Do wszystkich oszukanych, przez szmaciarzy z ustawionego szamba, zwanego FAME MMA.

Status
Not open for further replies.
Looooozik, przyzwalaj dalej na ewidentne oszustwa, a pewnego dnia jak ciebie to spotka inni napiszą, że wysyłają zgłoszenie do CBA, że czytając twoje pierdoły stracili 15 minut życia.

Toc nikt na sile nikogo nie zmuszal do ogladania oraz obstawiania czegos co jest potwarza dla tego sportu. Efekt uboczny paprania sie gownen :fjedzia:

A Ci co zarobili tez protestuja ?:watchingyou:
 
No a starszych ludzi nikt nie zmuszał dawać się nabrać na metodę wyłudzania pieniędzy " na wnuczka
. Dlatego sa sami sobie winni i nie powinno się tego zgłaszać na policje. Lepiej się po brechtać z starszych ludzi

Jak was ktoś ocygani. Np. bank. To powinniście dostać baty za to jak jesteście głupi. Bo wiadomo ze banki oszukują. Pracodawcy tez oszukują. Państwo oszukuje. W momencie gdy już zostaniecie oszukani znajdzie się 1000 ludzi którzy wam powiedzą ze macie coście chcieli.
 
Anthorx, to z Tobą grałem w Mortal Kombat II? Najlepszy Jax w Polsce? :D
Wystalkowałem Cię,
Pozdrawiam!
welcome3.gif
 
Last edited by a moderator:
Na to wygląda, choć grając ze mną musiałeś używać innego pseudonimu, bo przepraszam, ale nie kojarzę nicka "Cloud".
:fjedzia:

Wystalkowałem Cię,
Pozdrawiam!
welcome3.gif

Hahahah! Antek, Twojego Jaxa nigdy nie zapomnę :D Pierwszy raz widziałem coś takiego, sam zacząłem nim grać po tym jak mnie masakrowałeś. Zawsze Cię wspominam jak gadamy o starych czasach z innymi nerdami z Mortala. Zamierzam się wkręcić ponownie w Mortal Kombat 11, może się spotkamy gdzieś online (jeśli zamierzasz grać na PS4). Miło mi, że zarejestrowałeś się u mnie :D Nie przejmuj się hejtami, tutaj tak zawsze :)
 
Last edited:
Najbardziej żenujące jest to, że zwyczajnie normalne jest w tym kraju nabijanie się z czyjegoś nieszczęścia, podejście na zasadzie dobitki - skąd takie kurestwo w tych ludziach do drugiego to ja nie rozumiem ? Każdego coś może spotkać. To tak jakby się śmiać z czyjejś choroby itd., ale no tacy już są ludzie i będą, to jest niesamowite, że lepiej być kurwą dla drugiego, zamiast się jednoczyć i wspomagać... Popiera się wałki w takim gównie jak Fame, ale jakby to miało miejsce w UFC to by było oburzenie...Trzeba jechać wszędzie z takim skurwieniem, bo jak będzie przyzwolenie na takie manewry to za chwilę wszystko stanie się możliwe, bo po co tam reagować...przecież mnie nic nie dotyczy, ale beka z frajerów.

Obudźcie się co poniektórzy z tego snu.
 
Jak ja czytam te wysrywy, ze ktoś jest sam sobie winny czy inne gowno to nie wiem czy jestem na cohones czy na wykopie. Nie ma znaczeniami na jakiej gali to się wydarzyło, bo to się nie powinno wydarzyć nigdzie. To jest jawne oszustwo i powinni dojechać sędziów i cały ten syf jak się tylko da. „Sędziowie” siedzący obok siebie i obstawiający gale na telefonach? To jest jakiś żart. Mam nadzieje ze wszystkich ty kurwow ktoś pociągnie do odpowiedzialności i rozjebie ten cały jutubowy cyrk.
Oczywiście, że tak powinno być. Tylko nie wiem po co niektórzy sprowadzają to pod temat mma i oczekują chuj wie jakiego wsparcia ze strony redakcji, która ma wyjebane na Famemma od samego początku istnienia tego czegoś.
 
No a starszych ludzi nikt nie zmuszał dawać się nabrać na metodę wyłudzania pieniędzy " na wnuczka
. Dlatego sa sami sobie winni i nie powinno się tego zgłaszać na policje. Lepiej się po brechtać z starszych ludzi

Jak was ktoś ocygani. Np. bank. To powinniście dostać baty za to jak jesteście głupi. Bo wiadomo ze banki oszukują. Pracodawcy tez oszukują. Państwo oszukuje. W momencie gdy już zostaniecie oszukani znajdzie się 1000 ludzi którzy wam powiedzą ze macie coście chcieli.

Czekaj czekaj starsi ludzie dzwonia pod randomowe numery i pytaja czy ktos jest ich wnuczkiem ? Czy moze ktos ich przychodzi naciagnac. Hazard to ryzyko , fememe to gowno co tu wiecej roztrzasac.
 
Czekaj czekaj starsi ludzie dzwonia pod randomowe numery i pytaja czy ktos jest ich wnuczkiem ? Czy moze ktos ich przychodzi naciagnac. Hazard to ryzyko , fememe to gowno co tu wiecej roztrzasac.
Hazard ma swoje zasady. Jest usankcjonowany prawnie.
Równie dobrze mógłbyś powiedzieć :
że po uj ktoś wychodził z domu. To loteria czy spadnie cegłówka na łeb czy dostaniesz wpierdol od dresa. Zabił Ci kogoś bliskiego typ na ulicy. Mógł nie wychodzić z domu.Wychodzenie z domu to hazard. Dlatego sami sobie jesteście winny.
 
Niektórzy to są talentami. Wyzywają osoby zgłaszające oszustwo jako upośledzenie umysłowe, jednocześnie bagatelizując jawne oszustwo, gdzie zwycięzcą wskazany jest osobnik, który nawet nie był stanąć o własnych siłach przy ogłaszaniu werdyktu.
:korwinlaugh:
Słuchaj tu nie chodzi o to, że ktoś broni oszustów. Jeżeli z moich postów tak może wynikać to źle się wyraziłem. Na pewno nie bronię tych dziadów. Tylko wkurwia mnie teraz roszczeniowość niektórych osób. Przecież ta organizacja jest niepoważna i tego trzeba się po niej spodziewać w każdym aspekcie jej funkcjonowania. Sama opcja obstawiania tego typu pojedynków była popierdolona, tym bardziej u ich „partnera”. Przecież Ci ludzie wychodzili do klatki tylko dla pieniędzy. Myślicie, że ta jedna jedyna walka była ustawiona z całej gali? Innych po prostu nie udowodnią bo nie wmówią takiemu Bonusowi, że tak naprawdę to go nie bolał bark tylko udawał. Kurwa bądźcie poważni i zachowujcie się jak dorośli ludzie.
 
Słuchaj tu nie chodzi o to, że ktoś broni oszustów. Jeżeli z moich postów tak może wynikać to źle się wyraziłem. Na pewno nie bronię tych dziadów. Tylko wkurwia mnie teraz roszczeniowość niektórych osób. Przecież ta organizacja jest niepoważna i tego trzeba się po niej spodziewać w każdym aspekcie jej funkcjonowania. Sama opcja obstawiania tego typu pojedynków była popierdolona, tym bardziej u ich „partnera”. Przecież Ci ludzie wychodzili do klatki tylko dla pieniędzy. Myślicie, że ta jedna jedyna walka była ustawiona z całej gali? Innych po prostu nie udowodnią bo nie wmówią takiemu Bonusowi, że tak naprawdę to go nie bolał bark tylko udawał. Kurwa bądźcie poważni i zachowujcie się jak dorośli ludzie.
to prawda, Bonus tez sie prawdopodobnie podlozyl
za walke powiedzmy dostanie 3000 zl, u buka moze wyciagnac 5x tyle
 
Hazard ma swoje zasady. Jest usankcjonowany prawnie.
Równie dobrze mógłbyś powiedzieć :
że po uj ktoś wychodził z domu. To loteria czy spadnie cegłówka na łeb czy dostaniesz wpierdol od dresa. Zabił Ci kogoś bliskiego typ na ulicy. Mógł nie wychodzić z domu.Wychodzenie z domu to hazard. Dlatego sami sobie jesteście winny.

No takie jest zycie Mordeczko:kis:
 
to prawda, Bonus tez sie prawdopodobnie podlozyl
za walke powiedzmy dostanie 3000 zl, u buka moze wyciagnac 5x tyle
No i to jest proste jak jebanie, przecież ta gala to amatorszczyzna i nikt tego nie kontroluje a tu jakieś porównania do UFC padają, przecież to kpina.
 
No i to jest proste jak jebanie, przecież ta gala to amatorszczyzna i nikt tego nie kontroluje a tu jakieś porównania do UFC padają, przecież to kpina.
trzeba umiec wyczuc kto sie podlozy
Zlotowa singiel, trenuje w mocnym klubie, poczucie wstydu niesamowite po przegranej
Bonus Bgc znany debil, zarzygany, robil o wiele gorsze rzeczy, jak przegra i tak dostanie nastepna walke
 
  • Like
Reactions: MZ
Słuchaj tu nie chodzi o to, że ktoś broni oszustów. Jeżeli z moich postów tak może wynikać to źle się wyraziłem. Na pewno nie bronię tych dziadów. Tylko wkurwia mnie teraz roszczeniowość niektórych osób. Przecież ta organizacja jest niepoważna i tego trzeba się po niej spodziewać w każdym aspekcie jej funkcjonowania. Sama opcja obstawiania tego typu pojedynków była popierdolona, tym bardziej u ich „partnera”. Przecież Ci ludzie wychodzili do klatki tylko dla pieniędzy. Myślicie, że ta jedna jedyna walka była ustawiona z całej gali? Innych po prostu nie udowodnią bo nie wmówią takiemu Bonusowi, że tak naprawdę to go nie bolał bark tylko udawał. Kurwa bądźcie poważni i zachowujcie się jak dorośli ludzie.
Jest różnica między ustawieniem walki (trudne do wykrycia), a ustawieniem wyniku, gdzie "sędziowie" wmawiają, że wygrał gość, który wstać o własnych siłach nie poradził.
Jak w 6 ligowej drużynie drużyna A strzeli 0 bramek, a drużyna B strzeli 5, a LEGALNY BUKMACHER pozwalał to obstawić to rozumiem, że powinno się przejść na porządek dzienny, gdyby się usłyszało, że wygrała drużyna A, bo pokazała wolę walki albo coś? xD
 
Popiera się wałki w takim gównie jak Fame, ale jakby to miało miejsce w UFC to by było oburzenie...Trzeba jechać wszędzie z takim skurwieniem, bo jak będzie przyzwolenie na takie manewry to za chwilę wszystko stanie się możliwe, bo po co tam reagować...przecież mnie nic nie dotyczy, ale beka z frajerów.
Nikt nie popiera wałków na Fame, to sobie wymyśliłeś. Większość gardzi wszystkim co z tym związane.
Jak ktoś pójdzie do cygana na giełdę grać w kubki i przejebie pieniądze, to też mam się nad nim żalić i pisać donosy do CBA?
Weźcie trochę odpowiedzialności za to z kim robicie interesy. Ta organizacja to jest totalna amatorszczyzna jeśli chodzi o aspekt sportowy i wiedzieliście o tym. Dodaj sobie jeszcze do tego, że zawodnicy nie mają żadnych ambicji sportowych, a co za tym idzie żadnego interesu w wygrywaniu pojedynków i przepis na ustawione walki gotowy.
Wiadomo jebać złodziei, ale nie miej pretensji do ludzi którzy od początku jechali Fame, że cisną z was beke.
Też mi się nie podoba, że niektórzy wyzywają tu oszukanych od skończonych idiotów, bo każdemu się zdarzyło sparzyć na jakiejś lipnej firmie. Po tym świecie chodzi wielu pojebów i trzeba patrzeć co się podpisuje i z kim się robi interesy.
 
Jest różnica między ustawieniem walki (trudne do wykrycia), a ustawieniem wyniku, gdzie "sędziowie" wmawiają, że wygrał gość, który wstać o własnych siłach nie poradził.
Jak w 6 ligowej drużynie drużyna A strzeli 0 bramek, a drużyna B strzeli 5, a LEGALNY BUKMACHER pozwalał to obstawić to rozumiem, że powinno się przejść na porządek dzienny, gdyby się usłyszało, że wygrała drużyna A, bo pokazała wolę walki albo coś? xD
Chujowe porównanie bo nawet w A klasie masz sędziów z papierami z PZPN i ktoś ich sankcjonuje.
Natomiast na takim famemma sędziować mógł pierwszy lepszy żul z ulicy byleby liczba sztuk przy biurku się zgadzała.
Zgadzam się że ktoś powinien się za to wziąć, przede wszystkim za LVbet, natomiast mam mega ubaw z tych co oczekują interwencji od środowiska mma pisząc „jak na famemma takie coś się stało to na ufc tez się może stać”. Nie kurwa, to nie jest to samo i trzeba mieć najebane pod kopułą żeby w ogóle wpaść na takie porównanie. Nie wiem kto to pisał, chyba nie ty, ale po prostu nawiązuje do ogółu wypowiedzi.
No kolego, proszę Cię.
Aż żałuję, że w ogóle zacząłem się tu wypowiadać.
 
Inba wynikła z byle gowna... przejrzałem kilka portali o MMA i nikt o tym spektaklu ani słowa nie napisał, także Rocksy wychylając się, by wzięli niepotrzebne gowno na swe barki :coffeepc:
 
Nie ma znaczeniami na jakiej gali to się wydarzyło, bo to się nie powinno wydarzyć nigdzie. To jest jawne oszustwo i powinni dojechać sędziów i cały ten syf jak się tylko da.
bagatelizując jawne oszustwo, gdzie zwycięzcą wskazany jest osobnik, który nawet nie był stanąć o własnych siłach przy ogłaszaniu werdyktu
Jakie oszustwo? Skąd Wy w ogóle wiecie co Ci sędziowie mieli oceniać? Jest w ogóle gdzieś regulamin walk tej gównorganizacji? Może to "starcie" wygrać miał ten, który przyjmie więcej i ustoi? Przecież to szambo nie ma nic wspólnego z MMA. Na której normalnej zawodowej gali MMA masz rundy po 2 minuty, różnice wagowe rzędu 20-30 kg (nie w ciężkiej), albo gdzie są dopuszczani do walk ludzie, którzy ewidentnie mają problemy z chodzeniem po schodach bez zadyszki?! A zakładam, że to tylko niektóre "wyjątki".
Jak ktoś pójdzie do cygana na giełdę grać w kubki i przejebie pieniądze, to też mam się nad nim żalić i pisać donosy do CBA?
W sedno. Niestety świat jest pełen naiwniaków.
 
Myślałem ,że ten temat jest założony dla beki! Jak ktoś niebędący amebą mógł to obstawiać?! JP na 60% bo się trochę boję.
 
Najbardziej żenujące jest to, że zwyczajnie normalne jest w tym kraju nabijanie się z czyjegoś nieszczęścia, podejście na zasadzie dobitki - skąd takie kurestwo w tych ludziach do drugiego to ja nie rozumiem ? Każdego coś może spotkać. To tak jakby się śmiać z czyjejś choroby itd., ale no tacy już są ludzie i będą, to jest niesamowite, że lepiej być kurwą dla drugiego, zamiast się jednoczyć i wspomagać... Popiera się wałki w takim gównie jak Fame, ale jakby to miało miejsce w UFC to by było oburzenie...Trzeba jechać wszędzie z takim skurwieniem, bo jak będzie przyzwolenie na takie manewry to za chwilę wszystko stanie się możliwe, bo po co tam reagować...przecież mnie nic nie dotyczy, ale beka z frajerów.

Obudźcie się co poniektórzy z tego snu.
Nie porównuj hazardu do usług bankowych, albo innych skandali związanych z łamaniem prawa.
Hazard to hazard, pierwsza ustawiona walka?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top