Doping, sterydy i inne środki

@ALRI Albo ktoś inny mógłby mi pomóc, czy istnieje jakiś środek, albo co najlepiej wziąć przed krótkotrwałym, ale bardzo intensywnym wysiłkiem, tak, żeby mieć wydolność i petarde, jakiego stymulantu użyć, albo czegoś co na krótko poprawi wydolnosc coś prostego, żeby nie trzeba było za długo brać tego przed wysiłkiem max tydzien aklbo najlepiej w ten sam dzień
69448_0b5e37d7f7_2.jpg

A jakie fikołki będziesz napierdalał.
 
@ALRI Albo ktoś inny mógłby mi pomóc, czy istnieje jakiś środek, albo co najlepiej wziąć przed krótkotrwałym, ale bardzo intensywnym wysiłkiem, tak, żeby mieć wydolność i petarde, jakiego stymulantu użyć, albo czegoś co na krótko poprawi wydolnosc coś prostego, żeby nie trzeba było za długo brać tego przed wysiłkiem max tydzien aklbo najlepiej w ten sam dzień
Winpocetyna i kofeina.
 
Winpocetyna i kofeina.
Dzięki za odpowiedź, a ile tej winpocetyny polecasz i przez jaki czas to brać ? Przed tym wysiłkiem wiecej tego zarzucić ? Działa to jakoś synergicznie z kofeiną ?
 
Dzięki za odpowiedź, a ile tej winpocetyny polecasz i przez jaki czas to brać ? Przed tym wysiłkiem wiecej tego zarzucić ? Działa to jakoś synergicznie z kofeiną ?
20mg
Najlepiej pół godziny przed wysiłkiem. Winpocetyna da Ci dobre skupienie, a kofeina pobudzenie - to co najważniejsze w większości suplementów pre-workout
Jeśli chodzi o bardziej długotrwałą suplementacje to cordyceps świetnie się spisuje, jednak zalecane dawkowanie jest prawie, że dwu krotnie wyższe niż podane przez producenta na opakowaniu.
 
20mg
Najlepiej pół godziny przed wysiłkiem. Winpocetyna da Ci dobre skupienie, a kofeina pobudzenie - to co najważniejsze w większości suplementów pre-workout
Jeśli chodzi o bardziej długotrwałą suplementacje to cordyceps świetnie się spisuje, jednak zalecane dawkowanie jest prawie, że dwu krotnie wyższe niż podane przez producenta na opakowaniu.
Co byś powiedział, jakbym dorzucił jeszcze DMAE ?
 
Oxa stymuluje syntezę fosfokreatyny w komórkach mięśniowych, czyli przyspiesza regeneracje oraz wzrost ATP.
Koniec końców ma wpływ na synteze białek. Warto stosować kreatynę na cyklu z oxą, gdyż działa synergicznie.
Cena na black market jest różna i często zależna od rejonu polski i dostępności pod ladą.
Średnio to tak 250+ za 100 tab. Warto mieć na uwadze, że często jest podrabiany.
Jest to środek stosunkowo łagodny, niska toksyczność, nie konwertuje do dht, nie ma znaczącego wpływu na pracę przysadki, ani nie aromatyzuje - stąd też nie ma typowych dla sterydów anabolicznych efektów ubocznych. Jednak warto zadbać o układ limfatyczny, wątrobę, serce czy stawy - ot dla czystej profilaktyki
 
Warto mieć na uwadze, że często jest podrabiany.

W tym temacie to totolotek na chwilę obecną. Baaa masz większe prawdopodobieństwo, że trafisz na fake niż na coś co poklepie.

Alri rozpisalibysmy jakiś cyklon na teściwie? Wyszedłem trochę z obiegu i potrzebuję pomocy.
Kuracja w stylu TRT:)
 
To ciekawe. Znajomy twierdzi, ze ma dostep do prawdziwej oxy i cene troche inna podal. 250 za 50 tab.
Cena na black market jest różna i często zależna od rejonu polski i dostępności pod ladą.
Ani moja, ani Twojego znajomego cena nie jest wyssana z palca - wyżej podałem kilka czynników, które potrafią wpłynąć na cenę.

W tym temacie to totolotek na chwilę obecną. Baaa masz większe prawdopodobieństwo, że trafisz na fake niż na coś co poklepie.

Alri rozpisalibysmy jakiś cyklon na teściwie? Wyszedłem trochę z obiegu i potrzebuję pomocy.
Kuracja w stylu TRT:)
Wiek, waga, aktywność - wtedy coś wymyślimy :)
 
Ani moja, ani Twojego znajomego cena nie jest wyssana z palca - wyżej podałem kilka czynników, które potrafią wpłynąć na cenę.


Wiek, waga, aktywność - wtedy coś wymyślimy :)

33 i 1/2
95 kg
4xtydzień mata, drązki, liny, pompki etc.
 
250-300mg enanu raz na 10 dni, przez 12 tygodni.
Spokojny cykl na polepszenie samopoczucia.
Czy może coś "mocniejszego"?
 
Ani moja, ani Twojego znajomego cena nie jest wyssana z palca - wyżej podałem kilka czynników, które potrafią wpłynąć na cenę.
Jasne, ale mimo wszystko 2 razy wieksza cena jest zastanawiajace. Szybkie pytanko co polecasz na polepszenie regeneracji. Zeby bylo:
1. bezpieczne dla organizmu
2. Zeby byla pewnosc, ze to to, a nie jakies podrabiance
3. jak najtansze
4. lepiej tab niz strzaly
kolejnosc nieprzypadkowa.
 
Jasne, ale mimo wszystko 2 razy wieksza cena jest zastanawiajace. Szybkie pytanko co polecasz na polepszenie regeneracji. Zeby bylo:
1. bezpieczne dla organizmu
2. Zeby byla pewnosc, ze to to, a nie jakies podrabiance
3. jak najtansze
4. lepiej tab niz strzaly
kolejnosc nieprzypadkowa.
kreatyna
 
Jasne, ale mimo wszystko 2 razy wieksza cena jest zastanawiajace. Szybkie pytanko co polecasz na polepszenie regeneracji. Zeby bylo:
1. bezpieczne dla organizmu
2. Zeby byla pewnosc, ze to to, a nie jakies podrabiance
3. jak najtansze
4. lepiej tab niz strzaly
kolejnosc nieprzypadkowa.
Poprawić sen.
 
250-300mg enanu raz na 10 dni, przez 12 tygodni.
Spokojny cykl na polepszenie samopoczucia.
Czy może coś "mocniejszego"?

Apteka zalecana po? Ile czasu off żeby wskoczyć ponownie?
Myślałem o 16 tygodniach.
Nolva pod ręką standardowo, do tego cynk na stałe.
Przy tak niskiej dawce HCG zalecane?
 
Last edited:
Edit: ok ogarnąłem temat
Pójdzie enan z dose 250mg e7d prawdopodobnie 16 tygodni.
Reszta jak wyżej.
 
Daj znać jakie efekty, bo też sie kiedys nad tym zastanawiałem .

Nie będę niczego budował:) Jedyny oczekiwany efekt to polepszenie samopoczucia. Pewnie zwiekszy się trochę wydolność i skoczy libido. Wejdę na ujemny bilans kaloryczny więc kg z tego nie będzie.
 
Nie będę niczego budował:) Jedyny oczekiwany efekt to polepszenie samopoczucia. Pewnie zwiekszy się trochę wydolność i skoczy libido. Wejdę na ujemny bilans kaloryczny więc kg z tego nie będzie.

No a o czym ja kurwa piszę? :deniro:
 
Tak jak pewne jest niemalże, że ja uderzę Ciebie :kis:

Czyli mówisz, że lekko?:deniro:

Tak poważnie: czego się boisz, tylko prostaty? Na ten gruczoł większy wpływ ma to, do czego test aromatyzuje niż sam test...
Poza tym to dawka kosmetyczna.
 
Back
Top