Euro 2012

szkoda, ze z tych okazji tylko jedna wpadla, ale licze, ze w 2giej polowie cos dolozymy :D
 
Tak na co dzień się piłką nie interesuję, ale na mistrzostwa popatrzę. Jak narazie dość ładnie składają akcję, natomiast skuteczność słaba.
 
Kontrowersyjna czerwona kartka, niepodyktowany karny. W razie przegranej Grecy będą mieli wymowkę. Co nie zmienia, że na razie nie zasługują na wygraną.
 
Nie rozumiem w ogóle braku zmian.



Szczęsny okazał się - obok obrony - najsłabszym ogniwem i zawiódł najbardziej.



Świetne wejście Tytonia.



Mecz w naszym wykonaniu oceniam 3/6, z czego ocena jest podwyższona za pierwszą połowę.
 
Gdzie oni myślą o wyjściu z grupy przy takiej grze :D Niestety Błaszczu miał słabszy dzień to jakość gry spada o jakieś 40%. No cóż, Szczęsny zawalił pierwszą bramkę i sprokurował karnego - fatalny występ. Obrona - niepewnie, błędy przy próbach łapania na spalone. Pomoc jak zwykle drewnianie. Skrzydłowi słabo. Lewy słabo, w pierwszej połowie jeszcze coś pobiegał, ale w drugiej tylko snuł się pomiędzy obrnońcami i nie wychodził do rozgrywania, jak dla mnie to taka gra nie na poziom reprezentacji. Bardzo słaby mecz naszej repki, od dłuższego czasu.
 
2ga polowa zdecydowanie za slaba i szkoda tego remisu ;/



zdecydowanie za slaba celnosc w 1 polowie, powinnismy strzelic wiecej niz 1 gola i bylo by dobrze. . . jak jest wszyscy wiemy







ciekaw jestem meczu rosja-czechy
 
Vea co by zmienił Boruc?



Tutaj zawaliła pomoc i zgrania nie było, ataki pozycyjne były fatalne i to zdecydowało.
 
po dłuższej przerwie z naszą kopaną uczucia mam mieszane.



żartem mówiąc, to remisując dziś na pewno ostatni mecz w grupie nie będzie "o honor"... :-)



pierwsza połowa bardzo dobra, ale w takim tempie nie da się grać 90 minut.



w drugiej zabrakło zdrowia.



no i wojtek...



delikatnie mówiąc nie tak miało być...



remiser dramatem nie jest, ale szału nie ma.



3/6 to dobra ocena.
 
Jeśli Tytoń nie podoła zadaniu i czerwona kartka za Szczęśnego zemści się na nas, to Smuda będzie odpowiedzialny za brak innego klasowego bramkarza w kadrze (Kuszczak, Boruc).


Tytoń obronił karnego, bronił dobrze, ale nie musi się sprawdzić w kolejnej fazie turnieju.
 
Bramkarz to jedno, ale cała linia pomocy włącznie z atakiem jest słaba.



Jak zwykle ofensywna drużyna zadowoliła się jednym golem...
 
Ktoś mi kurwa powie na co czekał "najlepszy Polski trener" ?



Duszno jak cholera, dach zamknięty, gramy w 10 przy wysokim pressingu. W drugiej połowie całkiem siedli kondycyjnie, ale dlaczego nie zrobił zmiany?? Grosicki,Wolski,Mierzejewski a ta lama nie robi zmian. Co on myślał, że będzie dogrywka?



Zremisowaliśmy wygrany mecz...



Cwaniak Wojtuś totalna porażka.
 
Najlepszy trener ani najgorszy tak nie robi,Smuda jest z innej planety,wynik remisowy,graja w 10,wszyscy wykonczeni,grecy wszystkie zmiany wykorzystane a Smuda nie wystawia dwoch swiezych zawodnikow ktorzy zrobili by wielka roznice szczegolnie na skrzydlach,ja bym juz 15 minut przed koncem zrobil zmiane,drugiego napastnika i nowego pomocnika na lewa strone.



A Szczesny nie mial wyjscia,bardzo dobra decycja z jego strony,po kolejnym bledzie Wasilewskiego ratowal druzyne faulem w nadziej ze wejdzie Tyton i obroni karnego,i wiemy jak to sie skonczylo..... : )
 
Co jak co ale emocje były zajebiste. Ave Tytoń, szkoda Szczęsnego, ale gdyby nie sfaulował tego łysego chuja to by pewnie wbił bramkę. Nie jest źle.
 
Back
Top