Euro 2012

http://wygrajeuro.sport.pl/ - stwórz własną drużynę na Euro 2012. Pochwalcie się swoim składem ;)
 
Jak Olisadebe dostał obywatelstwo, a później na spółkę z Frankowskim, nam wygrał eliminacje do mistrzostw świata nie przypominam sobie takich kontrowersji
 
jak wyjdziemy z grupy, a obraniak strzeli bramke albo zaliczy pare asyst i boenisz z perquisem beda trzymac nasza obrone, to 90% szczekaczy tez zamnknie japki
 
Gówno. Nawet jakby zdobyli miszcza, to i tak nie mam zamiaru zmieniać swojego zdania co do "reprezentacji" Polski
 
GLF



najwięcej dziennikarzy przyjeżdża z Chin a Al jazzera która dociera praktycznie do wszystkich krajów arabskich świata stworzyła specjalne studio w Mariocie w którym nie będą tylko gadać o piłce ale też o Polsce.
 
Mam nadzieję, że jak Polska awansuje z grupy to Smuda nie będzie pieprzył jaki to on jest zajebisty i w ogóle.
 
A czy ja pisze, że już się chwalił?



Do tej pory to raczej nie mógł się chwalić. Chyba że meczem z Włochami czy Francją :-)



Dla mnie to słaby trener i ma szczęście, że gra u niego trójka z Borussi, Szczęsny czy Wasilewski.
 
tak można wywnioskować z Twojego poprzedniego wpisu jakby się kiedyś przechwalał.



Jego pracy z reprezentacją nie ma co oceniać do tej pory, na to przyjdzie czas po turnieju. Mecze towarzyskie to można o kant dupy potłuc. A biorąc pod uwage jego prace z klubami to można chyba powiedzieć, ze jest jednym z lepszych trenerów w tym kraju.
 
@Comber
zrobię skład.. ale jak przeglądam zawodników, to nie wygląda to na profesjonalne przygotowanie..
Przykład :
http://pilkanozna.pl/index.php/3600/Mistrzostwa-Europy-2012-grupa-D/Andrew-Carroll/showPlayer.html
Obrońca (?) 191 cm, a waży 65 kg.

..
 
Czy najlepszy to bym się spierał. Trener reprezentacji powinien być bardziej selekcjonerem. Formalik i Lenczyk od Smudy bardzo nie odstają moim zdaniem.
 
Nie usne dzisiaj :-), panowie afirmujmy sobie wynik 3:0 dla Polski, może pomoże a na pewno nie zaszkodzi :-).
 
Elusive - ale... ten link co podałeś jest przykładem braku profesjonalizmu. Andy jest napastnikiem i wazy ponad 80 kg. W grze wygraj euro są informacje zlbiżone do rzeczywistych.
 
jakie niesprawiedliwe jest to, ze u mnie w klubie egzaminy na wyzsze stopnie zaczynają się od 18 i musze tam być. Cholera mam nadzieję, że w godzinę się uwiniemy i choć na 2 polowę dobiegnę do jakiegoś baru, gdzie będą mecz pokazywać.
 
Back
Top