EA SPORTS™ UFC®

Ja na samym początku gry nie ogarnałem jak dodawać i niesco skopałem skille na Gusie. Ale teraz już mam obcykane, która akcja mi często wchodzi, jaki skill pasuje gdzie i w co ładować, wiec jest tylko lepiej.
 
Ja mam przy tym jeszcze z 15 stron nierozdysponowanych umiejętności. Zostawiam te lepsze jak będzie zawodnik któremu będą idealnie pasować.
 
Cain w 70 walce to jest maszyna! Ja nie miałem nawet 5 tys. życia, a on...niecałe 10 tys. Wszystko dwa razy większe ode mnie. A...rozbiłem go na dwie gwiazdki. Ze skrzyni...Rory MacDonald.
 
To jakich zawodników teraz macie? Ja:
- Gus tak juk u wszystkich,
- Benson Henderson,
- Rory MacDonald,
- Ryan Bader,
- Francis Carmont,
- Martin Kampmann,
- Pascal Krauss.
Że mi tak się Conor nie mógł trafić, albo Cain, albo JJ, albo Cerrone, no jeszcze ewentualnie Weidman i Belfort.
 
Gustafsson, Barry, Lil Nog, Rockhold, Bisping, Munoz, Carmont, Krauss, Franklin, Maia, Kampmann, Swanson, Cerrone, Miller, Maynard, Easton, Gaudinot, Uyenoyama, Pickett, Perez, Bowles. Dawać mi jakiegoś Jonesa :<
 
Gustafsson, Barry, Lil Nog, Rockhold, Bisping, Munoz, Carmont, Krauss, Franklin, Maia, Kampmann, Swanson, Cerrone, Miller, Maynard, Easton, Gaudinot, Uyenoyama, Pickett, Perez, Bowles. Dawać mi jakiegoś Jonesa :<

A Ty jak to zrobiłeś? :cool:
 
Tych najlepszych zawodnikow (zloty kolor) to pewnie mozna otrzymac tylko z tych ostatnich skrzynek w "karierze". Oczywiscie mozna tez ich kupic za prawdziwa kase.
Ostatnia z opcji sa te "live eventy" jak ostatnie ufc 186, gdzie byla do zgarniecia skrzynka z DJ.
 
Tych najlepszych zawodnikow (zloty kolor) to pewnie mozna otrzymac tylko z tych ostatnich skrzynek w "karierze". Oczywiscie mozna tez ich kupic za prawdziwa kase.
Ostatnia z opcji sa te "live eventy" jak ostatnie ufc 186, gdzie byla do zgarniecia skrzynka z DJ.
Nie, bo Carmont złoty mi wypadł z skrzynki ze sklepu, jak się nie mylę. Ale na pewno też nie później niż po 50 walce.
 
Carmont jest zolty xd

Wejdz w sklep i "zloci" zawodnicy to ci, ktorzy sa na pierwszych miejscach, po nich sa fioletowi.
 
Wam też zniknęły "challenges"? mam jedno i to kiepskie bo pod rząd trza coś tam nabić, a pozostałych nie ma wcale i pokazuje mi się błąd połączenia 0x1040004 czy jakiś taki.
 
Czasem tak jest, na głównej karcie kariery otwieraj to z prawej i się pojawią nowe.
 
To dupy szczerze mówiąc. Nie mówię, że od razu JJ, no ale coś lepszego mogło by tam być. Jestem na 81 walce i jest już coraz, coraz ciężej.
 
To dupy szczerze mówiąc. Nie mówię, że od razu JJ, no ale coś lepszego mogło by tam być. Jestem na 81 walce i jest już coraz, coraz ciężej.
Ja już drugi raz przechodzę całą :) obecnie jestem na 189, jak sobie wypracujesz jakiś system to przechodzisz cała gre bez problemow wiekszych.
 
Ja już drugi raz przechodzę całą :) obecnie jestem na 189, jak sobie wypracujesz jakiś system to przechodzisz cała gre bez problemow wiekszych.

189 walka? To ile jest ogólnie? I co w tej ostatniej skrzyni? Masz kogoś fajnego?
 
YEAH naprawilem blad i juz mnie nie wyrzuca.

Ja mam w tej chwili tylko 4 zawodnikow Lauzona, McCall, Chad Mendes i Gus
 
189 walka? To ile jest ogólnie? I co w tej ostatniej skrzyni? Masz kogoś fajnego?
Jest ich 200. W ostatniej skrzyni masz w dużej ilości techniki. Nie mam nikogo fajnego. Fajne postacie są do kupienia albo do wygrania, mi się żadna gwiazda nie trafiła. Poprzednio, jak i teraz gre przeszedłem w następujący sposób:
- zero gardy - serio :)
- sierpy na korpus bez przerwy, przeplatane z uzyciem technik które Ci wskakują - po pewnym czasie wchodzisz w nawyk używania ich w odpowiednim momencie tak żeby wchodziły
- nie inwestowałem hajsu w boosty, tylko techniki
- zadnych technik nie faworyzowałem, wszystko na podobnym poziomie, oczywiście nie na tym samym bo zawsze wykorzystywalem mozliwość szybszego awansu gdy mi sie trafiala ta sama technika
i to wszystko gra jest strasznie monotonna, ale i tak ją lubie :)

Mam Rossa Pearsona, Ellenbergera, Carmonta, Rua i Badera, oraz szereg mniej znanych nazwisk
 
Jest ich 200. W ostatniej skrzyni masz w dużej ilości techniki. Nie mam nikogo fajnego. Fajne postacie są do kupienia albo do wygrania, mi się żadna gwiazda nie trafiła. Poprzednio, jak i teraz gre przeszedłem w następujący sposób:
- zero gardy - serio :)
- sierpy na korpus bez przerwy, przeplatane z uzyciem technik które Ci wskakują - po pewnym czasie wchodzisz w nawyk używania ich w odpowiednim momencie tak żeby wchodziły
- nie inwestowałem hajsu w boosty, tylko techniki
- zadnych technik nie faworyzowałem, wszystko na podobnym poziomie, oczywiście nie na tym samym bo zawsze wykorzystywalem mozliwość szybszego awansu gdy mi sie trafiala ta sama technika
i to wszystko gra jest strasznie monotonna, ale i tak ją lubie :)

No to w sumie to stosuję niemal identycznie. :D Ale mnie zraziłeś tym, że na końcu nie ma żadnych fajerwerków. :(
 
No to w sumie to stosuję niemal identycznie. :D Ale mnie zraziłeś tym, że na końcu nie ma żadnych fajerwerków. :(
Spokojnie, bądz dobrej myśli może się coś zmienilo :) Ja ją przeszedłem gdy nie było jej w Polsce jeszcze, sciagnalem popiraciłem i grałem w jakąś tam wersje. Teraz ta oficjalna troszkę inaczej wyglada, moze akurat. Pewnie jutro dobije do 200.
 
Spokojnie, bądz dobrej myśli może się coś zmienilo :) Ja ją przeszedłem gdy nie było jej w Polsce jeszcze, sciagnalem popiraciłem i grałem w jakąś tam wersje. Teraz ta oficjalna troszkę inaczej wyglada, moze akurat. Pewnie jutro dobije do 200.
No to czekam na jakieś informacje. :D
 
Tez sadzilem, ze cos fajnego jest na koncu. Szkoda.
Trzeba czekac na ufc 187, bo na pewno bedzie ktos z dwojki Belfort/Weidman do zdobycia.
 
Back
Top