Dlaczego Damian Grabowski nie jest w UFC?

Wow, Damian ma już konkretną ofertę z UFC, tylko mu stawka póki co nie pasuje. Nie wiedziałem, że to jest już na takim etapie.

http://opole.naszemiasto.pl/artykul...al-propozycje-od-ufc,2515796,art,t,id,tm.html

ta konkretna oferta ze slaba stawka na stole jest juz x czasu jesli sie nie myle. podejrzewam, ze Damian z takim wybrednym noskiem (ktory rozumiem, ale po co cale te gadanie?) swojego menadzera (ktorym jest on, lol) nigdy nie trafi do UFC. na ten moment tak naprawde to wiele osob tym sie nie przejmie, rob $$$ Graba, na tym Ci zalezy. :) (nic zlego, podkreslam!!!)
 
Last edited by a moderator:
@mmammag Ej ale to było przed porażką w sromotnym stylu z Tyburą, delikatnie rzecz ujmując. Jak i w ogóle przed zdobyciem pasa M1.
 
Last edited:
Wow, Damian ma już konkretną ofertę z UFC, tylko mu stawka póki co nie pasuje. Nie wiedziałem, że to jest już na takim etapie.

Jak baju wyjaśnił, problem ze stawką jest już od jakiegoś czasu. Dla mnie to słabe jest, gdy już drugiemu naszemu fighterowi nie pasuje kasa i nie chce się sprawdzić, szczególnie pod koniec kariery. Zawsze występ Damiana w UFC przeżywałbym bardziej emocjonalnie, niż Pawlaka, Omielańczuka czy nawet Bandla.
 
Przy calej, ogromnej symatii do Damiana od jakiegos czasu informacje na temat kontraktow, ofert i planow przekazywane przez niego traktuje raczej dosc swobodnie. Mysle, ze w tym wzgledzie nadaja na podobnych falach z Mirkiem Okninskim i moze miedzy innymi dlatego tak dobrze sie dogaduja. Wczoraj ta wspolpraca dala efekt w postaci calkiem udanej gali, ale Damian chce walczyc w UFC, na PLMMA w Opolu i w M-1, najlepiej rownoczesnie.
 
Doskonale wiemy jak UFC traktuje takich, którzy wypinają się na zaproponowaną przez nich oferte

Zawsze występ Damiana w UFC przeżywałbym bardziej emocjonalnie, niż Pawlaka, Omielańczuka czy nawet Bandla.
I to zdecydowanie. Z całym szacunkiem dla nich ale zwyczajnie ich występy mnie nie grzeją. Kibicuje bo kibicuje ale nie czuje tego czegoś co czułem przy walce Janka czy pierwszej walce Hallmana
 
Baju a Ty głuchy byłeś jak Damian mówił Grzegorz mój menedżer? Po co fakty przeinaczasz? Z kasą już od dawna pisałem że 8 tysia mu za mało a wątpię żeby dostał na początek więcej może 10 ale wątpię...
 
@mmammag Ej ale to było przed porażką w sromotnym stylu z Tyburą, delikatnie rzecz ujmując. Jak i w ogóle przed zdobyciem pasa M1.

Jakbym był na kompie, to znalazłbym Ci pierwszy wywiad, gdzie Damian mówił o UFC. To było juz dosyć dawno - pamietam, ze wywiad przeprowadzał Paweł Kowalik (moze źle pamietam)
 
Z kasą już od dawna pisałem że 8 tysia mu za mało a wątpię żeby dostał na początek więcej może 10 ale wątpię...
Gdyby nie porazka z Marcinem to przy okazji UFC w Krakowie pewnie mial szanse wyszarpac wiecej, ale wowczas dzierzylby nadal pas M-1 co skutecznie blokowaloby mozliwosc podpisania kontraktu, wiec troche kwadratura kola.
 
Jakbym był na kompie, to znalazłbym Ci pierwszy wywiad, gdzie Damian mówił o UFC. To było juz dosyć dawno - pamietam, ze wywiad przeprowadzał Paweł Kowalik (moze źle pamietam)
Przecież mówimy o jego aktualnej sytuacji, bo opcja UFC przez ostatnie półtora roku nie była raczej realna z uwagi właśnie na pas M1... Zatem info o tym, że W TEJ CHWILI Graba ma kontrakt na stole jest, przynajmniej dla mnie, świeże.

Trochę się dziwię Damianowi, bo to może być jego ostatni gwizdek jeśli chodzi o UFC. Odnoszę wrażenie, że to takie negocjowanie dla samego negocjowania, żeby pokazać, że on nie jest pierwszym lepszym ciężkim z łapanki. No ale z drugiej strony jaką on ma alternatywę? Wybrzydza 8+8k czy 10+10k, a w Rosji bije się powiedzmy za 5k? Czy może nie doceniam szczodrości Rusków?
 
Damianowi nie pasuje kontrakt z UFC, bo mierząc się z lepszymi rywalami musiałby więcej wydać na przygotowania. Ponadto M1 płaci dobrze i przy okazji pewnie omijają kwestie podatkowe, a w UFC pewnie większość odbywa się formalną drogą, z tego co zrozumiałem w jednym z wywiadów. Po prostu kalkuluje, robi rachunek ekonomiczny. Idzie tam, gdzie mu więcej zostanie w kieszeni w ogólnym rozrachunku, bo gdy lata lecę i trzeba odkładać na emeryturę ambicje schodzą na dalszy plan. Niestety.
 
Damian w tym roku kończy 35 lat, szczerze niewiem czy dla niego ma jeszcze to sens, ciągle mówi o tych negocjacjach, kontaktach itp
Oczywiście wolałbym go w UFC, ale nie miałbym nic przeciwko gdyby dogadał się z ksw i na pierwszy ogień
Włodarek-Grabowski
 
A to nie była jego ostatnia walka z kontraktu niezależnie od wyniku?
Jesli kontrakt Damiana byl zblizony do tego Marcina Tybury, a zakladam ze tak wlasnie bylo, to samo zdobycie pasa wydluzylo jego obowiazywanie o kolejne walki. Damian ten fakt chyba poczatkowo przeoczyl. Z opolskim Pitbullem jest ten problem, ze czesc swoich planow opieral na rzekomych ustnych ustaleniach z szefostwem M-1.
 
Damian ten fakt chyba poczatkowo przeoczyl. Z opolskim Pitbullem jest ten problem, ze czesc swoich planow opieral na rzekomych ustnych ustaleniach z szefostwem M-1.
No właśnie, to co normalnie załatwia kilka osób on robił sam.
 
Baju a Ty głuchy byłeś jak Damian mówił Grzegorz mój menedżer? Po co fakty przeinaczasz? Z kasą już od dawna pisałem że 8 tysia mu za mało a wątpię żeby dostał na początek więcej może 10 ale wątpię...
Grubasie, byl swoim menadzerem kiedy odrzucal oferty UFC.

moze ktos zmienic 'jest' na 'jeszcze niedawno byl' jak tak bardzo Cie to razi. :)

co Wy ostatnio tak z osobnymi tematami na wiekszosc newsow? :p
 
Ja wierzę, że jeszcze nasi ciężcy mocno namieszają w ciężkiej UFC. No, ale wiara nie zawsze się urzeczywistnia niestety.
 
on już w UFC miał być chyba dwa lata temu
niech walczy na PLMMA jak mu stawki nie pasują, ja tam z ciężkich w Polsce chciałbym Włodarka zobaczyć to jest maszyna do zabijania
hajp na Grabowskiego tak jak na Materle dawno minął i mało kogo obchodzi czy pójdą do UFC, nie to co kiedyś
 
Baju a nawet z takiego powodu że jak ktoś wywiadu nie słuchał to pomyśli że się niczego nie nauczył i nadal sam ogarnia wszystko a to nieprawda bo ma menago(pewnie od niedawna swoją drogą ale ma). Stawiam że kasę w M-1 ma zbliżoną do tego co może dostać w UFC( czyli słynne 8 tys) a jak będzie się tak czaił to wyląduję w KSW i zawalczy o pas z Coco( co swoją drogą bym chciał obejrzeć jak nie wyjdzie z UFC).
 
No właśnie, to co normalnie załatwia kilka osób on robił sam.
Dokladnie, z pomoca jakiegos rosyjskiego menadzera. Efektem byl brak znajomosci trsci podpisanej umowy i wystep jako reprezentant rosyjskiego klubu.
Z offtopów w "Newsach MMA userów" robię nowe tematy. Wszystkie się ładnie przyjmują, więc będę kontynuował tę praktykę.
Bardzo, ale to bardza slusznie. Newsy dzieki temu staja sie zdecydowanie bardziej przejrzyste.
 
Damian w tym roku kończy 35 lat, szczerze niewiem czy dla niego ma jeszcze to sens, ciągle mówi o tych negocjacjach, kontaktach itp
Oczywiście wolałbym go w UFC, ale nie miałbym nic przeciwko gdyby dogadał się z ksw i na pierwszy ogień
Włodarek-Grabowski

35 lat to w ciężkiej średni wiek :lol:
 
Back
Top