Dlaczego Damian Grabowski nie jest w UFC?

Już ja dobrze wiem co znaczy "średni wiek" :P
Tak jak w wielu kwestiach, tak i w tej punkt widzenia zalezy zazwyczaj od punktu siedzenia. Kiedys strasznie bawila mnie maksyma, ze zycie zaczyna sie po 40. Dzisiaj trzymam sie jej jak tonacy brzytwy :lol:
 
Last edited:
Wydaje mi się, że tam rozmowy idą o większe kwoty niż 8+8. Jak jeszcze z 2 lata temu bardzo trzymałem kciuki za Damiana w UFC, tak teraz trochę jestem sceptycznie nastawiony. Niemniej jednak co by nie wybrał, zawsze zaakceptuję jego decyzję :wink:
 
Trochę jednak powalczył w Bellatorze, a poległ jedynie z gościem, który mógł namieszać wg mnie porównywalnie i do Caina, gdyby nie zdecydował zostać maklerem bodajże(?).
 
Nie wiem na co liczy Damian, ale o tym że chce to się słyszy od dawna, a jak jest to widać. Myślę, że nie jest to jakiś wielki priorytet dla niego, bo jakby faktycznie chciał tam być to zrobiłby zarobkowy krok wstecz. A że się opłaca to pokazał to Janek, ale wiadomo może być różnie. Nie widzę powodu żeby go z tego rozliczać, w końcu to jego praca i jego życie, kalkuluje tak jak wg niego jest najlepiej.
 
w Bellatorze uległ maklerowi. LIPA JAK CHUJ. :lol:
Gość był świetnym zapaśnikiem (polecam jego walkę z Cainem, gdzieś na YT była), a że przy okazji miał co nieco w głowie to został maklerem. Nie odwracałbym raczej tak sytuacji. No, ale "dla żartu" można i tak to zaprezentować jak zrobiłeś ;]
 
Back
Top