EURO 2024

Kto bierze EURO 2024?

  • Anglia

    Votes: 11 9.5%
  • Francja

    Votes: 26 22.4%
  • Niemcy

    Votes: 17 14.7%
  • Włochy

    Votes: 4 3.4%
  • Hiszpania

    Votes: 10 8.6%
  • Holandia

    Votes: 2 1.7%
  • Portugalia

    Votes: 12 10.3%
  • POLSKA GUROM

    Votes: 30 25.9%
  • Belgia

    Votes: 0 0.0%
  • Chorwacja

    Votes: 2 1.7%
  • Będzie niespodzianka!

    Votes: 2 1.7%

  • Total voters
    116
Tak juz na spokojnie po meczu chciałbym usłyszeć od Probierza dlaczego takim defensywnym nastawieniem/składem rozpoczał mecz- nie rozumiem taktyki- graliśmy na 1:0?
Poczatek zepchneli Nas dramatycznie- nie było komu grać do przodu. Dopiero w drigiej połowie wejscie Modera i pozniej zmiany sprzodu.
Czy to była taktyka" przede wszystkim nie stracića może później coś sie wepchnie"...
 
:goldi:

20240327_074118-jpg.95116
 
Absolutnie nie. Taki turniej jak Euro 2016 gdzie straciliśmy dwie bramki w pięciu meczach jest nie do powtórzenia w naszym wydaniu. Nie w obecnej generacji.
To ja nie wiem jaka generacja musi być w kadrze skoro teraz mamy zawodników z Premier League, League 1 i Serie A i kurwa z grupy wyjść nie możemy na większym turnieju, a sam awans jest traktowany jako sukces
 
To ja nie wiem jaka generacja musi być w kadrze skoro teraz mamy zawodników z Premier League, League 1 i Serie A i kurwa z grupy wyjść nie możemy na większym turnieju, a sam awans jest traktowany jako sukces

Przynależność klubowa nie gra. Trzeba mieć drużynę, a tej nie mamy. Mamy nawet nie zbiór indywidualności, co zbiór piłkarzy z lig Top 5. Paradoksalnie taki ograniczony Pazdan rozegrał turniej życia jako uzupełnienie Glika w 2016. Obecnie para Bednarek - Dawidowicz w swoim fizycznym i wiekowym prime nie ma podjazdu do tamtego duetu.

Ile to było psioczenia, że Austria nie ma żadnych gwiazd, więc o co tyle strachu? A w ataku nawet schodzący ze sceny weteran Arnautović zrobił nam kuku. Należy też pamiętać, że Austria gra tu bez kilku kontuzjowanych zawodników, a nam wypadł tylko nieskuteczny od 8 lat Milik.
 
Zobacz na Gruzinów, Albańców albo Rumunów jak zapierdalają, my jak zawsze na stojąco
O to chodzi. Ja wiem, że przyszedłem tu jak maruda, wcześniej się nie udziałem, ale z piłki prawie całkowicie wyleczyłem się jak zakochałem się w mma. Od czasu do czasu obejrzę mecz reprezentacji, ale widzę, że tam się nic nie zmienia. Zmienia się skład, zmieniają się trenerzy a oni wiecznie bez charakteru, bez werwy, bez ambicji. Zwykłe kurwa pionki na planszy.
 
Przynależność klubowa nie gra. Trzeba mieć drużynę, a tej nie mamy. Mamy nawet nie zbiór indywidualności, co zbiór piłkarzy z lig Top 5. Paradoksalnie taki ograniczony Pazdan rozegrał turniej życia jako uzupełnienie Glika w 2016. Obecnie para Bednarek - Dawidowicz w swoim fizycznym i wiekowym prime nie ma podjazdu do tamtego duetu.

Ile to było psioczenia, że Austria nie ma żadnych gwiazd, więc o co tyle strachu? A w ataku nawet schodzący ze sceny weteran Arnautović zrobił nam kuku. Należy też pamiętać, że Austria gra tu bez kilku kontuzjowanych zawodników, a nam wypadł tylko nieskuteczny od 8 lat Milik.
Idealne podsumowanie w dwóch akapitach tego, że jesteśmy dziadami.
Wypierdolić na zbity ryj weteranów i skompromitowanych kadrowiczów, budować na młodzieży, nawet kosztem mundialu w Stanach. To nie jest wina trenera, ale z ciekawością zobaczę jak Probierz będzie próbował coś ulepić bez starych Słowaków
 
My już odpadliśmy właściwie - jako pierwsza drużyna :awesome: . Jeśli Francja nie przegra z Holandią to nie mamy szans na 3 miejsce, bo w pierwszej kolejności (poza punktami) liczą się spotkania bezpośrednie, a Austria z nami wygrała. Jedynym warunkiem dla naszego 3 miejsca jest porażka Francji z Holandią i nasza wygrana z Francją.
ja założyłem z góry, że francja jest słaba i przegra z holandią.
:wink:
poza tym, mogę się mylić, ale to nie jest pierwszy turniej piłkarski z którego odpadamy jako pierwsi i to akurat jest przykre.
 
To ja nie wiem jaka generacja musi być w kadrze skoro teraz mamy zawodników z Premier League, League 1 i Serie A i kurwa z grupy wyjść nie możemy na większym turnieju, a sam awans jest traktowany jako sukces


Między Bogiem a prawdą - to ilu my tych zawodników mamy?

Mamy pojedyncze rodzynki, które grają w klubach bardzo często krążących gdzieś w dołach tabeli najlepszych lig. Porównaj sobie to z Niemcami, czy Anglikami - ilu oni mają zawodników grających w Bundeslidze czy Premier League.
 
Idealne podsumowanie w dwóch akapitach tego, że jesteśmy dziadami.
Wypierdolić na zbity ryj weteranów i skompromitowanych kadrowiczów, budować na młodzieży, nawet kosztem mundialu w Stanach. To nie jest wina trenera, ale z ciekawością zobaczę jak Probierz będzie próbował coś ulepić bez starych Słowaków

No niestety, ale znowu będzie biadolenie w tylu "czy możemy sobie pozwolić na rezygnację z napastnika Juventusu", albo "36-letni Grosicki to najlepszy skrzydłowy Ekstraklasy". I tak będziemy gotować ten kamień naiwności w stylu Pudziana.
 
pięknym jest to, że wchodząc tutaj co 2 lata po wtopkach na euro czy mś wpisy jakby powtarzają się, mam małe deja vu

:lesnarhappy:
 
Rozwiniesz? Ale ten Bielik i tak jak na razie do niczego się nie nadaje.

Co do Helika to jebnął 9 bramek w championship..

Sorry, że Pudelek, ale pierwsze wyskoczyło w google :lol:


Z Helikiem jest ten problem, że w reprezentacji nikt nie będzie wymagał od niego strzelania bramek, a napastnicy w Championship to niestety żaden wyznacznik przydatności do reprezentacji.
 
Back
Top