Dziś pytanie - jutro odpowiedź: Kto pyta - nie błądzi

Anonymous

NoLife FC
806561.jpg




Ten temat służy do zmniejszenia ilości tematów w stylu: "Kiedy ważenie?" , itp. Tu postaramy sie udzielić userom krótkiej , treściwej, a co najważniejsze - SZYBKIEJ odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Wachlarz pytań jest bardzo szeroki, choć chodzi o pytania dot. sztuk walki i mma przede wszystkim.
 
akurat tym razem temat dobry, jeden zbiorczy, a nie kurwa co chwile nowy temat z jednym pytaniem
 
Spa,

Dziękujemy za kontakt. Zgłoszenie zostało przyjęte. Odpowiedź otrzymają Państwo na podany adres email, w możliwie krótkim czasie (jutro).

Szczegóły zgłoszenia:

Temat: "ile Ci schodzi czasu na wymyslanie tego typu tematow?"
Priorytet: Standardowy
Status: Otwarty
Ticket ID: 0000000001

Status zgłoszenia można zobaczyć w każdej chwili, tutaj: http://cohones.mmarocks.pl/topic/dzis-pytanie-jutro-odpowiedz-kto-pyta-nie-bladzi#post-403520
 
To ja zaczne, o której naszego czasu zaczyna się UC i MC jutrzejszej on FUEL?



@Fresh jak się da to Priorytet: wysoki (na dziś) :-)
 
19:30 Prelimsy na Fejsie

http://www.facebook.com/UFC/app_247211121995467



Walki:


Kyle Kingsbury vs. Jimi Manuwa
Andy Ogle vs. Akira Corassani
Tom Watson vs. Brad Tavares
DaMarques Johnson vs. Gunnar Nelson
Jason Young vs. Robbie Peralta



22:00 karta główna na Orange Sport

Walki:


Struve vs. Miocic
Hardy vs. Sadollah
Pickatt vs. Jabouin

Paul Sass vs. Matt Wiman

John Hathaway vs. John Maguire
Che Mills vs. Duane Ludwig
 
Jakiego koloru jest koszulka zółta i jaki wpływ ma zorza polarna na miesiączkowanie pingwinów?
 
Kiedy Ewangleista poda mi numer konta, żebym mu mógł przelać wreszcie te 2 zł?
 
Kiedy Ewangleista poda mi numer konta, żebym mu mógł przelać wreszcie te 2 zł?

Odpowiedź: Te 2zł przekształciło się w piwo, które mi postawisz na Heraklesach 2013:-)
 
@Marcin - tak (zmiana hasła do konta głównego)



Ps. Zachodzi też opcja, że zaćpał i zapomniał







@szady: Po przywróceniu nowego hasła po banie, jest problem z komunikacją miedzy forum a gravatarem. Musisz napisać do redakcji, bo jak nic nie zrobisz - zostaniesz bez awka forever...







@slivex: na 97 % czarny
 
Ja mam pytanie. Skończyłem pisać artykuł, ale waham się przed umieszczeniem go na stronie. Więc chciałbym poznać Wasze zdanie: Jak traktujecie dziś sztuki walki jako hardkorowi fani MMA? Wszystkie karate, kung-fu etc. Jak je dziś odbieracie?
 
ja mam jaknajbardziej pozytywne zdanie o sztukach walki, do tego stopnia, że sam trenuje ;)
 
i ostatnie - Gdzie jest stasinek?



Dostał bana czy podarował sobie cohones?



ach i bonus, kaczka napisz dlaczego szady dostał bana.
 
Stasinek dał sobie spokój z forum, choć widziano go ostatnio jak naprowadzał pod innym nickiem na swe aukcja na allegro. A czy dostał dodatkowo bana (w sensie zmiany hasła ) - tego nie wiem.



Szady dostal bana, bo sugerował ,że funkcjonuje na forum, bo ...................... usunieto przez Defthomasa
 
Kiedy będzie gala fighters arena z tym całym Kita? I czy będzie transmisja online , o której zaczyna się dziś bellator i czy można prosić o link do transmisji
 
@Akbar: Ballator od 02:00 w nocy - karta główna na mtv2 (linków nie wrzucam, dodam,że będą streamy). Fighters Arena - jutro (na stronie głównej mmarocks, jak najeżdżasz na zakładke "Rozpiski" wyświetlaja sie po lewej stronie "Gale mma w Polsce" - klikasz na daną galę i masz kiedy i gdzie)



@Mr. Kowalik: pytasz, jakbyś nie wiedział. Redakcja ma dostęp do statystyk wszystkich userów - wystarczy otworzyć odpowiednia zakładkę
 
@ bax ze wszystkich swoich kont pewnie więcej.







ten temat to taki talk show kaczki ? zamiast rozmowy w toku rozmowy przy kaczce o kaczce z kaczką ?
 
No, tak nawiasem mówiąc, kaczka to chyba najsmaczniejszy drób.



Ogólnie temat zaraz zrobi się drugim hyde parkiem. Sugeruję zamknięcie.
 
Back
Top