EURO 2024

Kto bierze EURO 2024?

  • Anglia

    Votes: 11 9.4%
  • Francja

    Votes: 26 22.2%
  • Niemcy

    Votes: 17 14.5%
  • Włochy

    Votes: 4 3.4%
  • Hiszpania

    Votes: 11 9.4%
  • Holandia

    Votes: 2 1.7%
  • Portugalia

    Votes: 12 10.3%
  • POLSKA GUROM

    Votes: 30 25.6%
  • Belgia

    Votes: 0 0.0%
  • Chorwacja

    Votes: 2 1.7%
  • Będzie niespodzianka!

    Votes: 2 1.7%

  • Total voters
    117
ok mam
318A9347-1ECF-4183-BDA2-DF69F64E5FE9.jpeg
 
Pizda nad głową.


Probierz chyba nam zamydlil oczy tym pierwszym meczem, on nie reaguje na słabą grę niektórych zawodników w odpowiednim momencie i robi nie do końca trafione zmiany, grając tym na siebie ..
Wiadomo, trener zły jak zwykle, trzeba zmienić dziesiąty raz w ciągu roku, bo przecież to nie piłkarze są chujowi. Na bank tak jest. :awesome:
 
Wiadomo, trener zły jak zwykle, trzeba zmienić dziesiąty raz w ciągu roku, bo przecież to nie piłkarze są chujowi. Na bank tak jest. :awesome:
Trener musi posiadać pewne umiejętności i siebie trzymać na drugim czy trzecim planie, a nie szykować dla siebie grunt na konferencję.
Probierz to zwykły cwaniak
A te jego kombinacje że co mecz to pół kadry inne wiesz skad? Żeby zrobić z siebie gwiazdę i trenera z potężną wizją gry. Taka jest moja prawda futbolu.

Myślisz że byłoby gorzej gdyby wystawił taki skład jak na Holandię? Albo dał wędkę w pierwszej połowie statyście Buksie?
 
Może ta cała imigracja wcale nie jest taka zła. Przyjedzie 10 milionów Mokebe i może ta reprezentacja w końcu zacznie grać :beczka: .

3:1 i dalej nas cisną jak suki.
 
Dawidowicz pierwsze co powinien kurwa dostać po tym spotkaniu to mele do mordy od Probierza i kierunek w którym z buta ma zapierdalać do chaty. Chłop się kurwa nie nadaje do niczego.


Ktoś tutaj zapytał "BEZ OBRONY?" na komentarz o zmianach. No kurwa bez obrony, bo nawet jak mamy piłkarzy w formacji defensywnej to i tak się nadają najwyżej na pachołki.
 
Trener musi posiadać pewne umiejętności i siebie trzymać na drugim czy trzecim planie, a nie szykować dla siebie grunt na konferencję.
Probierz to zwykły cwaniak
A te jego kombinacje że co mecz to pół kadry inne wiesz skad? Żeby zrobić z siebie gwiazdę i trenera z potężną wizją gry. Taka jest moja prawda futbolu.

Myślisz że byłoby gorzej gdyby wystawił taki skład jak na Holandię? Albo dał wędkę w pierwszej połowie statyście Buksie?
Mordo, ja się nawet nie znam na piłce bo jej nie oglądam na co dzień, więc nie będę tu zgrywał znawcy ale w tej kadrze zawsze jest to samo i zawsze zwalanie winy na trenera, a nikt nie przyzna, że my po prostu nie umiemy grać w piłkę. Tutaj szyny są złe i tory też są złe. Trzeba rozgonić tych patałachów w pizdu i po sprawie. :fjedzia:
 
Back
Top