{Fałszywy} Wywiad z Jonem Jonesem

Zajebisty wywiad kaczka. :-) Planujesz jeszcze jakieś?



97225_0a123c43ff8aadbdc638de787cb78366.gif
 
ogolnie to mam tez dziwny stosunek do takich wywiadow, pytalem o forme tego tematu, ogolnie jak to sie odbywa w jednym temacie kogos z ITC, ale mnie odsylal do kogos tam, az tak dociekliwy nie jestem. jesli kogos to bawi i cos z tego wyciaga - who cares, ja wole wszystko typu MMA Hour... :)
 
Łat de Kwak?! Przerzuć się może na melisę, bo Okocimy ci nie służą. Szczególnie jako kombo z Grześkami.
 
Zarzucanie nam - osobom od lat związanym z cohones, gdzie przez ten czas zdążyliście nas już poniekąd poznać - dwulicowości w związku z fejkowaniem wywiadów jest serio nie miłe. Nie czuję potrzeby aby się tłumaczyć, bo nie tłumaczy się żaden inny portal w tym MMArocks gdzie od czasu do czasu, również pojawi się coś pisangeo. Zanim ktoś rzuci bezpodstawne oskarżenia niech najpierw skontaktuje się z danym zawodnikiem aby uwierzytelnić czy wywiad miał miejsce, czy nie. No chyba, ze wygodniej jest wyssać z palca spisek i nim się podzielić z innymi.



Baju - jak powstają wywiady? Zalezy - raz są nagrywane na dyktafon a potem przepisywane - zwykle ma to miejsce na galach, innym razem kontaktujemy się z zawodnikami lub ich managerami w sprawie wywiadu - albo kontakt mamy od razu do zawodnika, albo prosimy o niego kogoś z managerów. Dostają pytania a my odpowiedzi. Forma jest jaka jest, ponieważ nie jest to bezpośrednia rozmowa - jeszcze. Naprawde jakość wywiadu zależy w dużej mierze od rozmówcy, niektórzy odpiszą z chęcią i poświęcą swój czas, inni bez rozwijania dadzą nam suche odpowiedzi.
 
Każdy mój przeprowadzony wywiad to rozmowa z zawodnikiem w 4 oczy, zawsze po wywiadzie mozeci napisać i się zapytać. Z resztą nie raz wystawiają na swoją tablicę.
 
Mr.Hyde---- zgadzam się z Tobą w 100%. Jeśli ten koleś tak jak twierdzi ma rodzinę to im współczuję. Najlepsze jest to, że często wartościowy userzy dostają bana, a ten dalej sieje tu ferment bezkarnie.
 
Shoocker



To nic wielkiego , mam nadzięję że pisanie i przebywanie na cohones będzie sprawiało mi przyjemność jak do tej pory , udzielam się w temach gdzie mam coś do powiedzenie , dziękuje że ktoś docenia :-)



Z ITC nie wiem o co chodzi , choć u firm i ludzi z branży są oceniani OK , nie spotkałem się z rażącą krytyką oprócz jakiś docinek drobny które są naturalne .



Kaczkę to ja kojarzę od 3-4 lat , zachowanie bez zmian , ale to nieszkodliwy fanatyk , prawidziwy hamburger za oceanu na naszej ziemi , wybacz Kaczka nie chcę cię obrażać , widziałem twoją pracę na innym serwisie i faktycznie się starałeś i wcale nie tylko spamowałeś . Jednak szczerze życzę byś spojrzał na własne zachowanie i swoją osobę , bo cały czas tracisz czas wykorzysując na bezsensowne spamowanie i opowieść z krypty .



Jeśli faktycznie masz rodzinę , to nie dziw się że ludzi twoje zachowanie i sposób postrzegania szokuje i przeraża !
 
Co komu do rodziny Kaczki? To jakaś własnośc plemienna, że się o nią wszyscy martwią?


Tamat bekowy, choć liczyłem, że Jones jakiś diss na Szweda zrobi a tu tak grzecznie! :D
 
Drogi Jakubie , osobiście nic nie mam do rodziny Kaczki i nie martwię się , jednak myślę że w takich sytuacjach obowiązkiem jest zwrócić komuś uwagę choćby dla samego siebie .
 
@Def



Kaczka notorycznie prowokuje i uskutecznia swoją "satyrę". Czemu jak ktoś mu odpowie to jest ten zły a on non stop jest nietykalny?
 
No właśnie to miałem napisać, że dużo userów go nie trawi, tylko jakoś dziwnie, wszyscy z "góry" wiecznie stają w jego obronie.
 
co niektórzy traktują każdy post kaczki jako prowokację, nie wiem może tak jest znacie go dłużej, ale ten temat jest zabawny, traktuje to jak opowiedziany kawał, jutro już go nie będę pamiętał.



#bezspinyludzie
 
No to jak nie widziałeś to czemu piszesz w tym temacie? Podaj może jakiś przykład konkretny bo nie wiem za bardzo o czym mówisz. Poza tym Kaczka miał bana i to długiego więc jest tykalny.
 
Zauważam, że niektórzy na tym forum piszą najczęściej wtedy, gdy jest szansa wyjebania Kaczki z forum/dojebania Kaczce. Powiem szczerze, że dla mnie takie osoby są żałosne.
 
Dlatego, że chcesz wejść poczytać coś normalnego a nie wszędzie przedzierać się, przez jego spam i jakieś pierdoły.
 
Back
Top