Euro 2012

widzialem tylko skróty z meczu i w sumie, ok. Dortmund nie zawiódł, Szczęsny tochę popsuł tym faulem na szczęście Tytoń nie jest z przypadku na tym turnieju. na pewno szkoda straty 2 punktów teraz bedzie mega spinka na rosję i czechów.
 
Nie wiem jak ty ale ja bym sie tak samo zachował jak bym zobaczył co wspaniała obrona robi....
 
no bramka byla do uniknięcie wystarczyło, zeby którys sterczał na srodku, tak zeby szczesny nie musiał wychodzic. coz nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem trzeba wierzyć w cud nad wisłą vol 2
 
Reakcja Szczęsnego delikatnie spóźniona, jednakże nie można go obwiniać, ponieważ nie mógł liczyć na to, że Grek źle przyjmie piłkę. Gdyby nie interweniował pewnie skończyłoby się bramką. Słabo grał przede wszystkim Boenisch, dużo strat i niepotrzebnych zabaw pod własną bramką. Murawskiego właściwie nie było na boisku. Polański musiał nieźle się napracować, bo Rafał chyba został w szatni. Pierwsza połowa bardzo dobra, niezły pressing i pass & move. Szkoda, że wystarczyło sił jedynie na 45 minut. Narzuciliśmy wysokie tempo, nie wykorzystaliśmy dogodnych sytuacji, co potem się zemściło. Mam pretensje do Smudy, że nie zdecydował się na zmiany. Z powodzeniem mógł wpuścić Grosickiego i np. Wolskiego, którzy dodaliby odrobinę świeżości i nieprzewidywalności do naszej gry.
 
bo z tego co czytam na niektórych stronkach to dużo ludzi pisze że Szczęsny był najsłabszym zawodnikiem w naszej drużynie - żenada
 
wlasnie tez mi sie tak wydawalo. Slucha ktos tych glupot co gadaja na polsacie sport i tvp 1 ?
 
Mogł wprowadzić na ostatnie 20 min Mierzejewskiego za Obraniaka. I coś jeszcze zmienić, nawet Brożka na szpicę i cofnąć Lewego.
 
moje odczucia są takie, że mógł wprowadzić Grosickiego albo Wolskiego. Szkoda,że nie dokonał zadnych zmian.
 
Brożek to słaby pomysł , już lepszy byłby Mierzejewski lub Grosicki - tak jak inni również byłem zdziwiony brakiem zmian
 
Obraniak wg mnie rozegrałdobry mecz, po co go zmieniac? Dobrze że go Franz zostawił. Ja bym zdjął Murawskiego i wstawił Sobiecha.
 
Zewlakow w studiu a Perquis na boisku-pieknie. Blaszczu w skali od 1 do 10 silne 5.



Ego Szczesnego dalo znowu dac o sobie-czytaj chuj wie po co ale pokaz sie (mam nadzieje ze ten pajac nie zagra do konca turnieju)
 
Panowie - jako osoba, która pamięta mecze jeszcze z Korei zajebiście się cieszę, że po raz pierwszy od 10 lat naszym zmartwieniem jest to, że tylko zremisowaliśmy mecz po tak genialnym początku. Nie zrobił zmian, bo szanował punkt (chociaż temat z Brożkiem jest co najmniej niezrozumiały dla mnie). Tak, ja też bym wpuścił Grosika. Ale znajdzcie pozytywy po dzisiejszym meczu - ja mam nadzieję, że Smuda i cały sztab wyciągnie wnioski i nie położymy się we wtorek przed Rosją.
Dziękuję
Dobranoc

Edit
W moim odczuciu - Obraniak, Rybus out - Mierzej/Wolski, Grosicki in
Pod koniec meczu wprowadziłbym jeszcze Dudkę za Murawskiego
 
"Ego Szczesnego dalo znowu dac o sobie-czytaj chuj wie po co ale pokaz sie (mam nadzieje ze ten pajac nie zagra do konca turnieju)"



ja pie**** :-) ty byś pewnie zostawił bo potem by cie trener okrzyczał. Popatrz na obrone jak grała i bedziesz miał jasne ...
 
Szczęsny zawalił pierwszą bramkę, a druga interewencja ryzkowna, ale jeszcze "do zrozumienia". Błaszczu w pierwszej połowie gubił się, tracił piłki, w drugije nie grał lepiej. Lewy po bramce tylko panoszył się między dwoma obrońcami. Nie wiem gdzie Wy widzieliście dobrą grę tych zawodników ? Co do zmian to nie ma co gdybać i wymyślać bo to strata czasu. Nie zmienił i tyle, czy powinien ? Moim zdaniem tak. Po to są 3 zmiany by je wykorzystać, no chyba, że Smuda widzi taką przepaść między ławką a pierwszą 11.
 
Lewy po strzeleniu bramki mial non stop 2 obroncow przy sobie wiec ciezko mu bylo cokolwiek zrobic jak dla mnie on i Piszczek to jedyni zawodnicy na +. Beonisch tez mnie zaskoczyl przygotowaniem fizycznym
 
Co wy chcecie od Murawskiego. W pierwszej połowie dobrze grał, a w drugiej słabo jak wszyscy.
 
lepiej iść spać niż czytać wasze "wypowiedzi", postawicie się czasami na miejscu pewnych ludzi a nie tylko oceniacie ... :-) znawcy ku*** też byłem twardy w ocenianiu dopóki nie pojechałem na zawody i nie zobaczyłem jak to jest walczyć kilka minut. To nie to samo co na ulicy sie bijesz, ale nie ten temat ....
 
To był trudny mecz. Murawski był niewidoczny, ale zagrał poprawnie. Najwięcej biegał w środku pola. Szkoda, że nie wprowadził Grosika czy Wolskiego, ale trener ufał zawodnikom do końca. Obrona grała też poprawnie. Ten gol to taki gol z niewypracowanej sytuacji. To jest gol przypadek. Szczęsny mógł zostać w bramce.
 
Tak jeszcze przed snem, zjedźcie do godziny 16:13
http://www.weszlo.com/news/10710-EUROLIVE_Angielskie_media_bezlitosne_-_samodestrukcja_Szczesnego

:)
 
Back
Top