EURO 2024

Kto bierze EURO 2024?

  • Anglia

    Votes: 11 9.5%
  • Francja

    Votes: 26 22.4%
  • Niemcy

    Votes: 17 14.7%
  • Włochy

    Votes: 4 3.4%
  • Hiszpania

    Votes: 10 8.6%
  • Holandia

    Votes: 2 1.7%
  • Portugalia

    Votes: 12 10.3%
  • POLSKA GUROM

    Votes: 30 25.9%
  • Belgia

    Votes: 0 0.0%
  • Chorwacja

    Votes: 2 1.7%
  • Będzie niespodzianka!

    Votes: 2 1.7%

  • Total voters
    116
Czechy muszą wygrać z Turcją lub ew. Gruzja z Portugalią to wtedy Anglia uniknie Holandii w 1/8 (zagra z trzecią drużyną Gr. E, czyli zapewne Słowacją). W takim scenariuszu odpadają z trzeciego miejsca Węgry.

Nie spodziewam się wielu bramek, ale zwycięstwo Czechów trzema bramkami znowu promuje Węgrów, którzy mieliby lepszy bilans bramkowy od Turcji.

Zobaczymy jak z tym przewidywanym remisem w meczu Rumunia vs Słowacja. Drugie miejsce w tej grupie to mecz z Francją w 1/8.
 
Widzę ładne chorągiewki na forumku. Przed rozpoczęciem mistrzostw w ankiecie na Hiszpanie stawiały 2 osoby, teraz już nagle 10.
Ważne że POLSKA GUROM nadal na prowadzeniu (30 głosów!) a 2 Francja (26) czyli wczorajszy meczyk był meczem dwóch największych faworytów do zdobycia EURO... :lol:
 
Wracając do wczorajszego meczu Anglii, który dopiero nadrobiłem, to w stosunku do poprzednich meczów grupowych dokładnie zero progresu u Southgate'a, awans mocno naciągany, śmierdziało porażką po raz kolejny. Surowizna aż wstyd. :beczka:
Mordo, mogłeś pytać, uzylbym każdego argumentu, żebyś nie musiał męczyć się z oglądaniem tego gówna. Ja odkąd skończył się ten mecz, to leżę.
 
Wracając do wczorajszego meczu Anglii, który dopiero nadrobiłem, to w stosunku do poprzednich meczów grupowych dokładnie zero progresu u Southgate'a, awans mocno naciągany, śmierdziało porażką po raz kolejny. Surowizna aż wstyd. :beczka:
Grupa C im. Flaków z olejem
Mordo, mogłeś pytać, uzylbym każdego argumentu, żebyś nie musiał męczyć się z oglądaniem tego gówna. Ja odkąd skończył się ten mecz, to leżę.
 
20240626_182128.jpg

:siara: to chyba ja... :confused::wink:
 
Robert strzelił ten pokraczny karny, Lakuku chyba nigdy kurwa nie będzie miał prawidłowo uznanej bramki na tym turnieju.
Robert Lewandowski... oszukuje przy karnych?! Przepisy są po stronie Polaka

Ciekawe wyjaśnienie karnych RL9...
szczególnie te zwody :wink:

 
Last edited:
W nagrodę Belgia będzie grała z Francją. Ćwiartka Austrii zrobiła się najłatwiejsza i co jak co, ale oni mogą naprawdę awansować do półfinału.
 
Patrząc na Polską służalczość, pępek świata chyba nie sądził, że wszyscy w grupie zagrają przeciwko nim. Polacy by tak nie mogli. Zagraliby dla braci nawet własnym kosztem.
 
Back
Top