a tak juz serio swoje lata masz, wiec pewnie pamietasz ;) jak na razie za sousy nie zagralismy dobrego meczu, np. w meczu ze szwedami, ktora statystycznie jest jedna z najwyzszych reprezentacji to my kurwa gramy wrzutki, bo moze lewy trafi. Zadnego pomyslu na taka kadre jak i nasi pilkarze, nie wiem zakladaja koszulke z orlem i nagle jen -50 do umiejetnosci. Takze nie, nie uwazam ze to byly dobre mecze.
No tak, ale dla mnie, laika to remis z Hiszpanią i dwa gole wbite Szwecji to był i tak szok, nie spodziewałem się nawet tego.
 
No tak, ale dla mnie, laika to remis z Hiszpanią i dwa gole wbite Szwecji to był i tak szok, nie spodziewałem się nawet tego.
na 3 mecze hiszpania: remis z portugalia, samoboj polakow(niestrzelony karny) i samoboj slowakow, ten pieknu serw przejdzie do historii, dopiero pozniej hiszpania przypomniala sobie, ze to nie sa sparingi. Wg mnie szybko odpadna, poza tym wielki blad Wojtka, ktory ostatecznie sie polapal w nim, ale klasowy bramkasz takich baboli nie powinien robic. A Szwecja jak najbardziej do ogrania, sam lewy mial bodajze 2-3 setki. Takze ja w tej druzynie nic pozytywnego nie widze, jak chyba @szplin narysowal taktyke laga i do przodu.
 
ajajajaja


@Dzihados jak te gify wklejać żeby pojawiał się sam gif a nie ta ramka, skopiowałem link gifa stąd:

878Okno.gif
f0UnzZ8.png
40mzrvq.png
8lfA5P2.png
fknTbes.png
OR0BLTI.png
JKRXyPw.png
d7wkJNU.gif
NABr7f0.gif
NVVESNw.png
TTSFwmt.gif
MqAmVIi.png
walker_zpsejciovvl.png
ZRXYv6s.gif
a tu taka lipa
 
dzbana Arnautovicia
gość jest strasznie irytujący.
tego nie widać do końca w czasie transmisji, bo kamera głównie śledzi ruch piłki.
ten jego sposób poruszania się, machanie łapami, komentowanie- strasznie przerośnięte ego.
taki zlatan dla biednych.

nawet jak się rozgrzewa obok boiska jest napięty, że masz ochotę podejść do barierki i go potraktować czymkolwiek.
cieszę się, że west ham go sprzedał.
na moje rak w drużynie.

kadra i turniej rangi mistrzowskiej to oczywiście co innego, jednak tej postaci i tak wybitnie nie kibicuję.
 
Może wreszcie Chiesa będzie grać od pierwszej minuty, dla mnie to najlepszy włoski gracz na dzień dzisiejszy. A nie jakieś Insigne czy inne Immobile.
 
gość jest strasznie irytujący.
tego nie widać do końca w czasie transmisji, bo kamera głównie śledzi ruch piłki.
ten jego sposób poruszania się, machanie łapami, komentowanie- strasznie przerośnięte ego.
taki zlatan dla biednych.

nawet jak się rozgrzewa obok boiska jest napięty, że masz ochotę podejść do barierki i go potraktować czymkolwiek.
cieszę się, że west ham go sprzedał.
na moje rak w drużynie.

kadra i turniej rangi mistrzowskiej to oczywiście co innego, jednak tej postaci i tak wybitnie nie kibicuję.
Tego samego określenia używam już od jakiegoś czasu - Zlatan dla ubogich. Ego? Ten idiota zagrał w Interze za Mourinho kilkadziesiąt minut we wszystkich rozgrywkach i sobie potem jebnął na butach UCL Champion...
To jest debil, którego wypierdalano z każdego normalnego klubu, bo rozpierdalał szatnię od środka tak jak piszesz.
 
Back
Top