EA UFC 3

Ty to jesteś mądry i dobra dusza. Lubię sobie ponarzekać na tą grę. Wkurw już mi przeszedł. Musimy kiedyś w końcu się zmierzyć bo np z @michi972 to już chyba ze 20 pojedynków stoczyliśmy.
Odezwę się jak będę online. Raz chyba graliśmy, ale dawno temu - jeszcze w UFC 2. Zresztą z Michim podobnie.
 
Przed chwilą przeczytałem na forum gry ciekawy post odnośnie korzystania z ground&pound, pomyślałem że przekleję tutaj:

Quick ground tips:

(Against competent fighters in ranked) If you have side saddle, throw elbows and deny them from going back to side control. If they get to back side, damage their block and deny full guard from them until their block breaks or they go back to side control or back clinch. If they go to back clinch, be prepared to deny left or right and try to land a high suplex or use the back sitting transition. If they go back to side control, just beat them with elbows and deny using contextual knowledge of how much damage they have taken and what transitions you have already denied against them in side control.

In full guard or half guard, if you posture up successfully without your opponent getting away you should usually be able to dominate this position. Don't let more than 1 strike get blocked per 3 seconds is a good rule and the denials windows will be large enough to deny reactively.

Hooks from full guard postured do a large amount of damage, be prepared for them to fake returning to full guard before trying to stand back up from this position. (In half guard, if you can successfully slap on an arm triangle and advance enough gates you will move to side control and deal a lot of head damage. Arm triangles will not force you to lose position, this is a good sub to get practice with.)

When you flatten your opponent out in back mount, throw hammerfists and deny up after each one. This is the pattern that will get you easy finishes from back flat.

Feel free to use stack guard if you know your opponent doesn't have catch subs from that position, but I avoid it if they do. I usually wait to deny once before throwing strikes and mix it up from there.(Use the same rule of only allowing 1 of your strikes to be blocked per 3 seconds here as well)

I feel like these are decent guidelines for doing damage from each position in the game and they're what I usually go by. How to be able to tell where someone wants to transition next or how to go about advancing position or posturing up would be a different post entirely though
 
ktoś chętny by mnie nauczyć grać w tą pojebaną grę ? :P
(tak mam jakas ulotke z gry z przyciskami pada ale...to nie to samo co 2-ga osoba)

bo poki co wszystko przegrywam jak leci vs komp lub user online, w fife to chociaz raz remis raz wygrana na zmiane z porazka a tu jakas katastrofa normalnie

nick : Baasteek93

teraz mnie nie ma, ale moge być.
 
W to jebane gówno nie da się grać. Na 5 walk w 4 miałem takie lagi, że musiałem czekać przynajmniej sekundę na reakcję mojego zawodnika po naciśnięciu czegokolwiek na padzie.
W żadnej innej grze na ps4, ani lapku nie mam takiego problemu.
 
W to jebane gówno nie da się grać. Na 5 walk w 4 miałem takie lagi, że musiałem czekać przynajmniej sekundę na reakcję mojego zawodnika po naciśnięciu czegokolwiek na padzie.
W żadnej innej grze na ps4, ani lapku nie mam takiego problemu.
To było w Ranked? Jeśli tak to jakie miałeś wskaźniki połączenia przed walką (ile kresek)?
 
To było w Ranked? Jeśli tak to jakie miałeś wskaźniki połączenia przed walką (ile kresek)?
Yo, w ranked. Gram tylko z zielonym łączem, czyli cztery lub pięć kresek. Jak jest jedna, albo dwie, to można normalnie wyjść. Jak trzy, to resetuje grę :crazy:
Już kiedyś miałem tak, że ciągle łapałem straszne lagi i w sumie nic z tym nie zrobiłem, po prostu po jakimś czasie samo przeszło.
 
Yo, w ranked. Gram tylko z zielonym łączem, czyli cztery lub pięć kresek. Jak jest jedna, albo dwie, to można normalnie wyjść. Jak trzy, to resetuje grę :crazy:
Już kiedyś miałem tak, że ciągle łapałem straszne lagi i w sumie nic z tym nie zrobiłem, po prostu po jakimś czasie samo przeszło.
Dziwna sprawa, u mnie przy stabilnych 4-5 kreskach w zasadzie nigdy nie ma problemów, a już na pewno nie tak grubych.
BTW - jak zresetujesz konsolę przy 3 kreskach to nie liczy Ci tego później jako porażki? Ja oczywiście też odrzucam walki jeśli choćby na moment wskaźnik spadnie poniżej 3 kresek i pojawi się taka możliwość.
 
Dziwna sprawa, u mnie przy stabilnych 4-5 kreskach w zasadzie nigdy nie ma problemów, a już na pewno nie tak grubych.
BTW - jak zresetujesz konsolę przy 3 kreskach to nie liczy Ci tego później jako porażki? Ja oczywiście też odrzucam walki jeśli choćby na moment wskaźnik spadnie poniżej 3 kresek i pojawi się taka możliwość.
Jak wyłączam grę od razu przy wyborze zawodnika, to nie. W ogóle wcześniej rzadko kiedy miałem lagi nawet przy tych 3 kreskach, a ostatnio nawet jak z Tobą grałem, to miałem moment z lagami (ale akurat w tej walce, którą wygrałem).
 
Fight Night to najlepsza gra sportowa jaka powstała. Z powodu FN: Champion kupiłem Xboxa One, a nie PS4 i gra ta mi sprawia dużo więcej przyjemności niż UFC pomimo, iż od jej premiery minęło 7 lat.
Tak odnośnie FN:Champion. Wczoraj odpaliłem UFC 3, żeby po przerwie strzelić parę quick fightów i zupełnie nie wyjść z wprawy. A tam aktualizacja dodająca m.in tych dwóch dżentelmenów:
 
Tak odnośnie FN:Champion. Wczoraj odpaliłem UFC 3, żeby po przerwie strzelić parę quick fightów i zupełnie nie wyjść z wprawy. A tam aktualizacja dodająca m.in tych dwóch dżentelmenów:

Już grałem Bishopem i Severnem.Bishop atomowe pierdolnięcie, nawet na schaby bijąc szybko podłączony, Severnem też grałem, może byc
 
Mi np ufc się znudziło już dostajemy je co 2 lata, a fight nighta nie było od lat. Do tego jest teraz dużo nowych bokserów którymi chętnie bym pograł
W boksie jest dużo trudniej z sensownym ogarnięciem licencji na fighterów.
Nowa gra bokserska byłaby spoko, ale mając do wyboru jedno z dwóch ja nadal wybieram UFC. Oczywiście nikt tego oficjalnie nie potwierdzi przez najbliższe 6-12 miesięcy, ale z forum Operation Sports - na którym czasem udzielają się twórcy albo gamechangerzy - można między wierszami wyczytać, że raczej następna część UFC będzie kolejnym projektem tego zespołu.
 
I tak i tak. Nalogowym graczem nie jestem ale czasem lubię sobie pyknac. PS plus zamierzam też zakupić - głównie do fify
 
I tak i tak. Nalogowym graczem nie jestem ale czasem lubię sobie pyknac. PS plus zamierzam też zakupić - głównie do fify
Jak nie przeszkadza Ci wkurwianie się jak to bywa w grach EA (czytaj moje poprzednie posty w tym temacie :crazy:) to bierz śmiało. Według mnie pozycja obowiązkowa dla fana MMA. Tylko poluj na jakąś dobrą cenę.
I jeszcze raz ostrzegam, ja musiałem raz wymieniać trigger bo padem uderzyłem w szafkę.
 
Back
Top