Do wszystkich oszukanych, przez szmaciarzy z ustawionego szamba, zwanego FAME MMA.

Status
Not open for further replies.
Nie dziwcie się im.. Fani Mogli kupić wafelki i soczek ale postawili ten hajs zainwestować i jutro na długiej przerwie zęby na stół

Rozumiem rozgorycznie
 
Trochę gadacie glupoty o tasmach za 5 zł i hajsie na wafelki. Skoro tam sie bujaja Borki, Borysy i inne stworki, to myslicie, ze nie wjechali grubo? Albo zyski samego buka? Scena youtubowa ma sporo siana, czy sie podoba czy nie, wiec mogli zrobić grube zakłady. O wlascicielach nie wspomne. Może byc smród :crazy:
 
Ktos postanowil sobie zarobic, wykombinowal jak to zrobic i prawie by mu sie udalo gdyby nie te wscibskie dzieciaki
Zgz3.gif


A tak na serio to popieram :beer:
 
Trochę gadacie glupoty o tasmach za 5 zł i hajsie na wafelki. Skoro tam sie bujaja Borki, Borysy i inne stworki, to myslicie, ze nie wjechali grubo? Albo zyski samego buka? Scena youtubowa ma sporo siana, czy sie podoba czy nie, wiec mogli zrobić grube zakłady. O wlascicielach nie wspomne. Może byc smród :crazy:

Ale ja mówię o tych co przegrali

Ci co kręcili walka za wafelki nie grali ale to nie ich płacz słychać i nie o nich mowa

Prawie by się im udało cytując prostego biznesmena z pewnego filmu ,, gdyby mieli kurwa mózgi zamiast tego pierdolonego styropianu"
 
Tematy związane z tą organizacją i wysyp nowych użytkowników to jasny dowód, że Bonus, Esmeralda i Linkiewicz otwierają nową erę w polskim mma. Tak jak kiedyś Pudzian, tak dzisiaj oni przyciągnęli nowych fanów do tego pięknego sportu.
Nam hardkorowym fanom, którzy pielęgnują tą dyscyplinę jak delikatny kwiat, chuchają na nią od czasów Pride, pozostaje skłonić się przed tymi wybitnymi postaciami i podziękować.
Jutro, w klubach można spodziewać się fali zapisów, chłopców którzy chcą być jak BGC, i dziewczynek, którym imponuje Pani Linkiewcz.
Pisze się piękna historia
 
Tematy związane z tą organizacją i wysyp nowych użytkowników to jasny dowód, że Bonus, Esmeralda i Linkiewicz otwierają nową erę w polskim mma. Tak jak kiedyś Pudzian, tak dzisiaj oni przyciągnęli nowych fanów do tego pięknego sportu.
Nam hardkorowym fanom, którzy pielęgnują tą dyscyplinę jak delikatny kwiat, chuchają na nią od czasów Pride, pozostaje skłonić się przed tymi wybitnymi postaciami i podziękować.
Jutro, w klubach można spodziewać się fali zapisów, chłopców którzy chcą być jak BGC, i dziewczynek, którym imponuje Pani Linkiewcz.
Pisze się piękna historia

Przykre jest to co piszesz ale niestety prawdziwe :sad:
 
Na pewno ktoś kto jara tylko fame, założy konto i wejdzie na cohones, tacy co tylko tym się jarają i innego rodzaju odłamami to raczej wykop, inne miejsca na necie.
 
Czyli z tego co mi wiadomo sytuacja wygląda tak: jeden z sędziów jest kolegą Ambro, który się nie znosi z Kasjuszem, dodatkowo jest kolegą Boxdela, który postawił hajs na Polaka. Co za zbieg okoliczności ta decyzja :putinlaugh:
Ja oglądałem za darmo, liczę się z tym, że to cyrk, a nie poważna organizacja sportowa, więc poziom sędziowania musi być dostosowany do poziomu walk. Ci co to obstawiają robią to na własne ryzyko i nie jest mi ich żal.
 
Czyli z tego co mi wiadomo sytuacja wygląda tak: jeden z sędziów jest kolegą Ambro, który się nie znosi z Kasjuszem, dodatkowo jest kolegą Boxdela, który postawił hajs na Polaka. Co za zbieg okoliczności ta decyzja :putinlaugh:.
Gdyby ten cały Kasjo nie był ostatnią pizdą i potrafił znokautować jakiegoś kompletnego leszcza 3 kategorie wagowej lżejszego, to cały ten misterny plan by poszedł w pizdu. :jarolaugh:
 
I bardzo kuhwa Wam dobrze co się przejechali na tyn cyrkowym lamerskim show.
Niech pudełek protestuje a nie forum o MMA.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top