Euro 2012

De Jong nie odpuszcza



nigel.gif
 
Ja obstawiam tylko remis Polski w grupie z Rosją.... zobaczymy. Mysle, ze Polska zagra mecz o trzecie miejsce :P
 
Wbrew pozorom Tomaszewski reprezentuje opinię wielu osób. Niestety robi to w taki sposób, że wiodące media z grupą pseudo dziennikarzy nie mają problemu ze zrobieniem z niego oszołoma.

EDIT:
Szkoda, że te media z taką pieczołowitością nie rozliczają głupstw, które wygaduje "nasz" selekcjoner (no ale on nie jest członkiem klubu parlamentarnego PiS). Szkoda, że nie mówią o tym, że jest symbolem na "kolesiostwa" jakie panuje w naszej mentalności. Że dostał licencję, do której nie ma uprawnień. Że apeluje o odebranie obywatelstwa człowiekowi, który zaliczył więcej występów dającym Polakom radość niż sam Smuda w ogóle rozegrał. Przy czym Tomaszewski, o którym mowa, nie może poszczycić się drugim obywatelstwem:

smuda_dowod_500.jpeg
 
GLF - moim zdaniem Pan Tomaszewski jest po prostu frustratem. Wiele reprezentacji ma naturalizowanych piłkarzy, i co ? Nie jestem specjalistą, ale z tego co mi wiadomo, Polska nie jest prekursorem takich działań. Żeby była jasność, nie popieram tego, ale nie będę się obrażał jak Pan Tomaszewski przez Perquisa albo Boenischa. Jestem ciekaw czy Portugalczycy tak samo obrażają się na Pepego, Deco, czy Naniego. Francja to przecież w większości potomkowie emigrantów z północnej afryki, Holandia i Niemcy też bardzo "multiculture". Nie chce przytaczać nazwisk, ale ostatnio miałem powiedzmy pogadankę z kimś kto bardzo dobrze zna Pana Tomaszewskiego i z tego co się dowiedziałem to Pan Tomaszewski dużo stracił w moich oczach, chociaż szacunek za to co zrobił zawsze będzie. Można wyrażać swoją opinię, zachowując przy tym klasę...
 
Tomaszewski ma racje w wielu sprawach niestety przekazuje wszystko emocjonalinie a to w mediach nie wygląda za dobrze.
 
Wiele reprezentacji ma naturalizowanych piłkarzy, i co ? Nie jestem specjalistą, ale z tego co mi wiadomo, Polska nie jest prekursorem takich działań.




Jakie liczące się reprezentacje (liczące się, a nie azerbejdżany, czy szejkowe ekipy dosłownie kupujące Brazylijczyków) mają w swoich szeregach reprezentantów nie władających ich językiem?




Jestem ciekaw czy Portugalczycy tak samo obrażają się na Pepego, Deco, czy Naniego. Francja to przecież w większości potomkowie emigrantów z północnej afryki, Holandia i Niemcy też bardzo "multiculture".


Nie trzeba być specjalistą by wiedzieć, że państwa, o których piszesz, dość prężnie kolonizowały świat. Zresztą, co mnie obchodzą inni? Ja chcę kibicować Polakom, a nie Niemcom i Francuzom. Zwłaszcza, że ci powołani przez Smudę nie udowodnili, że są lepsi od wielu naszych graczy (Matuszczyk czy Polański wcale nie są lepsi od Kazimierczaka czy Borysiuka, Boenisch nie grał w poważną piłkę przez kilkanaście miesięcy, jaka jest pewność, że ręce Perquisa wytrzymają? Itp., itd.)



Mówi się o Tomaszewskim, z uwagi na jego wyszczekanie i przynależność polityczną, ale jest wielu zasłużonych reprezentantów i dziennikarzy - którzy parają się futbolem na codzień, a nie tylko z uwagi na Euro - którym nie podoba się to, co Tomaszewskiemu. I tu nie chodzi tylko o kadrę, ale ogólnie o to, co dzieje się w PZPN-ie.
 
Tomaszewski jest największym hejterem polskiej piłki :P a hejterstwo polega na tym, że na siłę szuka się dziury w całym i robi z tego awanture. To prawda, że Tomaszewski często ma rację, wiadomo że pzpn to niestety burdel na kółkach, ktoś musi o tym mówić w mediach, ale nie w taki sposób. Tomaszewski prezentuję agresję w swoich wypowiedziach, dokładnie jak Jarek, a dla mnie to jest nie do przyjęcia, jeśli ktoś chce być osobą publiczną/medialną. Aha i racja co do "Polski" jest połowiczna. A co do tego, że inne reprezentacje mają naturalizowanych piłkarzy - niestety narodowość jest kwestią komercji. Gdyby Ozil chcial grac w reprezentacji turcji, to na pewno nie przyniosło by mu takiego splendoru i pieniędzy jak gra w Niemczech. Portugalczycy z Brazylii - no sorry, w brazylii obowiązuje Portugalski, więc dziwne, że mieliby nie znać tego języka :P Zresztą, na przykładzie Szczęsnego, jeśli 14 lat siedzisz w polsce, a potem wyjezdzasz do anglii, to w wieku 22 lat wladasz plynna angielszczyzna, ale czy on bardziej czuje sie anglikiem czy polakiem? Tak samo jest w przypadku wielu "kolonizujących" reprezentacji, nawet jeśli owi reprezentanci wyjechali z kraju w którym się urodzili w wieku 3 lat.


Aha , jeszcze jedno - jestem apolityczny, wiec nie wiem o co chodzi z Monika Olejnik czy tam z Muchą. Myślę, że piłka powinna leżeć daleko od polityki.
 
Trudno nie być "hejterem", gdy się ogarnia to co się dzieje. No ale jaką siłę przebicia ma "opozycja" w porównaniu np. z Moniką Olejnik? Gdy Mucha pierdolnie coś głupiego wszyscy toczą bekę. Wystarczy posłuchać Olejnikowej mówiącej o futbolu (choćby rozmowa z Tomaszewskim) by jebnąć śmiechem. No ale nie wypada, w końcu mamy Euro, należy się cieszyć i wspierać "naszych". Bullshit.
 
No i moim zdaniem wlasnie nie ma sie co wkurwiac, i kibicowac "naszym". Bo jesli nie naszym to komu ?
 
Nie wkurwiać się? No i to jest myślenie spod znaku euro-głupawki. Zauważ, że dla Ciebie ktoś, kto nie akceptuje takiego stanu rzeczy, jest pod wpływem Tomaszewskiego. Z drugiej strony odpowiedzią na argumenty jest zarzut wobec postawy Tomaszewskiego. Uważam więc, że nie będzie nadużyciem, gdy pozwolę sobie stwierdzić, że Ty jesteś pod wpływem euro-głupawki propagowanej przez polityków i wiodące media (zresztą posłużyłeś się tymi pseudo argumentami, nijak mającymi się do tych "naturalizowanych" Polaków).



Ludziom upadają firmy, a apeluje się do nich o nie protestowanie. Prof. Nałęcz mówi, że kiedyś w trakcie IO zawieszano działania wojenne. Niech mi profesor powie, kto z uwagi na Euro ma płatne wolne w pracy? Dlaczego apeluje się do ludzi o odpuszczenie walki o swoje w imię jakiejś GŁUPIEJ imprezy sportowej? To jest tak głupie, że aż brak słów...



Komu kibicować? Każdy kibicuje komu chce, ja osobiście nikomu. Wszystko co mnie interesuje to dobre mecze i tyle.
 
Ja mam dość całego rządowego syfu na codzień,do Euro podchodzę czysto sportowo,cieszę się,że jest, cieszę się,że będę mógł kibicować swojej kadrze,pod wpływem euro-głupawki raczej nie jestem,bo TV w ogóle nie oglądam. Strajki były i będą,nie zależnie od Euro. Na czas turnieju nie mam zamiaru rozpatrywać się w strakjach, defiladach smoleńców, opiniach tomaszewskiego i innych. Interesują mnie tylko mecze. Strajkującym życzę powodzenia,aby udało im się osiągnąć swoje cele,Polakom życzę aby impreza była sprawnie zrobiona jak to zawsze robimy,żeby było spokojnie na ulicach i żebyśmy zmienili kilka stereotypów które odstraszają ludzi od naszego kraju.Kibicom w tym sobie, życzę strefy medalowej. Marzenia ściętej głowy,ale cóż :)
 
Come on mighty England. Tyle w temacie. Powiem wam, że Hart jest byczy. Na żywo, oczywiście poza okresem przygotowawczym, czyli w naturalnej wadze Błachowicz czy Drwal są przy nim maleńcy :o A jutro Suche Stawy!
 
Popieram zdanie Yagiela. Też ziomeczku telewizji nie oglądam i mam dość tego całego syfu, który jest wszędzie (nawet jak nie oglądasz tv, nie czytasz gazet itp to prędzej cz później do Ciebie dotrą informację, że ktoś oskarża kogoś o coś itp itd). Powiedz mi jeszcze, które moje argumetny to pseudoargumenty ? :P Kurcze, narzekanie mamy we krwi chyba, bo zamiast odetchnąć na czas Euro (pierdolony miesiąc) od polityki, skandali i afer, to dalej skupiamy się na tym co złe. Czyli GLF, nie rozumiem trochę Twojej postawy, powinieneś wobec tego bojkotować Euro, a nie oglądać coś czego współorganizatorem jest PZPN, co nie?
 
Ja doskonale rozumiem rozgoryczenie GLF. W większości się z nim zgadzam, jednakże jako, że w tym momencie żyję imprezą, poświęcam się jej w pełni, odstawiam na bok wszelkie nieodpowiadające mi kwestie i czerpię z turnieju jak najwięcej :)
 
Jak myślicie, będą na EURO jakieś objawienia (chodzi o piłkarzy)? Jak macie jakieś przypuszczenia to piszcie.

Moje typy:

Toni Kross
Mario Goetze
Javi Martinez
 
Tomaszewski jest oszołomem. Nie chodzi o tych naturalizowanych piłkarzy , ale ktoś powie , że zmarł Preciado , a on krzyknie , że nalezy rozwiązać PZPN , a Smude wypierdolić. I to samo w kółko. A po Smudzie też jeżdżą..
 
Jak bardzo trzeba nienawidzieć swojego kraju by protestować właśnie wtedy gdy chcemy się pokazać całemu światu. Wielu podwykonawców zostało oszukanych (w sumie to złe słowo ale dobra), ale jaka jest w tym wina państwa ? To jest wina zarządu spółek, które budowały te autostrady czy stadiony bo obiecywały to robić za nierealnie niskie kwoty. I szczerze to nie chciałbym żeby państwo płaciło teraz tym podwykonawcom hajs bo to było by niesprawiedliwe. Ile firm bankrutuje przez nietrafne inwestycje ?? I ktoś się przejmuje ich losem ? To są prawa rynku, gdzie przetrwają najmądrzejsi i najsilniejsi. Z resztą nawet państwo nie może im pomóc bo złamiemy prawo UE.



Nie jestem fanem tvn-u, ale nie rozumiem szukania jakichs spisków, ze "wiodące" media sieją propagande. Czy aby PiS sam nie odsunął na bok Tomaszewskiego ? Tak jak to powiedział chyba Świerczewski czy Hajto. Gdyby Tomaszewski to co mówi, mówiłby bez tego zacietrzewienia i bez gadania bzdur, że będzie kibicował Niemcom to mysle ze znalazlby więcej zwolenników w tym i mnie.
 
tomaszewski dobrze mowi? ja pierdole.. jak mozna powiedziec, ze ktos dobrze mowi skoro ten idiota otwarcie przyznaje, ze nie bedzie kibicowac naszej reprezentacji i chuj czy tam graja Francuzi, ktorzy jakby nie bylo maja Polskich przodkow i obywatelstwo im sie nalezy, czy Niemcy, ktorzy urodzili sie w Polsce, czyli sa takze Polakami, nawet jakby tam wybieglo 11 murzynow to ja pierdole, graja z orzelkiem na piersi i reprezentuja nasz kraj! a tak janek jebnie, ze bedzie kibicowac reprezentacji Niemiec, a Polskiej reprezentacji ogladac nie bedzie.
 
ale to jest hipokryta, nawet Niemieccy komentatorzy podczas meczu mowia, ze ózil to Turek. nie bedzie kibicowal Polskim Niemcom, ale bedzie kibicowal Tureckim Niemcom w reprezentacji Niemiec, noz kurwa idiota
 
Back
Top