Euro 2012

Juz ktos to napisał - żenujące jest ,że wszyscy cieszą sie ze jestesmy w "najłatwiejszej" grupie. Polska reprezentacja pod względem sportowym nie zasługuje na granie na tej imprezie. Polacy moim zdaniem nawet z grupy marzen nie zdołają wyjsc.. a jesli sie uda to rozjedzie nas pierwszy klasowy rywal na jakiego natrafimy i pokaze nasze miejsce w szereregu
 
arthurro jak wyjdziemy z grupy (hahahahah) to trafimy na zespoły z grupy B czyli grupy śmierci (Dania ,Niemcy, Portugalia, Holandia )
 
arturro i spółka - skończcie pierdolić.



A jak Polacy będą wygrywać (wyjdą z grupy) - to pierwsi będziecie dopingować...oczywiście czekając aż sie noga naszym powinie, by wbić przysłowiową szpilę :-)
 
A jak Polacy będą wygrywać (wyjdą z grupy) - to pierwsi będziecie dopingować...oczywiście czekając aż sie noga naszym powinie, by wbić przysłowiową szpilę
facepalm.gif
No widzisz Kaczka, dla mnie to nie są nasi. I to jest bardzo smutne: w końcu mam wielką imprezę w Polsce, a nie potrafię się utożsamić z drużyną grającą w moich barwach narodowych.
Strasznie mnie mierzi, że mają mnie reprezentować ludzie nie mówiący w moim języku ojczystym, nie znający historii mojego kraju. Ba, nawet nie potrafiący wykazać, że pochodzą z Polski. Ja im kibicować nie będę, nawet gdy dojdą do finału.
 
Grupa b świetna już czekam na mecze Holandia-Niemcy,Holandia-Portugalia,Niemcy-Portugalia :)
 
kaczka, żebym zaczął im kibicować musiałby zmienić się i pzpn i reprezentacja a na to szansy nie widzę.
 
To będzie tak wyglądać



Polska-Grecja - mecz o wszystko



Polska Czechy- mecz o wszystko



Polska Rosja- mecz o honor
 
Kruul



A ja czekam na to jak Dania sprawia sensację. Widzę Portugalię i Holandię żegnających się z Euro
 
Dla mnie odpadnięcie Portugali i Holandi wielką sensacją nie będzie ;)
 
Nie jestem fanem piłki nożnej, ale wczoraj ponoć sprzedaż biletów ruszyła i znów jakies cyrki z kartami kibica , itp. :-)



Kosztem kibiców PZPN znów się wzbogaci...
 
tak sie zastanawiam z czego się utrzyma ten narodowy. Zrobią tam centrum handlowe na biednej pradze- juz widze jak tam ludzie jeżdżą :)
 
Po za meczami kadry, beda tam pewnie wazniejsze mecze ligi tj, superpuchar,puchar itd,do tego dochodza koncerty oraz inne wydarzenia sportowe. O narodowy bym sie nie martwil, gorzej z pozostalymi. Lech moze jeszcze pociagnac o ile bedzie gral w Europie. Ale przyszłość najładniejszego stadiony - PGE Areny - widzę dość marnie, choć samo PGE pewnie będzie wiedziała co z tym zrobić, w konńcu jest to największy i najważniejszy inwestor w polskim sporcie. Pożyjemy,zobaczymy
 
Interia.pl: Całe szczęście w nieszczęściu "Głowy", że na środek obrony jest alternatywa w osobach Marcina Wasilewskiego i Damiena Perquisa - obaj władają francuskim, więc się powinni porozumieć.
Franciszek Smuda: To prawda, ten duet może dać nam jakość. Mam też na uwadze Kamila Glika, który wprawdzie w ostatnim spotkaniu Torino nie wystąpił, ale na ogół jest podstawowym piłkarzem lidera włoskiej Serie B, a to o czymś świadczy. Na ogół jednak z naszymi chłopakami za granicą nie jest tak dobrze i coraz częściej łapię się za głowę. Gdyby komuś udało się znaleźć jakiegoś nowego klasowego obrońcę z polskim paszportem, to zasłuży na specjalną premię!

Na wieść o tym, że Fojut wybiera się (raczej po sezonie) do Celticu, naczelni prześmiewcy polskiej piłki z Weszło zasugerowali, że taka premia należy się Neilowi Lennonowi. Szkoccy dziennikarze mieli pochwycić tę myśl i zapytać o to szkoleniowca lidera szkockiej Premier League. O to co, podobno, miał do powiedzenia na ten temat północnoirlandzki szkoleniowiec (wypowiedź za Weszło, nie dokopałem się do oryginału):

Dziwię się, że trener reprezentacji Polski wypowiada się w tak krytycznych słowach o piłkarzach grających w Polsce. Mówi, że w Polsce są słabi środkowi obrońcy? Przed Euro 2012 słowa pod adresem jakiegokolwiek zawodnik na pewno nie są motywujące
. Fojut jest dla niego za słaby? Hmmm, według mnie to może być klasowy obrońca. Już teraz jest dobry. Jeśli trener reprezentacji Polski nie widzi go w swojej kadrze, to jego problem.
Jak widać nie tylko polscy (wredni) dziennikarze dostrzegają, że wypowiedzi selekcjonera Smudy bywają, łagodnie to ujmując, niefortunne.
 
Co prawda to dopiero jeden mecz, ale Niemcy są pozytywnie zaskoczeni Świerczokiem. Przyznam, że byłem w szoku gdy usłyszałem, iż kolo z zaplecza Ekstraklasy z marszu dostaje miejsce w pierwszym składzie zespołu niemieckiej Bundesligi. I w dodatku okazało się, że nie był tłem dla murawy.


Znając upodobanie Smudy do ligi niemieckiej oraz brak napadziorów w formie, jak oceniacie szanse na to by ten koleś znalazł się w kadrze na Euro?
 
ja jakoś w ogole nie czuje emocji zwiazanych z tym turniejem. Nie wiem, jakoś przed ostatnim mundialem mało nie olałem obrony licencjatu, bo mundial a teraz wszystko w polsce a mi to jakoś obojętne. Może się to zmieni jak się mecze zaczną
 
A ja nie.. Podzielam Paina... Jakoś też nie czuję już tego ducha mistrzostw.. Wydaje mi się, że bardziej nie mogę się doczekać UFC on FX niż euro :P
 
Te Euro u nas jest jest jakieś 10 lat za późno. Kiedyś to z emocji spać nie mogłem jak zbliżały się mecze LM a co dopiero Euro/MŚ.



Kupowane jakieś skarby kibica, analiza składów, oglądanie wszystkich meczów jak szło w tv. Podczas MŚ przez miesiąc z domu nie wychodziłem :D



A teraz? Żal patrzeć co zrobili z tą reprezentacją. Debilne decyzje, powoływania jakiś wynalazków z Francji/Niemiec, dążenie do zniszczenia ruchu kibicowskiego (Chuj z gospodarką,chuj z bezrobociem najważniejsza kara za transparent na płocie) przez co zamiast święta będziemy mieli pokaz takiej Andrzejady na trybunach, że to się w głowie nie mieści. No ale cóż. O to wszystkim w około chodziło, będą mieli taki spokój na trybunach jaki mieć chcieli (przynajmniej ze strony kibiców PZPNu ).



Czekam co się będzie działo podczas turnieju, liczę na jakieś sensacje i oby tym debilom z rządu dupy się popociły z nerwów.
 
Back
Top