EA SPORTS™ UFC®

Jeśli masz windows 7 to da radę, tworzysz nową sieć w centrum sieci i udostępniania.
skonfiguruj nowe polaczenie lub siec - skonfiguruj bezprzewodowa siec ad-hoc - dalej wybierasz nazwe sieci i ew szyfrowanie i haslo do niej i podłączasz się pod nią telefonem. (no chyba ze to PC bez wifi)
 
A po jakiemu napisałem?
Wchodzisz w centrum sieci i udostepniania (czyli prawy myszy na ikone wifi w laptopie przy zegarze i wlasciwosci)
klikasz w skonfiguruj nowe polaczenie lub nowa siec
klikasz w skonfiguruj bezprzewodowa siec ad-hoc
dalej -> dalej ->
wpisujesz nazwe sieci, czyli nazwe ktora wyswietli sie na liscie sieci bezprzewodowych w telefonie
ustawiasz szyfrowanie na: bez uwierzytelnienia, czkeasz i
laczysz sie przez telefon z ta siecia.
 
amziac.jpg
 
Nie nie, ostatnia opcja której u Ciebie nie ma:
siec.png

Jeśli jej nie masz to albo masz wyłączone wifi w menedżer urządzeń albo nie masz wifi w lapku.
EDIT: albo masz jakiś okrojony windows typu Windows Starter czy Home - nie wiem jak u nich to wygląda.
 
Włączyłem wifi w menadżerze i pojawiło się tylko ręczne nawiązywanie połączenia z siecią bezprzewodową.
Mam Windows 8
 
Skrzynki sie chyba dostaje jak czas eventu uplynie. Ja mam narazie 1000pktow, bo wczoraj dopiero Rockholda dostalem.

Za 4 wygrane w evencie, dostajesz 200pktow.
 
Dobra panowie, powiedzcie mi czemu tego nie mogę ściągnąć. Cały czas mam info, ze mam za malo wolnego miejsca na telefonie, jak apka zajmuje ok. 500MB a mam wolne 2 GB. Co robić?

Ps. Android
 
Dobra panowie, powiedzcie mi czemu tego nie mogę ściągnąć. Cały czas mam info, ze mam za malo wolnego miejsca na telefonie, jak apka zajmuje ok. 500MB a mam wolne 2 GB. Co robić?

Ps. Android

Tak jest bardzo często, też musiałem 3/4 aplikacji wywalić, żeby można było zainstalować. System taki posrany.
 
Gus 63 walka i 12 lvl ciężko walczyć, gdy mogą mnie 2 ciosami rozjebać.
 
Last edited:
Trzeba wykonywac "challenges" tylko teraz jakieś ciężkie do wykonania są typu "5 subs ko in a row" albo "75 takedowns"
 
Pamiętajcie, żeby dobierać(jeśli jest taka okazja) umiejętności do umiejętności(żeby były takie same). Wtedy są punkty doświadczenia x6. Widać to w taki sposób, że taka poświata przelatuje przez umiejętność.
 
Gus, 57 walka, 10lvl. Lee, 31 walka, 7 lvl. Odblokowąłem właśnie Benavideza. Melendezem i Krausem nie gram. Bardzo cieżko się gra z tak mały levelem, trzeba taktyczniej to rozegrać. Jak nie mogłem Weidmana pokonać to się wkurwiałem, po dwóch dniach walki, przed chwilą go pokonałem.

Co do challenges, to są momenty, gdzie można je zmieniać. Niektóre wykonuję, niektóe zmieniam. Wykonałem 50 obaleń, mam jeszcze 100 obaleń (ogólnie) i wpadnie 15k.

Ogółem cały czas zbieram na skrzynkę za 100k, 3 zawodników i 50 skillów. Mam 70k jak na razie. I właśnie dlatego nie kupuję skrzynek za 2k, przez co moi zawodnicy mają niskie levele i jest ciężko. POza tym, zazdroszczę Bensona! :)
 
Tez tak czasem macie, że kogoś wykończycie, znikają zdolności z lewej a walka trwa dalej? I trza sobie radzic samym boksem?
 
Trzeba dobrze w umiejętności pakować. Patrzeć jakie obrażenia. Na 19 lvl przy 65 walce mam umiejętności(np. łokieć z 15 lvl), które jednym strzałem po 1500 obrażeń zadają. 4 takie ciosy i nie ma chłopa. Albo dźwignia co 2500 zabiera przy dobrym rozegraniu.
 
Tez tak czasem macie, że kogoś wykończycie, znikają zdolności z lewej a walka trwa dalej? I trza sobie radzic samym boksem?
Tak, to błąd gry. Dzieje się tak, jak przeciwnik dostanie ostateczne uderzenie (albo zostake mu 0 życia), walka się powinna kończyć, jednak potem trwa dalej i wszystko inne znika. Troche denerwujący błąd, kilka razy przegrałem w ten sposób wygraną walkę.
 
Trzeba dobrze w umiejętności pakować. Patrzeć jakie obrażenia. Na 19 lvl przy 65 walce mam umiejętności(np. łokieć z 15 lvl), które jednym strzałem po 1500 obrażeń zadają. 4 takie ciosy i nie ma chłopa. Albo dźwignia co 2500 zabiera przy dobrym rozegraniu.
Dokladnie, jak czytam, ze sie meczycie na 10 lvlach przy 60+ walce to nie zazdroszcze xD
 
Back
Top