerwujący i ciężko ich ignorować, ale w internecie, żeby nie umieć przejść obojętnie obok pewnych postów/tematów, to trzeba naprawdę mieć jakiś problem.







Pozdro 600 Kaczy
 
Ja tam jestem tolerancyjny he he. Dopuki ktoś nie przesadza. Ten wywiad traktuję jak Warsaw Ściek poprostu go nie czytam szkoda czasu i prądu :-)



Za to WKóRW..I mnie zwyrol z gifu Mahonka
 
Back
Top