EURO 2024

Kto bierze EURO 2024?

  • Anglia

    Votes: 11 9.5%
  • Francja

    Votes: 26 22.4%
  • Niemcy

    Votes: 17 14.7%
  • Włochy

    Votes: 4 3.4%
  • Hiszpania

    Votes: 10 8.6%
  • Holandia

    Votes: 2 1.7%
  • Portugalia

    Votes: 12 10.3%
  • POLSKA GUROM

    Votes: 30 25.9%
  • Belgia

    Votes: 0 0.0%
  • Chorwacja

    Votes: 2 1.7%
  • Będzie niespodzianka!

    Votes: 2 1.7%

  • Total voters
    116
Od jebanego 2002 roku siadam przed tv, z nadziejami, że nasi w końcu będą czarnym koniem jakiegoś turnieju i za każdym razem jest mi przykro i jestem wkurwiony na tych pilkarzykow bez charyzmy. Jebana Australia wychodziła więcej razy z grupy, Kostaryka doszła do ćwierćfinału, jebane maroko do półfinału, Ukraina, Słowacja, Rosja wychodziły z grupy, Rosja w me była nawet w półfinale. Nie wspominając o Grecji w 2004 roku. A my kurwa zawsze piach, piłkarze przyjeżdżają na kadrę z coraz lepszych klubów, a finał zawsze jest taki sam. Czy przez tyle lat mental jest nadal na poziomie gimbazjalnej pizdy? Nie ogarniam tego. No kurwa pierdolone albance, rumunce czy inni gruzini, grają w chujowych klubach, mając po 1-2 graczy na wyższym poziomie, ale naszych zjadają walką i ambicją.
 
Od jebanego 2002 roku siadam przed tv, z nadziejami, że nasi w końcu będą czarnym koniem jakiegoś turnieju i za każdym razem jest mi przykro i jestem wkurwiony na tych pilkarzykow bez charyzmy. Jebana Australia wychodziła więcej razy z grupy, Kostaryka doszła do ćwierćfinału, jebane maroko do półfinału, Ukraina, Słowacja, Rosja wychodziły z grupy, Rosja w me była nawet w półfinale. Nie wspominając o Grecji w 2004 roku. A my kurwa zawsze piach, piłkarze przyjeżdżają na kadrę z coraz lepszych klubów, a finał zawsze jest taki sam. Czy przez tyle lat mental jest nadal na poziomie gimbazjalnej pizdy? Nie ogarniam tego. No kurwa pierdolone albance, rumunce czy inni gruzini, grają w chujowych klubach, mając po 1-2 graczy na wyższym poziomie, ale naszych zjadają walką i ambicją.
Kurwa mordo w 2016 odpadliśmy w ćwierćfinale :(
To był dopiero ból :płacz:
 
To był jedyny moment, w którym pokazali jaja i dobrą grę w piłkę. Ale taki błaszczykowski miał więcej charyzmy niż cała dzisiejsza dziesiątka z pola.
Złote lata 21 wieku. Lewy na ataku, Błaszczykowski na pomocy i Piszczek na obronie. A był jeszcze taki Glik, Szczęsny czy Zieliński wszyscy w formie :frankapprove:
 
Bardzo ładnie Holendrzy grają, Reijnders trochę wariat grając na 6, ale do przodu to świetnie wygląda, tylko ten machający łapami Depay :awesome:
Dorzuć tu kontuzjowanego Koopmeinersa, który był najlepszym pomocnikiem tego sezonu LE i Serie A i masz naprawdę groźnych skurwieli, którzy mogą powalczyć o najwyższe laury
@Tar-Ellendil @Gaara Xavi Simmons - hot or not? Ponoć chce wrócić do macierzy
 
Bardzo ładnie Holendrzy grają, Reijnders trochę wariat grając na 6, ale do przodu to świetnie wygląda, tylko ten machający łapami Depay :awesome:
Dorzuć tu kontuzjowanego Koopmeinersa, który był najlepszym pomocnikiem tego sezonu LE i Serie A i masz naprawdę groźnych skurwieli, którzy mogą powalczyć o najwyższe laury
@Tar-Ellendil @Gaara Xavi Simmons - hot or not? Ponoć chce wrócić do macierzy
Ta operacja jest bardzo mało prawdopodobna, ale oczywiście jeśli byłaby możliwość go wypożyczyć to jestem za. Nie jest to jednak priorytetowa pozycja do obsadzenia.
 


Od jebanego 2002 roku siadam przed tv, z nadziejami, że nasi w końcu będą czarnym koniem jakiegoś turnieju i za każdym razem jest mi przykro i jestem wkurwiony na tych pilkarzykow bez charyzmy. Jebana Australia wychodziła więcej razy z grupy, Kostaryka doszła do ćwierćfinału, jebane maroko do półfinału, Ukraina, Słowacja, Rosja wychodziły z grupy, Rosja w me była nawet w półfinale. Nie wspominając o Grecji w 2004 roku. A my kurwa zawsze piach, piłkarze przyjeżdżają na kadrę z coraz lepszych klubów, a finał zawsze jest taki sam. Czy przez tyle lat mental jest nadal na poziomie gimbazjalnej pizdy? Nie ogarniam tego. No kurwa pierdolone albance, rumunce czy inni gruzini, grają w chujowych klubach, mając po 1-2 graczy na wyższym poziomie, ale naszych zjadają walką i ambicją.

Od 2002 Beka z łachów :cmgkeepgoing:
 
Niby są akcje ale wygląda to jakby grali na bezpieczny remis, co by nie było jak tak się stanie to nawet porażka Holandii z Austrią da tym wszystkim 3 drużynom wyjście z grupy..... Bo z 4 punktami minimum
 
IMG_4666.jpeg
 
No nie pierdol, że na Poniacie byłeś na awanturze.
:roberteyeblinking:
Razem z Tychami, Sovią i chłopakami z TPAG i Lubina dobiliśmy do głównej grupy, która ruszyła na most jak doszło, że Ruscy tam mają przewagę w chuj, ale kaski nie puściły wtedy głównej bandy, w tym nas. Lekkim chujem wszystkich w pewnym momencie było dobrze 2k + ciągle dobiegali ludzie od strony Powiśla i z dołu z bulwarów. Wy tam chyba głównie z Zagłębiem wjebaliscie się w kacapską grupę nie?
Piękne czasy na kadrze, spierdolone przez pajacy z wrwe w Marsylii
 
Back
Top