EA SPORTS™ UFC®

Kupa śmiechu w 4 walce od końca, jak Machida pierwszym strzałem zabiera całe życie ;)
 
Kupa śmiechu jak mam max level, przeciwnik też ma max level i do tego 2,5 razy więcej wszystkiego a jade go jak burą ... prawie na perfect ;)
 
Mi z tej ostatniej nigdy nic nie wpadł. Później przez bardzo długo z żadnej paczki mi nie wpadł, a wczoraj ze zwyklych trzech prawie pod rząd.
 
Jest juz 8000 wiec nie wiem co by musialo sie stac zeby Edgara nie dobil.

Wypadl mi Rokchold wiec kolejny zawodnik ktorego nawet lubie jest u mnie :D
 
Jak mnie wkurwia ten cweldo, raptem ma ciut większe statsy od Khabiba a nakurwa te silne ciosy jeden po drugim na pół życia.
 
Ja już tyle rozegrałem, a jeszcze tak dużo punktów. Mam 2940. Pokonanie Munioza i Edgara/Fabera to nie problem, ale walczyć małym Cungiem na Śpiocha i Costasa to większe wyzwanie.
 
A już najbardziej wkurwia mnie to jak kogoś pod siatką docisne, wpadnie pod grad ciosów i taki jeden luj ogłuszacz nagle go otrzeźwia.
 
Zrobiłem Lamasem 100 walk, ale zaczynam tego żałować. Ricardo nie może poddawać będąc w pozycji dominującej... chyba, że na późniejszym levelu dochodzi mu jakieś submission.
 
Zrobiłem Lamasem 100 walk, ale zaczynam tego żałować. Ricardo nie może poddawać będąc w pozycji dominującej... chyba, że na późniejszym levelu dochodzi mu jakieś submission.
Niestety, ma tylko duszenie gilotynowe od lvl 15, czyli pewnie to co masz. Hmmm, wcześniej jakoś nawet nie brałem pod uwagę, że jakiś zawodnik może nie mieć submission z pozycji dominującej. W sumie dzięki za ostrzeżenie, wiem na co teraz zwracać uwagę przy wyborze zawodnika :lol: Co jak co, ale submission potrafi ładnie odjąć życie przeciwnikowi, przy tym jesteśmy wtedy nietykalni.

Btw, jestem niezadowolony z Condita. Łatwiej i lepiej mi się gra fioletowym Bispingiem niż złotym Conditem. A wydałem na niego 100k :ashamed:
 
Niestety, ma tylko duszenie gilotynowe od lvl 15, czyli pewnie to co masz. Hmmm, wcześniej jakoś nawet nie brałem pod uwagę, że jakiś zawodnik może nie mieć submission z pozycji dominującej. W sumie dzięki za ostrzeżenie, wiem na co teraz zwracać uwagę przy wyborze zawodnika :lol: Co jak co, ale submission potrafi ładnie odjąć życie przeciwnikowi, przy tym jesteśmy wtedy nietykalni.

Btw, jestem niezadowolony z Condita. Łatwiej i lepiej mi się gra fioletowym Bispingiem niż złotym Conditem. A wydałem na niego 100k :ashamed:

Wyobraź sobie więc moje zdziwienie, kiedy zobaczyłem, że Lamas nie może poddawać z góry. A jak achievementy nabijać i kasę zbierać za nie? No właśnie. A najlepsze jest to, że Ricardo jako styl źródłowy ma wpisane... BJJ :lol:
 
Właśnie odczytałem info, że nowi zawodnicy są dodani do gry (Śpioch i Costas) :D fajnie, że dbają o nas dodając zawodników.

Ps. Dostałem Shoguna ze skrzynki, cieszyć się? Bo ja nie skaczę z radości.
 
Last edited:
Narzekałem na brak zawodników to w każdej paczce pod rząd zawodnik :P
Nurma, Easton i Kampmann :D

Czyli mój team
Gus lvl16/56 oct
Kampmann lvl1/3 oct
Nurma lvl4/6 oct
Pickett lvl8/ 28 oct
Bowles lvl3/ 14 oct
Easton lvl2/ 10 oct

Pickettem się super gra :)
 
Myślicie, że z okazji zbliżającej się gali ufc 187 zostaną dodani nowi zawodnicy tacy jak Rumble i Cormier?ewentualnie ktoś inny :D I ciekawe kto będzie w wydarzeniu jak właśnie z głównej walki nie ma zawodników w grze.

Ps. Czy ktoś kto już miał wcześniej Edgara może powiedzieć czy fajnie się nim gra?
 
Myślicie, że z okazji zbliżającej się gali ufc 187 zostaną dodani nowi zawodnicy tacy jak Rumble i Cormier?ewentualnie ktoś inny :D I ciekawe kto będzie w wydarzeniu jak właśnie z głównej walki nie ma zawodników w grze.

Ps. Czy ktoś kto już miał wcześniej Edgara może powiedzieć czy fajnie się nim gra?

Jest opcja, że dodadzą ;)
 
34zgi6o.jpg

2ppzlf9.png

fx5nbm.png
103habp.png

n1dxjs.png
 
Komuś gra po aktualizacji nie działa? Zaktualizowało się i dalej mam czarny ekran.
Where is my Edgar?
 
Last edited:
u mnie dziala. Wypadl mi Phil Davis i Cheal :D. Teraz chcialem uzbierac milon i wyjebac wszystko na paczki ale mam 400 tys i juz coraz ciezej idzie
 
Back
Top