Euro 2012

@noodles



To chłopie kup bilet i rób ten doping. Jeżeli masa biletów trafiła do działaczy i ich kolegów i kolegów kolegów, to się nie dziw, że jest piknik na trybunach. Jest ogrom prawdziwych fanów piłki, którzy właśnie przez takie coś się nie dostali na stadion. A nie każdego stać, żeby wydać 2 tysie na bilet z drugiej ręki. W strefach kibica czy pubach (sam właśnie z pubu wróciłem), uwierz mi, ten doping jest i to konkretny.
 
Przestańcie marudzić, mówicie tak, jakby wynik był co najmniej katastrofą.
W pierwszej połowie mieliśmy zdecydowaną przewagę; druga żółtka kartka dla Greka niesłuszna, ale zachowanie Murawskiego określa się jako "doświadczenie". Drugą połowę widziałem od 57 minuty, więc nie wiem, co działo się przez te 12 minut.

Smudę zadowolił bezpieczny punkt, dlatego nie zrobił żadnej zmiany (poza Tytoniem). W obliczu tego, że Grecy sporą część czasu grali w 10tkę, przy zadaszonym stadionie, gdzie nawet po mega wydolnym Piszczku było widać trudy spotkania, wpuściłbym w 70 minucie szybkiego Grosika, który w dodatku miał tego dnia urodziny, co mogłoby być dla niego ogromną motywacją.

Ciekawa sytuacja z bramkarzami - w drugim meczu na ławce usiądzie mierny Sandomierski. Ehh...

Ktoś pytał - tak, ja byłem w strefie kibica w Gdańsku - było fantastycznie !
 
ale bomby sadza ruskie, cos im po wojnie zostalo. i wlasnie tego naszym brakuje, zeby pierdolnac czasem raz a porzadnie z dystansu
 
nam brakuje skutecznosci. . . w 1 polowie powinnismy min 2 gole jebnac







natomiast ruscy przejechali sie po czechach .. . nasza szansa w tym, ze do meczu z polakami wyjda zbyt pewni siebie xD
 
myślę że Czesi grali gorzej w obronie od naszych - chociaż Ruscy pokazali charakter , zobaczymy we wtorek ;)







EDIT : Frost trzeba mieć granice dobrego humoru ...
 
@ szady



jakbym miał mozliwość to bym kupił.



Ja nie mowie o dopingu w strefach kibica, tylko na stadionie. Pierwsza połowa jeszcze była dobra a druga to żenada. Z resztą o czym tu mówić jak podczas hymnu kamera dała zbliżenie to nie wszyscy śpiewali.



Teraz trzeba się głównie modlić żeby Czesi nie przegrali z Grekami bo jak Grecy wygrają z sąsiadami to później prawdopodobnie Ruscy juz z pewnym awansem odpuszczą sobie trzeci mecz.
 
Smuda dał dupy... Wpuścić Grosika w 75 minucie i byśmy jeszcze to wygrali... To on wolał wymęczyć naszych do końca. Bez sensu.
 
Hubi smuda mowil ze czerwona kartka wyszsto zmniela,bo chcial brozka wrzucic na boisko.Własnie wróciłem ze stadionu,krótko-coś świetnego,ruszyl mnie hymn spiewany przez tylu Polakow.
 
akurat wyniki dzisiejszych meczy byly do przewidzenia. Smuda powinien zmienic Blaszczykowskiego juz po pierwszej polowie. Tak slabo grajacego Kuby chyba jeszcze nie widzialem. Fajnie, ze Szczesny tak skonczyl moze troche nabierze pokory. Mam nadzieje, ze Tyton teraz pokaze na co go stac.
 
Kij z Brożkiem , przecież Lewego by chyba nie zmieniał.. Ale Grosicki , który jest bardzo szybki ,mógłby szarpnąć grę naszych.
 
Ale jakby nie patrzyć, to dzięki kartce i faulowi Szczęsnego - nie przejebaliśmy (oczywiście + obrona Tytonia)
 
W tej chwili mamy 2 zmienikow ktorzy by mogli cos zmienic Grosicki i Dudka reszta watpie zeby cos wniosla. Moze Wolski ktory wprowadzil by troche szalenstwa.
 
Ja bym zdjął Obraniaka i Rybusa - w ich miejsce wpuścił Grosika i Mierzejewskiego lub Wolskiego, który zgrał się z Groskiem na zgrupowaniu.
 
Polska obrona :-)



Szczęsny :-) ( a co miał zrobić jak mamy taką wspaniałą obronę)



Tytoń :-):-)



Pomoc :-)



Lewandowski + Błaszczykowski :-)(raczej dla tego pierwszego)







Mimo wszystko dalej jestem zdania, że Polacy mistrzami Europy a Lewandowski królem strzelców. (chociaż ja będe optymistą w tej niewiarygodnej kwestii)
 
Na moje oko to trzeba wyróżnić Lewandowskiego, Polańskiego i Piszczka. Najbardziej rozczarowali Błaszczykowski i Perquis. Obraniak też mnie troche denerwował.



Akcje ze Szczęsnym widziałem raz ale wydaje mi się, że mógł lepiej się zachować bo Grek by i tak nie zdążył do piłki
 
Szczęsny nie miał tutaj za dużo do gadania przy bramce , a jeśli chodzi o czerwoną to popełnił błąd i tyle w temacie - nasza obrona bardzo słabo , trio z Borussi ciągnie naszą reprezentację
 
Szczęsny popełnił błąd ? Proponuje jeszcze raz włączyć mecz i zobacz, że gdyby nie on i oczywiście Tytoń to byśmy mieli 2-1 a nie remis.
 
Back
Top