EA SPORTS™ UFC®

theMat

M-1 Global
Featherweight
Nie wiem czy zasługuje to na osobny temat, jednak mnie osobiście zainteresowała ta pozycja, a nie wiedząc gdzie o niej poinformować padło na to miejsce.

Dzisiaj(można rzec przed chwilą) do sklepów mobilnych trafiła oficjalna gra UFC stworzona przez EA Sports.



Co prawda graficznie nie prezentuje się za dobrze, aczkolwiek po krótkich recenzjach użytkowników można ją chyba ocenić pozytywnie. Ja sam postaram się jak najszybciej sprawdzić jak to wygląda.

Link do Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.game.easportsufc_row&hl=en

Link do App Store: https://itunes.apple.com/app/id900721327?ls=1&mt=8

Oficjalna strona produkcji: https://www.easports.com/ufc/features/mobile

Profil na fb: https://www.facebook.com/EASPORTSUFC
 
Dla mnie to nawet za piękne, ale zaraz pobieram i zobacymy. Jeśli wszystko śmiga i zawodnicy są wszyscy dostępni i darmo to zajebiscie.
Dzieki za info theMat :beer:
 
Aplikacja była już wcześniej, ale nie dla Polaków. Chwilę to trwało, ale nareszcie możemy w nią grać legalnie.
 
Fajna apka. Dużo walk do stoczenia w trybie kariery. Możliwość rozgrywania turniejów z prawdziwymi graczami, ale pod warunkiem, że posiada się zawodnika w odpowiedniej wadze. Oczywiście możliwość wykupywania golda za pieniądze. Ciekawe jak będzie się grało bez mikropłatności, szczególnie w turniejach.

Na początek dostajecie Gustafsona. Ciekawie zrobiony tutorial i możliwości zdobywania nowych umiejętności. Nie wiem co dają pack'i, bo dostałem dwa na początek, ale nie zauważyłem, aby podskoczyły umiejętności. Zobaczymy jak z grywalnością, czy rzeczywiście jest tak jak pisze @dobryskun. Oby nie.
 
Fajna apka. Dużo walk do stoczenia w trybie kariery. Możliwość rozgrywania turniejów z prawdziwymi graczami, ale pod warunkiem, że posiada się zawodnika w odpowiedniej wadze. Oczywiście możliwość wykupywania golda za pieniądze. Ciekawe jak będzie się grało bez mikropłatności, szczególnie w turniejach.

Na początek dostajecie Gustafsona. Ciekawie zrobiony tutorial i możliwości zdobywania nowych umiejętności. Nie wiem co dają pack'i, bo dostałem dwa na początek, ale nie zauważyłem, aby podskoczyły umiejętności. Zobaczymy jak z grywalnością, czy rzeczywiście jest tak jak pisze @dobryskun. Oby nie.
Paczkami podwyzszasz levele danych umiejetnosci/technik
Pozniej beda na wage zlota ;)
Po jakims czasie pewnie dostaniesz zawodnika z innej wagi i zabawa od nowa. Szkoda, ze nie mozna wybierac technik tylko sa przypisywane do zawodnikow automatycznie.
 
Paczkami podwyzszasz levele danych umiejetnosci/technik
Pozniej beda na wage zlota ;)
Po jakims czasie pewnie dostaniesz zawodnika z innej wagi i zabawa od nowa. Szkoda, ze nie mozna wybierac technik tylko sa przypisywane do zawodnikow automatycznie.
A można gdzieś zobaczyć pobrane packi? Mi się wydaje, że nic po nich się nie zmieniło. Zobaczę następnym razem.
 
Wie ktoś jak dużo internetów zużywa się podczas gry?

Raczej stosunkowo niewiele, bo miesięcznie mam do wykorzystania 3GB internetu w telefonie, a w szkole prócz tej gry, gram jeszcze w kilka innych + bardzo dużo korzystam z internetu (praktycznie non stop, jak jestem poza domem) i mimo to nie wyczerpuję tego swojego limitu przed upływem miesiąca. :wink:

Co do gry, mam Maulera na 8 poziomie i odbyłem 33 walki. Na pierwszym poziomie mam też Picketta i Mike Eastona na pierwszym poziomie. Nie ogarniam tylko jak się wyprowadza kopnięcia, nawet nie pamiętam czy było to w tutorialu. :lol:
 
Ja nie umiem pokonac Jonesa, jak mam go niby pobic jak ja mam 700 zdrowia a on 1700? Napewno nie bede kupowal wirtualnych monet :D
 
Ja nie umiem pokonac Jonesa, jak mam go niby pobic jak ja mam 700 zdrowia a on 1700? Napewno nie bede kupowal wirtualnych monet :D

Ja nic nie kupiłem, a miałem 1200 życia w walce z Bonesem. Więcej problemów miałem z Cainem, ale udało mi się go wypunktować. Aktualnie Rich Franklin stoi na mojej drodze. :wink:
 
@Spike

Juz wykminilem, trzeba wydawac te srebrne monety na training packi w sklepie, inaczej bedziesz za bardzo z tylu tak jak ja bylem. W tych pakach tez nowy zawodnicy wypadaja :)
 
Jak ktoś mi jeszcze powie w jaki sposób wyprowadza się kopnięcia, to będzie super. Bo na samych kombinacjach bokserskich w stójce daleko się nie zajedzie. :lol:
 
Jak ktoś mi jeszcze powie w jaki sposób wyprowadza się kopnięcia, to będzie super. Bo na samych kombinacjach bokserskich w stójce daleko się nie zajedzie. :lol:
Kopniecia sa tylko jako specjalne techniki i pojawiaja sie w pasku po lewej podczas walki ja trafilem na frontkicki i heelkicki tylko...
 
Kopniecia sa tylko jako specjalne techniki i pojawiaja sie w pasku po lewej podczas walki ja trafilem na frontkicki i heelkicki tylko...

Wiem, że niektóre kopnięcia są właśnie jako "specjalne techniki", bo raz posłałem na deski high kickiem Munoza. :lol: Myślałem, że są też takie zwyczajne kopnięcia gdzieś w tym podstawowym arsenale, ale jak nie ma, to trudno.
 
Ja mam na razie 20 walk za sobą. W sumie jakiejś wielkiej trudności to na tą chwilę nie ma.
 
Też chyba z 20 walk mam za sobą. Jak na telefon, sterowanie i grafika nie są złe. Jeżeli chodzi o poziom trudności, to na razie wsyzstko dla mnie idzie za lekko. Jedynia z JDS się bawiłem dłuzej bo chciałem jeszcze decyzję sprawdzić. Nie weim kiedy mi się to znudzi, na razie gram.
 
Back
Top