EURO 2024

Kto bierze EURO 2024?

  • Anglia

    Votes: 11 9.5%
  • Francja

    Votes: 26 22.4%
  • Niemcy

    Votes: 17 14.7%
  • Włochy

    Votes: 4 3.4%
  • Hiszpania

    Votes: 10 8.6%
  • Holandia

    Votes: 2 1.7%
  • Portugalia

    Votes: 12 10.3%
  • POLSKA GUROM

    Votes: 30 25.9%
  • Belgia

    Votes: 0 0.0%
  • Chorwacja

    Votes: 2 1.7%
  • Będzie niespodzianka!

    Votes: 2 1.7%

  • Total voters
    116
Wracamy chyba do czasów, w których będziemy po prostu się cieszyć z awansu na duży turniej :fjedzia: .
Na szczęście, ze względu na zwiększenie liczby ekip, będzie to nieco łatwiejsze.

Zrobiłem krótki research i wyszło mi, że w XXI wieku, na 12 rozegranych wielkich turniejach, reprezentacji Polski udało się wygrać mecz zaledwie 7razy, w tym raz po karnych :jarolaugh:.

EURO 2000 to nadal XX wiek, więc nie liczę.



MŚ 2002 - zwycięstwo z USA 3:1
MŚ 2006 - zwycięstwo z Kostaryką 2:1
MŚ 2010 - nawet nas nie było
MŚ 2014 - nawet nas nie było
MŚ 2018 - zwycięstwo z Japonią 1:0, chyba każdy pamięta ten mecz
MŚ 2022 - zwycięstwo 2:0 z Arabią Saudyjską


EURO 2004 - nawet nas nie było
EURO 2008 - brak zwycięstw
EURO 2012 - brak zwycięstw
EURO 2016 - zwycięstwo z Irlandią Północną 1:0, zwycięstwo z Ukrainą 1:0, zwycięstwo ze Szwajcarią (po karnych) - a to był nasz najlepszy turniej
EURO 2020 - brak zwycięstw
EURO 2024 - brak zwycięstw
 
1000037985.jpg


Ależ kurwa sprytnie... Artykuł o Orwellu i piłce nożnej, a na koniec taka ankieta.

Żeby było śmieszniej - co oni będą zestawiać, jak już utworzą rząd światowy?
 
Co wy chłopaki myśleliście że jak będzie?
Wiadomo, że nasze orzełki spieszą się na wakacje więc trzy meczyki i do domu.
:beczka:

Przecież żeby oglądać to gówno to trzeba być masochistą.
 
@Cassius42 Dajcie spokój z wątpliwościami. Już i tak przepisy zmieniły się na korzyść faulujących, bo nie ma czerwonej kartki przy karnym. Inaczej Szczęsny wyleciałby z boiska jak z Grecją w 2012.
 
To była tak sytuacyjna ręką, zupełnie przypadkowa i nic nie wnosząca do akcji ze gol powinien zostać uznany, to już wczoraj Austriak sobie znacznie bardziej pomógł ręką przy strzale Zielińskiego, bo mimo narracji go jednak ta ręka nie była przy ciele tylko była odchodzącą i wyraźnie stanęła na linii strzału odchodząc 20-30 cm od brzucha.
Wkurwiają mnie te nowe technologie.
 

Karny ewidentny... celowo zahaczył
I dość mocno wypuścił tą piłkę przed siebie


@Cassius42 Dajcie spokój z wątpliwościami. Już i tak przepisy zmieniły się na korzyść faulujących, bo nie ma czerwonej kartki przy karnym. Inaczej Szczęsny wyleciałby z boiska jak z Grecją w 2012.


Może ja nie grałem zawodowo w piłkę i nie mogę się wypowiadać jak np super selekcjoner Czesio M. ale dla mnie to gówno nie karny.

Szczęsny rzucał się na piłkę, kontakt wymusił Austriak uderzając go żeby było śmieszniej butem w szczękę.

Doprecyzowując: miał możliwość kontynuowania biegu za piłka a tego nie zrobił, na marginesie te nowelizacje przepisów w tym aspekcie są do dupy.

Turek chuj nie sędzia.
 
Może ja nie grałem zawodowo w piłkę i nie mogę się wypowiadać jak np super selekcjoner Czesio M. ale dla mnie to gówno nie karny.

Szczęsny rzucał się na piłkę, kontakt wymusił Austriak uderzając go żeby było śmieszniej butem w szczękę.

Turek chuj nie sędzia.
Bo bramkarz w takiej sytuacji powinien ładnie zejść mu z linii biegu... :wink: :hi:
A nie próbować bronić
I to celowo zahaczył to jest
:juanlaugh:
 
Może ja nie grałem zawodowo w piłkę i nie mogę się wypowiadać jak np super selekcjoner Czesio M. ale dla mnie to gówno nie karny.

Szczęsny rzucał się na piłkę, kontakt wymusił Austriak uderzając go żeby było śmieszniej butem w szczękę.

Doprecyzowując: miał możliwość kontynuowania biegu za piłka a tego nie zrobił, na marginesie te nowelizacje przepisów w tym aspekcie są do dupy.

Turek chuj nie sędzia.

Miał, nie miał, nieważne. W każdej sytuacji to jest 100% karny i każdy sędzia się wybroni z takiej decyzji. Szukanie faulu przy kontakcie to numer stary jak świat i przeważnie bardzo skuteczny, a w szczególności jak bramkarz rzuca się pod nogi. Nie ma co badać poziomu cukru w cukrze.
 
Miał, nie miał, nieważne. W każdej sytuacji to jest 100% karny i każdy sędzia się wybroni z takiej decyzji. Szukanie faulu przy kontakcie to numer stary jak świat i przeważnie bardzo skuteczny, a w szczególności jak bramkarz rzuca się pod nogi. Nie ma co badać poziomu cukru w cukrze.

Ch…j z tym.

Obrona w tym meczu to byli statyści, sami prokurowali te sytuacje, Dawidowicz i Bednarek nigdy nie powinni już zagrać w kadrze.
 
Back
Top