Do wszystkich oszukanych, przez szmaciarzy z ustawionego szamba, zwanego FAME MMA.

Status
Not open for further replies.
D

Deleted member 17503

Guest
Jak wiadomo, federacja FAME MMA, to bardzo kontrowersyjny temat, jednakże, jako fani sportu, nie możemy pozostawić, jawnie ustawionych walk i werdyktów, to nie może przejść bez echa i nie chodzi tu o echo medialne, kto czytuje forum, ten wie, że dotąd, zawsze broniłem, tej końskiej spierdoliny FAKE MMA, niezależnie jednak, od tego, czy w wydarzeniu sportowym, biorą udział zawodowcy czy amatorzy/freaki, ludzie, którzy za to zapłacili, ludzie, którzy to obstawili i w ogóle, każdy kto mieni się, fanem jakiekolwiek sportu, nie możemy przejść obojętnie, wobec takiego, skurwiałego oszustwa, do jakiego dzisiaj doszło, podczas tej gali, MMA Attack, promowało się ustawioną walką, Najmana z Burneiką i na szczęście, upadli w pizdu i bardzo dobrze, teraz czas na pierdolonych oszustów z FAME MMA.

Do CBA, poszła już lawina skarg, zwracam się do was, abyście również, wysyłali tam skargi, niezależnie, czy lubicie freak-fighty czy nie, ktokolwiek bierze udział, w wydarzeniu oficjalnie sportowym i rzekomo, profesjonalnie sędziowanym, nie może przejść wobec tego obojętnie, moim zdaniem. Dopierdolimy, tym oszukańczym szmatom, a tutaj macie przykład, jak:

1. Zgłoszenie podejrzenia o korupcję, napisać należy tutaj: https://cba.gov.pl/pl/zgloszenie

2. Szablonowy wzór, zgłoszenia, który możecie skopiować:

Dzień dobry,

sprawa dotyczy bukmachera LVBet.pl oraz organizacji FAME MMA.
W mojej opinii w tej gali została ustawiona walka Kasjusza Życińskiego przeciwko Adrianowi Polańskiemu.
Jeżeli moje przypuszczenia są słuszne to istnieje duże prawdopodobieństwo, że mogło tu zaistnieć przestępstwo z artykułu 46 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 roku o sporcie tj.
"Kto, w związku z zawodami sportowymi organizowanymi przez polski związek sportowy lub
podmiot działający na podstawie umowy zawartej z tym związkiem lub podmiot działający z jego upoważnienia, przyjmuje korzyść majątkową lub osobistą albo jej obietnicę lub takiej korzyści albo jej obietnicy
żąda w zamian za nieuczciwe zachowanie, mogące mieć wpływ na wynik tych zawodów,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Istotnym może być artykuł 48 paragraf 1 tej samej ustawy, jeżeli wyłącznie LVBet posiada typowanie Fame MMA i jest jednocześnie sponsorem tej całej parady to raczej wątpliwe jest aby nie obiecano komuś z LVB korzyści majątkowej po gali (podejmowanie się pośrednictwa w ustaleniu określonego wyniku zawodów sportowych w zamian za korzyść majątkową lub osobistą albo jej obietnicę - art. 48 § 1) a może i propozycja padła z drugiej strony - art. 48 § 2. Przeprowadzenie kontroli ww. podmiotów wydaje się zasadne.



3. Jedziemy z kurwami.
 
streszczenie z wykopu :lol:

Punkt nr 1

Gość, który był zawodowym bokserem, był 20kg cięższy i 15cm większy od rywala przez 3 rundy obijał go tak straszliwie, że ten jego przeciwnik ledwo żył po walce. Walka skończyła się decyzja sędziów, gdzie dwóch sędziów dało wygraną osobnikowi, który cały czas dostawał straszny łomot.

Punkt nr 2

Chodzi o sytuację, gdy tylko jeden bukmacher w Polsce oferuje zakłady na walki organizacji Fame MMA i dziwnym trafem widzimy takie werdykty

Punkt nr 3

Bukmacher przyjmujący zakłady na te walki jest głównym sponsorem tej organizacji...
 
Naprawde ktos to gowno oglada? Przeciez to jest kurwa szambo dla pierdolonych ameb umyslowych. Nie szkoda Wam zycia na ogladanie takiego czegos? Toc juz bym wolal ksw obejrzec.

To samo, można powiedzieć o FEN i KRS1, tu nie chodzi, o poziom sportowy wydarzenia, tylko o jawne oszustwo.
 
Jaki był skład sędziowski gali? Na jakich zasadach walczą zawodnicy? Jest gdzieś dostępny regulamin sportowy organizacji (zasady punktacji itp.)?
 
CBA nie zajmuje się drobnymi przestępstwami.
może uda się w prokuraturze, jak boli utrata obstawionego piątaka na taśmę :lol:

"to raczej wątpliwe jest aby nie obiecano komuś"
przecież to twój domysł :crazy:
 
Spodziewałem się tutaj, podśmiechujek i sarkastycznych komentarzy, takie forum, nie będę się wykłócał z nikim, ani też nikogo specjalnie namawiał, do złożenia pozwu, kto chce, ten wyśle, a co do konkretów:

Jaki był skład sędziowski gali? Na jakich zasadach walczą zawodnicy? Jest gdzieś dostępny regulamin sportowy organizacji (zasady punktacji itp.)?

Oficjalna strona, jest w tym momencie, wyłączona (ciekawe dlaczego...), rundy były 3 razy po 2 minuty, walczą na zasadach MMA, jednak jak wspominałem, w tym momencie, oficjalna strona tych zjebów, nie działa.

Jednakże, wystarczy obejrzeć walkę, jeśli ktoś nie widział:

 
Spodziewałem się tutaj, podśmiechujek i sarkastycznych komentarzy, takie forum, nie będę się wykłócał z nikim, ani też nikogo specjalnie namawiał, do złożenia pozwu, kto chce, ten wyśle, a co do konkretów:



Oficjalna strona, jest w tym momencie, wyłączona (ciekawe dlaczego...), rundy były 3 razy po 2 minuty, walczą na zasadach MMA, jednak jak wspominałem, w tym momencie, oficjalna strona tych zjebów, nie działa.

Jednakże, wystarczy obejrzeć walkę, jeśli ktoś nie widział:


Nie boisz się że dojbią Ci za nielegalne udostępnianie tego gówna?
 
BouncyNeatAfricangroundhornbill-size_restricted.gif
 
To, czy cokolwiek przegrałem, nie ma znaczenia, tutaj doszło, do bezczelnego i jawnego oszustwa.
Przecież w ufc co druga gale są ewidentne wały sedziowskie i co, dzieje się coś? Ja mam beke straszna z tego, już z samego obstawiania tego gówna
 
Przecież w ufc co druga gale są ewidentne wały sedziowskie i co, dzieje się coś? Ja mam beke straszna z tego, już z samego obstawiania tego gówna
Okazało, że patologia wśród swoich talentów takich jak molestowanie przez internet, burdy, pijaństwo, rynsztokowy język posiada jeszcze jeden wcześniej ukryty - są oszustami. Niewiarygodne.
 
Przecież w ufc co druga gale są ewidentne wały sedziowskie i co, dzieje się coś? Ja mam beke straszna z tego, już z samego obstawiania tego gówna

W UFC niewiele można zdziałać, tutaj owszem, i sam szum, który narobi tym oszukańczym cwelom smrodu, mnie usatysfakcjonuje.
 
A ja mimo wszystko poprę założyciela, bo ten wałek poleciał w skali kraju, więc nawet jeśli większość obstawiała za 5zł to już jest ciekawa sumka. Obawiam się, że to walka z wiatrakami, bo zawsze się wyprą, że to interpretacja sędziów itd., już wczoraj dorabiali do tego swoją ideologie, co nie zmienia faktu, że wałki poszły dwa ewidentnie - z Kasjo i z wygranym Rybą, dwie walki, ale dla kumatego to wystarczyło by obstawić i przytulić ładne pieniądze. Jakby się uprzeć to to jest bardzo proste do sprawdzenia, ale czy się będzie chciało? Jeśli pójdzie lawina zgłoszeń to możliwe.

Ostatecznie stwierdzam, że do pośmiania się gala tak, ale jak mają być takie akcje to srać na taką organizację, lepsi w sędziowaniu, niż krs1
 
Dobra, do tej pory nie śledziłem tego gówna, ale po krótkim researchu doszedłem do wniosku, że jeśli ktoś oczekiwał uczciwości od tego patobiznesu to:
a) zamiast tracić czas na głupoty, niech się weźmie do nauki, bo egzamin ósmoklasisty za pasem
b) jest naiwny w uj i nawet mi go nie szkoda :fjedzia:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top