Zmiana taktyki na mecz ze Szwecją
1624390267399.png

:juanlaugh:
 
Conor McGregor jest dalekim potomkiem Rob Roya...to nie jest żart, na faktach, potomkowie Rudego pochodzą ze Szkocji, musieli stamtąd się zmywać.
Akurat wtedy Khabib pierdolił farmazony które opowiadał mu Ali
Conor już dawno temu mówił że to kłamstwo i mu wierzę
 
Akurat wtedy Khabib pierdolił farmazony które opowiadał mu Ali
Conor już dawno temu mówił że to kłamstwo i mu wierzę
Ale o czym? McGregor to jest szkockie nazwisko. Po za tym źle napisałem nie potomkowie :lol: a dalecy przodkowie Conora musieli uciekać ze Szkocji. Sam Dublin stał się ważnym centrum handlowym za panowania tam Norwegów, więc i pewnie tej domieszki krwi nie brakuje, bo jest sporo naleciałości norweskich (sporo nazwisk wywodzących się ze Skandynawii w samej Irlandii)... Itd.itp. Narodowość to jest w sumie abstrakcja patrząc wyłącznie na więzy krwi.
Akurat to że jest potomkiem Rob Roya ujmy mu nie przynosi.
 
Ale o czym? McGregor to jest szkockie nazwisko. Po za tym źle napisałem nie potomkowie :lol: a dalecy przodkowie Conora musieli uciekać ze Szkocji. Sam Dublin stał się ważnym centrum handlowym za panowania tam Norwegów, więc i pewnie tej domieszki krwi nie brakuje, bo jest sporo naleciałości norweskich (sporo nazwisk wywodzących się ze Skandynawii w samej Irlandii)... Itd.itp. Narodowość to jest w sumie abstrakcja patrząc wyłącznie na więzy krwi.
Akurat to że jest potomkiem Rob Roya ujmy mu nie przynosi.
Nwm normalnie zadzwoniłbym do Conora i się spytał ale nie chcę mu przeszkadzać w przygotowaniach do walki...
 
23 czerwca 1601 roku polskie wojska pod wodzą Krzysztofa „Pioruna” Radziwiłła w bitwie pod Kokenhausen pokonały oddziały
Dziś 420 rocznica tego wydarzenia Przypieczętowanie zwycięstwa w Sankt Petersburgu doskonale upamiętni bitwę stoczoną w czasie wojny polsko-szwedzkiej
Skopiowany cytat z FB
Ale im wpierdolimy :bleed:
Martwi mnie tylko to że Krychowiak gra w pierwszym składzie
 
Kurwa, ale oni żałośnie grają. Już chuj z tym, że odpadną, ale w obronie to jest paraliż na maksa.
 
Back
Top