EA SPORTS™ UFC®

chyba wpadłem w nałóg... w career mode 31 walk gusem, 65 Khabibem + jakies 100 walk w Free fight przy wykonywaniu challenge :P
 
Jak odblokowaliście inne postaci? Bo tam trzeba chyba już złote monety, nie? Ja ih nie będe dokupywał. Czy są na to inne sposoby?
 
chyba tyko jeden wypadł mi z tego za 2000, tak to z tych które odblokowuje sie w głównych walkach w carer mode
 
Właśnie przypomniałem sobie, że mam coś takiego jak tablet, więc zainstalowałem i dałem 2 gwiazdki. Słabe to...
 
Wczoraj przymaniaczylem, dotarłem do Areny gdzie walczyłem z Cainem. 30 walka to chyba była. I tu odblokowałem mojego pierwszego zawodnika, Melendeza. W paczkach za 2000 ani rrazu nie zdobyłem.

Przegrałem jak narazie dwa razy. Z Machida i Cainem. Z tym pierwszym, bo nie chciało mi się kupić ulepszeń, a ten drugi to wypadek przy pracy. Reszta walk głównie na 3 gwiazdki.

Jak wcześniej pisałem, że jest za łatwo, to teraz zaczyna się robić fajnie, wyrównany poziom i jest coraz trudniej.
 
Wczoraj przymaniaczylem, dotarłem do Areny gdzie walczyłem z Cainem. 30 walka to chyba była. I tu odblokowałem mojego pierwszego zawodnika, Melendeza. W paczkach za 2000 ani rrazu nie zdobyłem.

Miałem to samo, dopiero w skrzynce po 30 walce trafił mi się zawodnik, Chad Mendes :cool:
 
Jak mam więcej postaci, to skille wylosowane w skrzynkach i tak dodaję tylko raz, do wybranego zawodnika z tego co widzę? Trzeba to przemyślec jakoś.
Gusem jestem po 30 walce, mam odblokowane kopnięcia, a jeszcze ani razu nie kopnąłem, nie miałem takiej opcji...
 
Kopnięcia(kolana itp.) są tylko jako te specjalne techniki. Mam teraz jeszcze Bensona Hendersona i Pascala Krausse to walczę na trzech frontach - dywizjach.
 
Jak wam tam to wychodzi? Mam Gusem 50 walk, 13 lvl, ale to już jest trochę męczące. I zawiodłem się też tym, że innymi zawodnikami trzeba zaczynać całkiem od początku - myślałem, że to będzie jakaś kontynuacja kariery w jednej kategorii wagowej. A tak to jest bezsens. Myślałem też, że w skrzyni po 50 walce będą już lepsze rzeczy, a tam dalej jakiś shit. Ehh. To tak 4fun trochę, raz Gusem, raz Bendem a czasem też Kampmannem. Szkoda, że z Featherweight jeszcze nikogo nie mam.
 
Super gra, tłukę cały czas bo niestać mnie na ps4 albo xbox one, a UFC3 już mi się przejadło. Jedyne co to jak już ktoś wspomniał ... monotonna.
 
Gra dobra na zabicie czasu, niestety nic więcej. Wiem, że być może dużo wymagam, ale brakuje mi różnorodności technik we wcześniejszych etapach, tym bardziej w parterze, bo tam jest solidny deficyt.
 
Melendez 31 walka (level 5), Cung Lee 23 walka (level 4), Gustafsson 53 walka (level 10) i Krauss lvl 1 którym nie gram.
Melendezem też już nie gram, źle mi się nim gra. Gusem mi się spoko gra, ale Lee am fajne kopinięcia.

Najgorsze jest to, ze już w każdej wymienionej walce u Gusa i Lee mam 2 razy niższe levele i 2 razy słabsze wszystko niż przecinik i cięzkonmi wygrać. Nie wiem w co dodawać skille. I ogólnie zbieram 100k na tą skrzynię z 3 zawodnikami i 50 zdolnościami. Ma 50k jak na razie. Nie wiem jak to wsyzstko rozplanować. Melendezem walczyłem z Aldo, męczyłem się, on miał 3800życia chyba, a ja 1500, ale za którymś razem wygrałem.

Najlepiej wybrać sobie jednego zawodnika, czy dwóch i w nich wszystko pakować? Zrobiłem małe błedy na poczatku i teraz mi przez to ciężej.
 
Przeciez ta skrzynka sie nie oplaca.
Ja glownie gram Alexem i Bensonem (okolo 30 walki), bo reszta fighterow jakich dostalem te szaraki pionki z konca dywizji (Barry, Bader, Uyenoyama, Siver, Gaudinot, Wineland - choc dwoma ostatnimi akurat sie fajnie gra).

Ogolnie rozjebaly mnie ceny za "zlotych" fighterow, na taka paczka z Bonesem trzeba wydac kolo 190zl :crazy:
Da sie jakos inaczej je zdobyc? (chyba mozna natluc 600 wygranych na ufc 186, to odblokujesz MM)
 
Back
Top