Do wszystkich oszukanych, przez szmaciarzy z ustawionego szamba, zwanego FAME MMA.

Status
Not open for further replies.
W chuj ludzi potracilo pieniadze przez to oszustwo a ty jako admin powinienes zachowac wiecej powagi a nie cisnac beke bo,, mozesz "
No i dobrze kurwa bo co my (społeczność mma) mamy wspólnego z tym oszustwem? Niech się tym zajmą odpowiednie portale cyrkowo-rozrywkowe.
Chcieli ludzie się bawić w taką trzodę to proszę bardzo, mają trzodę.
 
W UFC niewiele można zdziałać, tutaj owszem, i sam szum, który narobi tym oszukańczym cwelom smrodu, mnie usatysfakcjonuje.
Oficjele z UFC przyjaźnią się z sędziami punktowymi (Sam Damato czy jak ten ch..ek się nazywa potwierdzone), a wałki sędziowskie są na porządku dziennym, reguły mętne jak woda w Wiśle a UFC legalnie może ustawiać walki jeśli im się tak spodoba. Nie wiem jak można obstawiać mma czy boks, niezależnie od tego czy to FAME MMA czy UFC.
W piłce ręcznej swego czasu robili wałki a tam to jest w c..j trudne (bracia Karabatić), a ludzie zaskoczeni, że w takim boksie czy mma to robią, przecież to jest dziecinnie proste, łatwa kasa.
 
Ja się pytam czemu jeszcze nie ma zdjęć sędziów wraz z adresem gdzie można ich spotkać? Niech się trochę obawiają przez korupcję.
Na chuj ta dyskusja bez tych cennych danych
 
Rzadko się już tutaj ostatnio udzielam, ale to co się odpierdala z tym sportem i w sumie ogólnie z polskim społeczeństwem to jakaś kurwa smutna groteska. Aż mnie skręca.

Naprawdę, trzeba być totalną ameba umysłową, żeby tracić swoje pieniądze obstawiając jakieś walki troglodytów po kursie 1.10 i później płakać, że nie weszło. No, ale pomijając już nieudacznika, który założył ten temat i traci cały niedzielny ranek śląc donosy do CBA (!!! sam nie wierze w to co czytam) na cyrkową organizację, bo nie będzie miał jutro za co kupić serowych czitosów w szkolnym sklepiku...

To chciałbym z tego miejsca serdecznie pogratulować MMARocks. Naprawdę dumny jestem z tego, że to niemal wyłącznie Wasz portal (a raczej forum) śledzę od początku mojej zajawki na MMA. W dobie totalnego skurwienia oparliście się pokusie łatwych kliknięć i nie publikujecie kompletnie żadnych materiałów na temat tej cyrkowni haniebnie nazywającej się organizacją MMA. Naprawdę czapki z głów przed Wami. Mam nadzieję, że wytrzymacie w swoim postanowieniu.

Niestety na przeciwnym biegunie moralności mamy inne portale MMA, które zapewniają im oprawę medialną tym samym legitymizując tę rozrywkę dla spierdolin umysłowych. Co więcej, nawet taki typ jak żelowy Mati świeci swoją facjatą na takich wydarzeniach. Skurwienie medialne nie zna granic. No ale cóż, dało przykład właśnie KRS1, że można fajnie zarabiać na odpadach umysłowych, więc to była tylko kwestia czasu, aż ktoś to wniesie na wyższy level.
 
No i dobrze kurwa bo co my (społeczność mma) mamy wspólnego z tym oszustwem? Niech się tym zajmą odpowiednie portale cyrkowo-rozrywkowe.
Chcieli ludzie się bawić w taką trzodę to proszę bardzo, mają trzodę.
Tez stracilem dlatego jestem wkurwiony
kurwy.jpg
 
Sam sobie jesteś winny. Obstawiałeś pojedynek na jakiejś amatorskiej, fejkowej gali, która nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem. Pretensje możesz mieć tylko do siebie.
To tak jakbyś się dowiedział, że magik nie używa magii do swojej sztuczki i miał teraz pretensje.
Ok, masz racje ze to byl blad ale jezeli widziales walke to musisz przyznac ze to bylo oszustwo jebane z tym wynikiem
 
Ok, masz racje ze to byl blad ale jezeli widziales walke to musisz przyznac ze to bylo oszustwo jebane z tym wynikiem
Nie, nie widziałem. Obejrzałem tylko kilka minut ze względu na Bonusa, do którego mam sentyment z czasów jak mieszkałem w Poznaniu i zdarzało mi się go gdzieś spotkać.
W ogóle nie nawiązuje do tego czy było to oszustwo czy nie tylko do tego, że warto się spodziewać oszustw po tego typu tworach. Przecież tam równie dobrze sędziować mógł mahonek czy jakiś inny imbecyl, bo niby dlaczego nie skoro nie mamy żadnego związku/komisji mma? Ludzie, więcej ogaru, kurwa.
 
Last edited:
To chciałbym z tego miejsca serdecznie pogratulować MMARocks. Naprawdę dumny jestem z tego, że to niemal wyłącznie Wasz portal (a raczej forum) śledzę od początku mojej zajawki na MMA. W dobie totalnego skurwienia oparliście się pokusie łatwych kliknięć i nie publikujecie kompletnie żadnych materiałów na temat tej cyrkowni haniebnie nazywającej się organizacją MMA. Naprawdę czapki z głów przed Wami. Mam nadzieję, że wytrzymacie w swoim postanowieniu.
Nie dorabiałbym do tego, aż takiej ideologii. To raczej zasługa Kawula i Lewego, nie kazali pisać, to nie piszą.... :muttley: :homer:
 
Jak ja czytam te wysrywy, ze ktoś jest sam sobie winny czy inne gowno to nie wiem czy jestem na cohones czy na wykopie. Nie ma znaczeniami na jakiej gali to się wydarzyło, bo to się nie powinno wydarzyć nigdzie. To jest jawne oszustwo i powinni dojechać sędziów i cały ten syf jak się tylko da. „Sędziowie” siedzący obok siebie i obstawiający gale na telefonach? To jest jakiś żart. Mam nadzieje ze wszystkich ty kurwow ktoś pociągnie do odpowiedzialności i rozjebie ten cały jutubowy cyrk.
 
Rzadko się już tutaj ostatnio udzielam, ale to co się odpierdala z tym sportem i w sumie ogólnie z polskim społeczeństwem to jakaś kurwa smutna groteska. Aż mnie skręca.

Naprawdę, trzeba być totalną ameba umysłową, żeby tracić swoje pieniądze obstawiając jakieś walki troglodytów po kursie 1.10 i później płakać, że nie weszło. No, ale pomijając już nieudacznika, który założył ten temat i traci cały niedzielny ranek śląc donosy do CBA (!!! sam nie wierze w to co czytam) na cyrkową organizację, bo nie będzie miał jutro za co kupić serowych czitosów w szkolnym sklepiku...

To chciałbym z tego miejsca serdecznie pogratulować MMARocks. Naprawdę dumny jestem z tego, że to niemal wyłącznie Wasz portal (a raczej forum) śledzę od początku mojej zajawki na MMA. W dobie totalnego skurwienia oparliście się pokusie łatwych kliknięć i nie publikujecie kompletnie żadnych materiałów na temat tej cyrkowni haniebnie nazywającej się organizacją MMA. Naprawdę czapki z głów przed Wami. Mam nadzieję, że wytrzymacie w swoim postanowieniu.

Niestety na przeciwnym biegunie moralności mamy inne portale MMA, które zapewniają im oprawę medialną tym samym legitymizując tę rozrywkę dla spierdolin umysłowych. Co więcej, nawet taki typ jak żelowy Mati świeci swoją facjatą na takich wydarzeniach. Skurwienie medialne nie zna granic. No ale cóż, dało przykład właśnie KRS1, że można fajnie zarabiać na odpadach umysłowych, więc to była tylko kwestia czasu, aż ktoś to wniesie na wyższy level.
Nie pisza o fame mma bo maja prawdopodobnie zakaz od ksw.
 
Wy kurwiaki bez ambicji!!!
Jeden jebany idiota reklamuje kurwa tą pierdoloną patologię, wzywa adminów jak swoich kolegów do promowania do tego napoerdala tym śmieciem wszędzie gdzie się da.
Drugi zjebaniec oczekuje wsparcia @Szady bo ludzie stracili pieniądze ...
Płońcie kurwa gady za promowanie tego kurestwa, deprawację młodzieży a przede wszystkim życie i ambicje ameby.
Idźcie z chujem w dupie i nie waracajcie!!!
 
No raczej, gdyby pisali o fame mma to moze by dostali zakaz jak mrozu na gale ksw
Bosze jakie pierdolenie XD Mmapl jeździ tu i tam, dostają wstęp na backstage i nikt nie ma z tym problemu - u nas byłoby identycznie, ale zapadła demokratyczna decyzja, by nie jechać na tę galę, mimo zaproszenia od Wojtka Goli. Za powtarzanie tych kalumni z dupy wziętych następnym razem 99zjebanychtypow dostaniesz bana.
A ludzie stawiający hajs na kursy 1.12, 1.20 w walkach freakow powinni mieć pretensje tylko do siebie i - tak, siedzę w tym biznesie cholernie długo, by mieć prawo, by kręcić bekę z tych co wdupili kupony - skoro stawiają znak równości przy UFC i Fame MMA, licząc na te same standardy.
 
Bosze jakie pierdolenie XD Mmapl jeździ tu i tam, dostają wstęp na backstage i nikt nie ma z tym problemu - u nas byłoby identycznie, ale zapadła demokratyczna decyzja, by nie jechać na tę galę, mimo zaproszenia od Wojtka Goli. Za powtarzanie tych kalumni z dupy wziętych następnym razem 99zjebanychtypow dostaniesz bana.
A ludzie stawiający hajs na kursy 1.12, 1.20 w walkach freakow powinni mieć pretensje tylko do siebie i - tak, siedzę w tym biznesie cholernie długo, by mieć prawo, by kręcić bekę z tych co wdupili kupony - skoro stawiają znak równości przy UFC i Fame MMA, licząc na te same standardy.
Jezdzisz na gale ksw ?
 
Niektórzy to są talentami. Wyzywają osoby zgłaszające oszustwo jako upośledzenie umysłowe, jednocześnie bagatelizując jawne oszustwo, gdzie zwycięzcą wskazany jest osobnik, który nawet nie był stanąć o własnych siłach przy ogłaszaniu werdyktu.
:korwinlaugh:
 
To chciałbym z tego miejsca serdecznie pogratulować MMARocks. Naprawdę dumny jestem z tego, że to niemal wyłącznie Wasz portal (a raczej forum) śledzę od początku mojej zajawki na MMA. W dobie totalnego skurwienia oparliście się pokusie łatwych kliknięć i nie publikujecie kompletnie żadnych materiałów na temat tej cyrkowni haniebnie nazywającej się organizacją MMA. Naprawdę czapki z głów przed Wami. Mam nadzieję, że wytrzymacie w swoim postanowieniu.

Dziękujemy za miłe słowa!

No raczej, gdyby pisali o fame mma to moze by dostali zakaz jak mrozu na gale ksw

A MMA.pl to myślisz, że dostanie bana? Tak oni, tak i my jesteśmy niezależni i możemy sobie pisać o FEN, UFC czy FAME jeśli uznamy, że w dłużej perspektywie bardziej zyskamy niż stracimy w oczach fanów. O tym dlaczego nie piszemy o FAME, tłumaczyłem już wielokrotnie:

Ludzie wydają się tematem zainteresowani, a cały nasz portal opiera się na tym, by dawać ludziom takich newsów, jakie oczekują. To jest nowa rzecz w świecie sztuk walk i wejście w ten świat to łatwa decyzja tylko i wyłącznie dla kogoś komu już nie zależy na wizerunku lub kogoś, kto jest zdesperowany dla klików. Jeśli jednak to jest nowy, naturalny kierunek (ewolucja) w którym poruszać się będzie MMA, to jasna sprawa, z czasem wejdziemy w to. Dziś jednak takie walki wzbudzają spore kontrowersje i w dalszym ciągu tego typu informacje spotykają się z dużą agresją i hejtem społeczności MMA. Z tego powodu ograniczamy się do tych freaków, które są jedynie dodatkiem do pełnowartościowych i sportowych kart walk.

Dlatego proszę przedstaw nam oraz wszystkim fanom w Polsce dowód na to, że KSW nam zakazało pisać o FAME, albo po prostu spadaj na Twittera płakać jakie to MMARocks jest chujowe i kupione przez KSW. Oznacz mnie w tej wiadomości bym wiedział, że coś odpisałeś. Od tego zależy czy będziesz z nami tutaj jeszcze.

Bosze jakie pierdolenie XD Mmapl jeździ tu i tam, dostają wstęp na backstage i nikt nie ma z tym problemu - u nas byłoby identycznie, ale zapadła demokratyczna decyzja, by nie jechać na tę galę, mimo zaproszenia od Wojtka Goli. Za powtarzanie tych kalumni z dupy wziętych następnym razem 99zjebanychtypow dostaniesz bana.
A ludzie stawiający hajs na kursy 1.12, 1.20 w walkach freakow powinni mieć pretensje tylko do siebie i - tak, siedzę w tym biznesie cholernie długo, by mieć prawo, by kręcić bekę z tych co wdupili kupony - skoro stawiają znak równości przy UFC i Fame MMA, licząc na te same standardy.

Ja tam jestem mniej tolerancyjny :D Choć rozumiem, że to może być reakcja obronna u niego. Wiesz, stracił hajs przez jakieś śmieszne obstawianie "walk", które tak na dobrą sprawę są występami pokazowymi w organizacji, która całą swoją egzystencję oparła nie na sporcie, ale na widowisku, że znani celebryci internetowi się po prostu napierdalają i tę całą swoją złość, że okazał się naiwniakiem, musi przeciw komuś skierować, więc kieruje na nas: HURRRR DURRRR MMAROCKS NIE PISZE O FAME BO KSW!@#@!@!@!@ :D
 
Looooozik, przyzwalaj dalej na ewidentne oszustwa, a pewnego dnia jak ciebie to spotka inni napiszą, że wysyłają zgłoszenie do CBA, że czytając twoje pierdoły stracili 15 minut życia.

Anthorx, to z Tobą grałem w Mortal Kombat II? Najlepszy Jax w Polsce? :D
 
Anthorx, to z Tobą grałem w Mortal Kombat II? Najlepszy Jax w Polsce? :D
Na to wygląda, choć grając ze mną musiałeś używać innego pseudonimu, bo przepraszam, ale nie kojarzę nicka "Cloud".
:fjedzia:
 
Dziękujemy za miłe słowa!



A MMA.pl to myślisz, że dostanie bana? Tak oni, tak i my jesteśmy niezależni i możemy sobie pisać o FEN, UFC czy FAME jeśli uznamy, że w dłużej perspektywie bardziej zyskamy niż stracimy w oczach fanów. O tym dlaczego nie piszemy o FAME, tłumaczyłem już wielokrotnie:



Dlatego proszę przedstaw nam oraz wszystkim fanom w Polsce dowód na to, że KSW nam zakazało pisać o FAME, albo po prostu spadaj na Twittera płakać jakie to MMARocks jest chujowe i kupione przez KSW. Oznacz mnie w tej wiadomości bym wiedział, że coś odpisałeś. Od tego zależy czy będziesz z nami tutaj jeszcze.



Ja tam jestem mniej tolerancyjny :D Choć rozumiem, że to może być reakcja obronna u niego. Wiesz, stracił hajs przez jakieś śmieszne obstawianie "walk", które tak na dobrą sprawę są występami pokazowymi w organizacji, która całą swoją egzystencję oparła nie na sporcie, ale na widowisku, że znani celebryci internetowi się po prostu napierdalają i tę całą swoją złość, że okazał się naiwniakiem, musi przeciw komuś skierować, więc kieruje na nas: HURRRR DURRRR MMAROCKS NIE PISZE O FAME BO KSW!@#@!@!@!@ :D
eee juz nie przesadzaj, nic do rocksow nie mam poza szadym. Ogolnie go nie lubie a dodatkowo wkurwil mnie tym smianiem sie z @HardyTC . Ludzie potracili w chuj siana , jest gruba afera z tego a ten nie ogarnia tematu i pisze takie pierdoly tutaj myslac ze jest smieszny.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top