Jóźwiak to mnie tak wkurwił, że aż eklera zjadlem. Lewy pizda z tą główką i jeszcze po chuj chciał to trzeci raz dobijać?! Gdyby się nie wpierdolił po drugiej poprzeczce to by była bramka, bo dwóch tam czekało na piłkę
 
Jedna szybka akcja Lewy - Zieliński i wyszła fajna akcja. Dośrodkowania jeśli w ogóle, to powinny być bite ostro z szansą że rzeczywiście ktoś skontruje tę piłkę, a nie takie kurwa flaki lecące pół godziny...
 
Jóźwiak to mnie tak wkurwił, że aż eklera zjadlem. Lewy pizda z tą główką i jeszcze po chuj chciał to trzeci raz dobijać?! Gdyby się nie wpierdolił po drugiej poprzeczce to by była bramka, bo dwóch tam czekało na piłkę
Też mnie wkurwiły te dobitki bo Glik już tam czekał żeby to wjebać. Zero komunikacji.
 
Lewandowski z dwóch metrów nie trafia w bramkę (dwa razy)!
Powinien pójść w worku pokutnym na kolanach do Częstochowy (z Monachium).

Jóźwiak w pobliżu naszego pola karnego znowu jak tyczka do mijania przez rywali.

Stara taktyka wróciła czyli długa wrzuta w pole karne do Lewandinho i chuj z tego że Szwedzi jedna z wyższych reprezentacji i świetnie grają głową.

:siara:

I
 
  • Like
Reactions: osk
Kto to wieniawa
1624467426748.png
 
Jak Borek pierdolił te swoje zaklęcia przed meczem i Szpaku na majku się odezwał, to już tylko czekałem na jakiś przypał.
 
Lewandowski z dwóch metrów nie trafia w bramkę (dwa razy)!
Powinien pójść w worku pokutnym na kolanach do Częstochowy (z Monachium).

Jóźwiak w pobliżu naszego pola karnego znowu jak tyczka do mijania przez rywali.

Stara taktyka wróciła czyli długa wrzuta w pole karne do Lewandinho i chuj z tego że Szwedzi jedna z wyższych reprezentacji i świetnie grają głową.

:siara:

I
Wszystko próbują na skrzydło i do lewego. Kurwa, taktyka jak za Janasa. Jeden i ten sam schemat, nawet gdy to nie ma szans powodzenia.
 
Kurwa stary chłop ze mnie i znowu się nabrałem.. wrzutki rodem z ekstrklapy,laga na robercika i czekamy a cud.
To jest nieprawdopodobne jak oni grają w reprezentacji..po co ja to oglądam?
 
Kurwa stary chłop ze mnie i znowu się nabrałem.. wrzutki rodem z ekstrklapy,laga na robercika i czekamy a cud.
To jest nieprawdopodobne jak oni grają w reprezentacji..po co ja to oglądam?
Ja oglądałem żeby się dowiedzieć czy VAR przywróci karnego Błaszczykowskiemu.
 
Back
Top