EA SPORTS™ UFC®

Już działa, idą jakieś update'y i za pierwszym razem nie dograli wszystkich plików
 
@mateusz19191010

W lewym dolnym rogu klikasz, tam będzie koperta, klikasz i powinien być Frankie Di Ansłer Edgar
Moja koperta jest pusta, czyżby przez jakiś głupi błąd moja ciężka męka nad zdobyciem 9tys pkt poszła na marne? Gdzie to zgłosić? Sprawdzałem grę na 20 min przed końcem i miałem na stopro powyżej 9tys pkt.
 
Moja koperta jest pusta, czyżby przez jakiś głupi błąd moja ciężka męka nad zdobyciem 9tys pkt poszła na marne? Gdzie to zgłosić? Sprawdzałem grę na 20 min przed końcem i miałem na stopro powyżej 9tys pkt.

Lewy górny róg ekranu - trzy kropki - ikonka "i" - Contact Customer Service
 
Mial byc milon ale chyba na polowce sie zatrzymam i pozniej bedzie wielkie losowanie
 

Attachments

  • Screenshot_2015-05-19-18-38-23.png
    Screenshot_2015-05-19-18-38-23.png
    437.5 KB · Views: 44
Ja mam z 250 k i nie wiem co z kasą robić :D czekam na jakąś dużą paczkę.
Mi ledwo starcza na utrzymanie Gusa i Rockholda.
Jak już gusem do końca dotrwałem, to teraz za 1/3 tych umiejętności Nurmagomodeovem jestem prawie na końcu bo wiem jak grać żeby wygrać bez silnego ciosu :D
Dużo zawodników też pomaga, już ich trochę mam.
 
Ponad 250 paczek i tacy zawodnicy
nowi: Chang Sung Jung, Louis Gaudinot x2, Fabrico Werdum,
starzy: Brad Pickett, Pascal Krauss x2, Ian McCall, Eddie Wineland x4, Brian Bowles x3, Dennis Siver, Chad Mendes, Scott Jorgensen, Timothy Elliott, Ross Pearson, Ryan Bader, Mike Eston, Francis Carmont, Jim Miller, Gray Maynard,

Chyba sie zdenerwowalem
 
Jak wy tą kasę tak trzepiecie? Mi ledwo starcza na utrzymanie Gusa i Rockholda.

No ja na przykład powtarzam stare walki tak, aby mieć po 3 gwiazdki. Gusem nabiłem tak 194/200 walk, Lamasem trochę gorzej (154/164, ale on jest chujowy niestety) i McCallem wszystkie 50
 
Mój team aktualnie:
Gus 26lvl / 83 oct Gra się spoko, tylko szkoda że jak dostaje lepę to już się kiwa jak ja po litrze.
Shogun 2lvl/ 14 oct Fajnie się gra, ale jego umiejętności mało kiedy się trafiają.
Kampmann 9 lvl/ 31 oct fajnie się gra, ale chyba trochę szkoda inwestować w niego.
Carmont 1lvl/6 oct padaka
Krauss 1lvl/4 oct padaka
Nurma 10 lvl/ 43 oct fajnie się gra, dobra taktyka to obalanie gnp i potem sub
Siver 1lvl/ 6 oct spoko się gra ale nie opłaca się inwestować
Pickett 10 lvl / 31 oct super się nim gra ale też szkoda inwestować
Bowles 3lvl/ 14 oct mój wylosowany ale nie gram juz nim.
Easton 2lvl/ 13 oct Spoko ale szkoda inwestować
Benevidez 1lvl/6 oct padaka
 
W MW mam najsilniejszą ekipę, wypadli mi ostatnio Bisping i Maia.
W LHW trafił mi się Rashad i się podjarałem, chociaż nie wiem ,czy chce mi sie grać jeszcze raz LHW ;)
Najgorzej mi się gra kopiącym i nieumiejącym poddawać z pozycji dominującej Lamasem, nawet krótkoręki McCall przypadł mi bardziej do gustu.
A Belfort chyba nie ma obrotówki-rockholdówki, tylko ma siverówkę na korpus ... :/
 
W MW mam najsilniejszą ekipę, wypadli mi ostatnio Bisping i Maia.
W LHW trafił mi się Rashad i się podjarałem, chociaż nie wiem ,czy chce mi sie grać jeszcze raz LHW ;)
Najgorzej mi się gra kopiącym i nieumiejącym poddawać z pozycji dominującej Lamasem, nawet krótkoręki McCall przypadł mi bardziej do gustu.
A Belfort chyba nie ma obrotówki-rockholdówki, tylko ma siverówkę na korpus ... :/
Cung Lee ma obrotówkę-rockholdówkę :D Ja aktualnie gram Gusem 37lvl 86walk, Cungiem 22lvl 51 walk, Lauzonem 33lvl 82walki/Edgar 6lvl 6walk(jest, ale się kształci, na razie miał walki do 1 skrzynki).
Cung chociaż niski i często denerwują mnie jego krótkie rączki to ładnie kopie, ma fajne obalenie, i skrętówka, Lauzon jest świetny, kopie, obala, poddaje - polecam.
 
Cung Lee ma obrotówkę-rockholdówkę :D Ja aktualnie gram Gusem 37lvl 86walk, Cungiem 22lvl 51 walk, Lauzonem 33lvl 82walki/Edgar 6lvl 6walk(jest, ale się kształci, na razie miał walki do 1 skrzynki).
Cung chociaż niski i często denerwują mnie jego krótkie rączki to ładnie kopie, ma fajne obalenie, i skrętówka, Lauzon jest świetny, kopie, obala, poddaje - polecam.

Lamas ma dwie obrotowki na glowe, a ta na korpus jest chujowa i często ją kontrują. Coraz bardziej doceniam takich zawodników, jak Gustafsson.
 
Gus 26lvl / 83 oct Gra się spoko, tylko szkoda że jak dostaje lepę to już się kiwa jak ja po litrze.
Shogun 2lvl/ 14 oct Fajnie się gra, ale jego umiejętności mało kiedy się trafiają.
Kampmann 9 lvl/ 31 oct fajnie się gra, ale chyba trochę szkoda inwestować w niego.
Carmont 1lvl/6 oct padaka
Krauss 1lvl/4 oct padaka
Nurma 10 lvl/ 43 oct fajnie się gra, dobra taktyka to obalanie gnp i potem sub
Siver 1lvl/ 6 oct spoko się gra ale nie opłaca się inwestować
Pickett 10 lvl / 31 oct super się nim gra ale też szkoda inwestować
Bowles 3lvl/ 14 oct mój wylosowany ale nie gram juz nim.
Easton 2lvl/ 13 oct Spoko ale szkoda inwestować
Benevidez 1lvl/6 oct padaka
Plus
Lil nog
McDonald
 
90 walk Nurmagomedovem i nudzi się... Z tych zawodników co mam to tylko Nogueira mi się spodobał.
 
Back
Top