Euro 2012

Oglądałem tą konferencję i Ludo Mnie zaskoczył, nie dość, że mówił po Polsku dość składnie to jeszcze zażartował oczywiście po Naszemu, że "nie rozumie po francusku" :-)



Muszę się też pochwalić, że miałem okazję w piątek śpiewać hymn ze Smudą, Kubą, Rząsą(tabunem dziennikarzy i mazowszem) na konferencji prasowej na Legii.



Może Mnie suty rwą i szatan opętał ale wierzę w 9pkt...braku awansu z grupy nie jestem w stanie sobie zwizualizować nawet.
 
Dziwne rzeczy się dzieją w otoczeniu kadry. Ludovic Obraniak wydukał kilka zdań po polsku i dostał gromkie oklaski od dziennikarzy. Gdyby jeszcze powiedział na głos "kurwa" to dopiero szanowni żurnaliści wpadliby w ekstazę i gotowi byliby z miejsca nadać mu państwowe odznaczenie.


Za dziesięć lat cieszyć się będziemy, jeśli reprezentant będzie potrafił zlokalizować nasz kraj na globusie.
 
0-0 z Rosja 3-0 w tyl i z czechami o awans (bo oni tez zremisuja z grecja i Rosja przegraja) wygramy 2-1 po bramce Beonischa w 90 minucie :D i tabela bedzie wygladala tak



1. Rosja 9 pkt



2. Polska 4 pkt



3. Grecja 2pkt



4. Czechy 1 pkt
 
ikUUy.jpg
 
ja obstawiam



z Grecją 0:0 - Polacy nie umieją grać atakiem pozycyjnym poza tym i tak są nieskuteczni, wierzę też, że nie dadzą sobie strzelić



z Rosją 1:1 - Tu liczę, że ściany pomogą i Ruscy z nami nie wygrają u nas.



z Czechami 2:1 - trzeci mecz zawsze nam najlepiej wychodzi ( zwykle , bo juz wszystko wiadomo :) ) a Czesi chyba też nie sa w najwyższej formie
 
Wygra ten kto pierwszy strzeli gola. Coś mi mówi, że to będzie Polska. Grecja mnie nie przekonuje.

POLSKA 1:0 Grecja
Strzeli Lewandowski, myślę, że gdzieś do 30 minuty.
 
Faza grupowa:

Polska 1:0 Grecja
Polska 1:2 Rosja
Polska 2:1 Czechy

1/4 finału:

Polska 0:2 Niemcy/Holandia/Portugalia
 
Zdaje się, że w eliminacjach Grecja traciła pół bramki na mecz będąc czołową drużyną jeżeli idzie o defensywę (lepiej na tym tle prezentowali się jedynie Rosjanie i Włosi). Trudno mi uwierzyć, że uda nam się wbić więcej niż jednego gola, a 3 to już w ogóle jakieś fantasmagorie.
 
Zbyt dużo osób sugeruje się niepewną formą Greków, stąd zapewne takie optymistyczne prognozy, jeśli chodzi o ilość bramek strzelonych przez nas w meczu otwarcia.

Skoro wszyscy obstawili dalej, to i ja to zrobię:

Polska vs. Grecja 1:0
Polska vs. Rosja 1:1
Polska vs. Czechy 1:0

Rosja wyjdzie na miejscu pierwszym z grupy dzięki lepszemu bilansowi bramek, zaś w ćwierćfinale spotkamy się z Niemcami lub Holendrami. Przegramy kilkoma bramkami, nie strzelając żadnej.
 
Ja tam po cichy wierzę, że nasi wyjdą z grupy :D niestety potem wpadną starsznie
 
Polska 1-0 Grecja



Polska 0-2 Rosja



Polska 1-1Czechy










Na razie tak to widze,ale mam nadzieje ze wejdą na wyżyny swoich możliwości+szczęscie też im dopisze.Jak Lewnadowski złapie kontuzje to juz po euro..
 
Hang widze, ze lubisz byc pozytywnie rozczarowany i zakladasz najgorsze :)



Teraz typy niedzielnego fana pilki noznej:



Polska 0-0 Grecja


Polska 0-2 Rosja


Polska 1-1 Czechy
 
Optymistycznie :)
Polska vs Grecja 3:1
Rosja vs Czechy 2:0
Polska vs Rosja 1:1
Czechy vs Grecja 1:1
Polska vs Czechy 2:1
Rosja vs Grecja 1:0
 
Polska mistrzem Europy i Lewandowski Królem Strzelców :-) (prawdopodobnie przegrają jeden mecz w grupie)
 
Polska 2-1 Grecja



Polska 1-1 Rosja



Polska 3-0 Czechy



Polska 1:0 Portugalia (dogrywka)



Polska 2:1 Anglia



Polska 0:0 Hiszpania (k.4:2)



...:-)
 
Back
Top